• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

TVPlus

Monday, 14 Jun
00:00 "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
01:00 "Писма до утре: Борис Карадимчев - Да посееш семенце" - 2 еп., документален триптих IN MEMORIAM
02:00 "Непознатото лице на... Група "Мастило"" - документална поредица
02:30 "Какво е да си под магията на Изтока?" - забавно-информационно предаване
03:00 "Поглед в съвременното изкуство" - V част, документален филм
03:30 "Български надежди" - 19 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Никола Колев" - 153 еп., предаване за изкуство
04:30 "Работно време: Масажист" - забавно-информационно предаване
05:00 "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
06:00 "Писма до утре: Борис Карадимчев - Да посееш семенце" - 2 еп., документален триптих IN MEMORIAM
07:00 "Тракийските гробници в Казанлъшката котловина" - II част, документален филм
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 "Островният манастир "Св. Йоан Предтеча и Кръстител"" - I част, документален филм
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 Тенис: Виктория Томова - Нурия Парисас-Диас (Copa Colsanitas, Богота; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
Tuesday, 15 Jun
00:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 "Непознатите изобретения" - 15 еп., документална поредица
01:30 "Златна мисия" - 43 еп., туристически пътеводител
02:00 "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
03:00 "Глухите камъни" - III част, документален филм
03:30 "Български надежди" - 36 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Сашо Евтимов" - 125 еп., предаване за изкуство
04:30 "Непознатото лице: Най - доброто" - 3 еп., документална поредица
05:00 Тенис: Виктория Томова - Нурия Парисас-Диас (Copa Colsanitas, Богота; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
07:00 "Островният манастир "Св. Йоан Предтеча и Кръстител"" - I част, документален филм
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 "Храмова архитектура в Палматис" - документален филм
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 Тенис: Мария Камила Осорио Серано - Тамара Зиданшек (Copa Colsanitas, Богота; WTA 250 - финал, повторение)
Wednesday, 16 Jun
00:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 "Непознатите изобретения" - 7 еп., документална поредица
01:30 "Златна мисия" - 10 еп., туристически пътеводител
02:00 "Непознатото лице на... Диян Мачев" - документална поредица
02:30 "Какво е да си рапър?" - забавно-информационно предаване
03:00 "Кючук чеир - археологическо проучване" - I част, документален филм
03:30 "Български надежди" - 11 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Стойчо Зерлиев" - 133 еп., предаване за изкуство
04:30 "Работно време: Управител на център за детски изследователи" - забавно-информационно предаване
05:00 Тенис: Мария Камила Осорио Серано - Тамара Зиданшек (Copa Colsanitas, Богота; WTA 250 - финал, повторение)
07:00 "Храмова архитектура в Палматис" - документален филм
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 "Малтепе - археологически проучвания сезон 2019" - документален филм
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 Тенис: Мария Сакари - Петра Квитова (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA 500 - повторение)
Thursday, 17 Jun
00:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 "Непознатите изобретения" - 8 еп., документална поредица
01:30 "Златна мисия" - 29 еп., туристически пътеводител
02:00 "Непознатото лице на... Христо Пъдев" - документална поредица
02:30 "Какво е да си стопанин на котка?" - забавно-информационно предаване
03:00 "Късноантичната крепост Цари мали град" - документален филм
03:30 "Български надежди" - 18 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Росен Тошев" - 140 еп., предаване за изкуство
04:30 "Работно време: Най-доброто" - 7 еп., забавно-информационно предаване
05:00 Тенис: Мария Сакари - Петра Квитова (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA 500 - повторение)
07:00 "Малтепе - археологически проучвания сезон 2019" - документален филм
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 "Вкамененият свят" - VIII част, документален филм
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 "Запазената марка Марио Гаврилов" - икономическо предаване
21:30 Новини
22:00 Тенис: Йелена Остапенко - Каролина Плишкова (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA 500 - повторение)
Friday, 18 Jun
00:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 "Оазиси в пустинята" - документален филм
01:30 "Златна мисия" - 49 еп., туристически пътеводител
02:00 "Непознатото лице на... Бинка Хараламбиева" - документална поредица
02:30 "Какво е да си авантюрист?" - забавно-информационно предаване
03:00 "Последната експедиция на кораб "Академик"" - III част, документален филм
03:30 "Български надежди" - 25 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Кирил Матеев" - 148 еп., предаване за изкуство
04:30 Тенис: Йелена Остапенко - Каролина Плишкова (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA 500 - повторение)
07:00 "Вкамененият свят" - VIII част, документален филм
07:30 Новини
08:00 Новини
08:30 Новини
09:00 Новини
09:30 Новини
10:00 Новини
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 "България - вчера, днес и утре" - документална поредица
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 Тенис: Каролина Плишкова - Кори Гоф (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA 1000 - повторение)
Saturday, 19 Jun
00:00 "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
01:00 "Посредници между Земята и Небето" - 5 еп., поредица за иконопис и православна култура
01:30 "Златна мисия" - 40 еп., туристически пътеводител
02:00 "Непознатото лице на... Елена Петрова" - документална поредица
02:30 "Какво е да си направиш аудио книга?" - забавно-информационно предаване
03:00 "Тайните на Източните Родопи" - I част, документален филм
03:30 "Български надежди" - 40 еп., документална поредица за талантливите деца в България
04:00 "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Максим Тутунаров" - 149 еп., предаване за изкуство
04:30 "Ловци на мигове: Владислав Терзийски" - 5 еп., документална поредица за фотография
05:00 Тенис: Анастасия Павлюченкова - Дженифър Брейди (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA 1000 - повторение)
08:00 "Рейсинг екстрийм" - 598 еп., предаване за екстремни спортове
08:30 "Работно време: Аерографист" - забавно-информационно предаване
09:00 "Индия - величието на моголите" - 1 част, документален филм
09:30 "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Стефан Начков" - 157 еп., предаване за изкуство
10:00 "България - вчера, днес и утре" - документална поредица
10:30 Новини
11:00 Новини
11:30 Новини
12:00 Новини
12:30 Новини
13:00 Новини
13:30 Новини
14:00 Новини
14:30 Новини
15:00 Новини
15:30 Новини
16:00 Новини
16:30 Новини
17:00 Новини
17:30 Новини
18:00 Новини
18:30 Новини
19:00 Новини
19:30 Новини
20:00 Новини
20:30 Новини
21:00 Новини
21:30 Новини
22:00 Тенис: Мария Сакари - Каролина Мухова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA 1000 - повторение)

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/