• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Днес по телевизията:

21:55
Морски тюлени; сезон 5, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2021
22:55
Морски тюлени; сезон 5, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2021
23:50
Чилер се развихря; криминален, драма, Германия, 2016
22:20
Пукнатината; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Полша, 2021
23:25
Пукнатината; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Полша, 2021
22:30
Новобранецът; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2021
23:30
Новобранецът; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2021
22:30
Късна емисия новини
23:00
Прогноза за времето и агропрогноза
23:10
Борсова информация
23:15
Агрокоментар
23:20
Агротема
23:35
Агромаркет
23:55
Музикална пауза
22:30
Актуално
23:00
Новини
23:30
Актуално
22:00
Питбули и бивши затворници: историите на Тиа: Да израснеш в спасителен приют
23:00
Дивото семейство от Аляска: Епизод 19
22:00
Да надживееш Ескобар тв филм /2 епизод/ (16)
23:00
По света и у нас
23:25
Демонът на империята тв филм /2 серия/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
История.bg
22:20
Balkan Party
22:20
Balkan Party
22:00
В развитие - дневен блок с Вероника Денизова /п./
22:30
Гризи и лемингите: Фокуси с шапка
22:40
Гризи и лемингите: Плажът на лемингите
22:45
Гризи и лемингите: Не виждам и не правя нищо
23:00
Алиса и Луис: Апчих!
23:10
Алиса и Луис: Чудовището Ехо
23:25
Алиса и Луис: Много вълшебна пръчица
23:40
Алиса и Луис: Странна птица
23:55
Страхотният Майк: Бау-Бау Ленд
17:30
Music of BG
22:15
Морски тюлени: Шести отряд - сериал, военен, екшън
23:15
Тамплиерите - исторически сериал
22:00
"Жени в полицията" - 2 еп.
22:50
"Прелюбодейци" - 19 еп.
23:40
"Най-злите убийци в света" - 9 еп.
22:00
Quest Means Business
23:00
The Lead with Jake Tapper: The Lead with Jake Tapper
22:30
Невероятният свят на Гъмбол
22:40
Невероятният свят на Гъмбол
22:55
Невероятният свят на Гъмбол
23:05
Невероятният свят на Гъмбол
23:25
Невероятният свят на Гъмбол
23:35
Невероятният свят на Гъмбол
23:55
Невероятният свят на Гъмбол
21:00
"Безкрайните", научно-фантастчен екшън, САЩ, 2021; реж. Антоан Фукуа, с Марк Уолбърг, Чиуетел Еджиофор, Софи Куксън, Дилън О’Брайън, Джейсън Манцукас, [15+]
22:50
"Битка за справедливост", трилър, САЩ, 2021; реж. Йозеф Кубота Владика, с Кали Рейс, Даниел Хеншал, Тифани Чу, Майкъл Драйър, Лиза Емери, Кимбърли Гереро, [18+]
21:30
"Проклятието "Блеър"", хорър - мистерия, САЩ, 1999; реж. Даниел Мирик, Едуардо Санчес, с Хедър Донахю, Майкъл С. Уилямс, Джошуа Ленърд, Боб Грифин, Джим Кинг, [18+]
23:00
"Кристиане Ф.", биографична драма, Германия, 1981; реж. Ули Едел, с Натя Брункхорст, Томас Хаустейн, Йенс Купал, Райнер Уолк, Ян Георг Ефлер, [18+]
22:25
Stand Up and More
22:50
Stand Up and More
23:15
SpongeBob SquarePants
23:40
Instant Mom
22:00
Запознанство, брак, убийство: Махмуда Катун
23:00
Пиши ми, щом се прибереш: Ники Кунхаузен
22:30
"Знаеш ли как?"
22:54
"Иновации"
23:00
"Катализатор"
23:48
"Знаеш ли как... Клипове"
22:00
"Универсален войник: Завръщането" - екшън-фантастика с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Майкъл Джей Уайт, Ксандър Бъркли и др.
23:45
"Рей Донован" - сериал, сезон 3 /п/
22:00
"Дъщерята на посланика" (премиера) - сериен филм
23:00
"Не ме оставяй" - сериен филм
21:00
"Не казвай сбогом" - трилър с уч. на Бен Афлек, Розамунд Пайк, Нийл Патрик Харис, Тайлър Пери, Кари Куун, Ким Дикенс, Лиза Бейнс и др.
21:30
Футбол: Лудогорец - Шахтьор Донецк приятелски мач /п/
23:30
Футбол: ЦСКА - Шахтьор Караганда приятелски мач /п/
21:00
Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Далас Маверикс НБА (2022-23) /п/
21:45
Футбол: Шефилд Юнайтед - Рексъм ФА Къп (2022-23), преиграване директно
23:30
Баскетбол: Бруклин Нетс - Вашингтон Уизърдс НБА (2022-23) /п/
23:40
Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Далас Маверикс НБА (2022-23) /п/
22:00
Дивото семейство от Аляска: Епизод 11
23:00
Треска за злато: Пътят на Паркър: Епизод 2
22:00
Да строиш Германия: Епизод 5
22:50
Да строиш Германия: Епизод 6
23:40
Творенията на Савидж: Железният човек
22:20
Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
22:50
Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
23:20
Неудържимият жълт йети
23:50
Неудържимият жълт йети
22:30
Alice's Wonderland Bakery
23:00
Puppy Dog Pals
23:30
Puppy Dog Pals
22:30
Голямото крайбрежие
23:00
Новата Куба
21:30
Инфинити Надо - анимационен сериал
22:00
Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г за комбинация, мъже, повторение
22:45
Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, слалом за комбинация, , мъже, повторение
23:30
Шорттрек: Световна купа в Дрезден, повторение
22:00
Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
23:00
Новини
23:30
Шесто чувство
22:00
Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г за комбинация, мъже, повторение
22:45
Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, слалом за комбинация, , мъже, повторение
23:30
Шорттрек: Световна купа в Дрезден, повторение
22:00
Колоездене: Обиколка на Валенсия, жени, повторение
22:45
Колоездене: Кадел Еванс Оушън Рейс, жени, повторение
23:45
Колоездене: Кадел Еванс Оушън Рейс, мъже, повторение
22:00
Rumble & Hum
23:00
Nomads Seeking Adventure
23:30
Nomads Seeking Adventure
22:00
Закон и ред: Организирана престъпност, еп. 22
23:00
Престъпни намерения, еп. 7
23:55
Убийствени тропици, еп. 7
22:30
Духове, еп. 12
22:55
Луцифер, еп. 24
23:50
Светкавицата, еп. 2
22:00
Специализантът, еп. 8
22:55
Станция 19, еп. 13
23:55
Пожарникарите от Чикаго, еп. 15
22:30
WE:BRUCE WEBER
23:00
FASHION MAGAZINES
23:30
FASHION MAGAZINES
20:00
Зона за поздрави LIVE /Развлекателно предаване с поздрави на живо/
21:40
World Grand Prix Fight TNA, 1/8th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 21.02.2019
22:00
Любовта и Мери комедия, романтичен САЩ 2007
23:45
Единственият комедия Дания 1999
22:00
Ребека драма, екшън Нигерия 2016
23:25
Червени светлини трилър Испания, САЩ 2012
22:00
Софтбол модели романтичен САЩ 2010
23:20
Комисар Касандър криминален, драма Франция 2015
22:20
Режи! (Series 23): Благодарности за пърженето (Episode 2)
23:05
Конкуренти в кухнята (Series 9): Епизод 9 (Episode 9)
23:50
Войни на барбекюто: Флей срещу Симън (Series 1): Битка с крилца (Episode 3)
02:45
Portugal Back to Back
22:00
"Случаите на Корморан Страйк: Сбъркан по рождение І, 1 еп.", криминална драма, Великобритания, 2022; реж. Сюзън Тъли, с Том Бърк, Холидей Грейнджър, Кер Логан, Кристина Коул, Бен Кромптън, [18+]
23:05
"То идва през нощта", хорър - мистерия, САЩ, 2017; реж. Трей Едуард Шалтс, с Джоел Еджъртън, Кармен Еджого, Келвин Харисън младши, Кристофър Абът, Райли Киоу, [15+]
22:05
"Отрядът самоубийци", екшън - комедия, САЩ, 2021; реж. Джеймс Гън, с Марго Роби, Идрис Елба, Джон Сина, Джоел Кинаман, Силвестър Сталоун, [18+]
22:00
"Дотолкова съм сигурен І, 3 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Дерек Сианфранс, с Марк Ръфало, Мелиса Лео, Роузи О’Донъл, Арчи Панджаби, Имоджен Путс, [15+]
23:00
"Случаите на Корморан Страйк: Сбъркан по рождение І, 1 еп.", криминална драма, Великобритания, 2022; реж. Сюзън Тъли, с Том Бърк, Холидей Грейнджър, Кер Логан, Кристина Коул, Бен Кромптън, [18+]
22:00
"Случаите на Корморан Страйк: Сбъркан по рождение І, 1 еп.", криминална драма, Великобритания, 2022; реж. Сюзън Тъли, с Том Бърк, Холидей Грейнджър, Кер Логан, Кристина Коул, Бен Кромптън, [18+]
23:05
"То идва през нощта", хорър - мистерия, САЩ, 2017; реж. Трей Едуард Шалтс, с Джоел Еджъртън, Кармен Еджого, Келвин Харисън младши, Кристофър Абът, Райли Киоу, [15+]
22:00
Премиера Бермудският триъгълник: Прокълнати води: Голяма находка
23:00
Премиера Проклятието на остров Оук: Находки до пристана
22:00
Премиера Бермудският триъгълник: Прокълнати води: Голяма находка
23:00
Премиера Проклятието на остров Оук: Находки до пристана
21:20
През планини и морета - тв поредица
22:40
Историческа възстановка
22:00
Деца-убийци: Убийството на Коул Кенън
23:00
Убийството на Габи Петито: какво всъщност се е случило: Убийството на Габи Петито
22:00
Деца-убийци: Убийството на Коул Кенън
23:00
Убийството на Габи Петито: какво всъщност се е случило: Убийството на Габи Петито
22:13
"Петсън и Финдъс"
22:38
"Борис"
22:41
"Любопитния Джордж"
23:28
"Баданаму"
23:30
"Рики Зум"
23:58
"Тризнаците"
22:00
Новините на NOVA
22:40
"Челюсти" с Диана Найденова - публицистично токшоу /п/
23:00
Новините на NOVA NEWS
23:15
"Ничия земя" - /п/
21:45
Специално
22:45
CAUETivi
23:45
Интеграл
21:15
"Съседка за секс" - романтична комедия, САЩ, 2004, с Емил Хърш и Елиша Кътбърт.
23:00
"Убийствен пъзел 6" - ужаси, САЩ, 2009, с Тобин Бел, Бетси Ръсел и др.
21:00
Worldwide Hits!
21:30
HD Hits!
23:00
MTV Rewind: 2015
21:30
HD Hits!
23:00
MTV Rewind: 2015
21:30
Marie-Antoinette by Thierry Malandain | Malandain Ballet Biarritz
23:01
Les Dissonances, David Grimal: Dvo??k, Brahms
23:49
Maurizio Pollini, Christian Thielemann, Staatskapelle Dresden: Brahms and Busoni
21:40
Пробуждането на смъртта
23:30
Беки
22:25
Невероятният д-р Пол
23:20
Дивата природа на Африка: Династии
22:00
"Честни измамници: Отново в играта" (премиера) - сериал, сезон 2
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Безкрайност" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
Мафия: Компилации
23:00
"Нарковойни: Войната срещу наркотиците (Компилации)
22:00
"Нарковойни: Войната срещу наркотиците (Компилации)
23:00
Арестувани зад граница
23:50
Апокалипсис: Война на световете
22:25
Невероятният д-р Пол
23:20
Дивата природа на Африка: Династии
21:50
Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 1
22:40
Одисеята на животните, сезон 1, еп. 2
23:35
Австралийски ловци на змии, сезон 1, еп. 9
22:30
Опасна сила
23:00
Младия Дилън
23:25
Семейство Касагранде
23:50
Къщата на Шумникови
22:30
Опасна сила
23:00
Младия Дилън
23:25
Семейство Касагранде
23:50
Къщата на Шумникови
21:05
Футбол: Санкт Паули - Хановер Втора Бундеслига (2022-23) /п/
23:00
Баскетбол: Обрадойро - Билбао Лига Ендеса (2022-23) /п/
22:10
140 години от рождението на Александър Блок
23:10
"Времето ще покаже"
21:45
"Большая игра" (16+)
22:45
ПОДКАСТ.ЛАБ (16+)
22:20
Спиннинг сегодня
22:50
Стратегия охоты с Сергеем Астаховым
23:15
Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
23:40
Донка против фидера
21:45
"Большая игра" (16+)
22:45
ПОДКАСТ.ЛАБ (16+)
22:30
"Планета Фолк представя" - новите хитове
22:40
"Музикална съкровищница" - фолклорна програма
23:30
"Фолк хит" - вечни песни
23:40
"Фолкмагия" - избрани песни
22:10
"Payner 33" - вечни хитове
23:00
"Хот" - новите хитове
23:10
"Party Time" - горещи хитове
22:10
"Payner 33" - вечни хитове
23:00
"Хот" - новите хитове
23:10
"Party Time" - горещи хитове
22:30
"Планета Фолк представя" - новите хитове
22:40
"Музикална съкровищница" - фолклорна програма
23:30
"Фолк хит" - вечни песни
23:40
"Фолкмагия" - избрани песни
22:10
"Payner 33" - вечни хитове
23:00
"Хот" - новите хитове
23:10
"Party Time" - горещи хитове
21:45
ПРЯКО, Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 21.кр
22:30
Късна емисия Новини
23:00
"Нови хоризонти" - с Петър Петров / повторение /
22:00
Обсебващи майки: Епизод 1
23:00
Заведение в Хамптънс: Хаос във винарната
22:30
Пъстра трапеза - Малка мома двори мете
23:00
Война на похабяването - с.2, еп.5
23:30
Бъди там в музика и картини!
22:00
"Viva la Musica!"
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов" (п.)
23:30
"Viva la Musica!"
22:00
Джей Еф Кей, САЩ, 1991
22:20
Час пик - предаване на Телемедиа
23:00
Документален филм
22:20
Час пик - предаване на Телемедиа
23:00
Документален филм
22:00
Новини
23:00
Euronews Сега
23:40
Дискурси (повторение)
22:00
Closeup
23:00
We Love Music
22:30
Чудесата на Слънчевата система
23:40
Древни цивилизации
22:15
Star Guide: Sport Stars We Wish We Could Go Shopping With
22:40
My Likes: Favourite Fashion Designers
23:10
Special: Sport and Fashion
23:35
Dream Teams: Swimming
22:00
Отвъд непознатото (Series 2): Алкатраз и сиамски близнаци (Episode 1)
23:00
Паранормални досиета (Series 5): От отвъдното (Episode 6)
22:00
Отвъд непознатото (Series 2): Алкатраз и сиамски близнаци (Episode 1)
23:00
Паранормални досиета (Series 5): От отвъдното (Episode 6)
22:00
Отвъд непознатото (Series 2): Алкатраз и сиамски близнаци (Episode 1)
23:00
Паранормални досиета (Series 5): От отвъдното (Episode 6)
22:00
Отвъд непознатото (Series 2): Алкатраз и сиамски близнаци (Episode 1)
23:00
Паранормални досиета (Series 5): От отвъдното (Episode 6)
22:25
Градски печива с Пол Холивуд, еп. 4
23:00
Печивата на Милушка, еп. 1
23:30
Печивата на Милушка, еп. 2
23:55
Бон Апети, еп. 5
22:00
Classic Collabs!
23:00
Non-Stop Nostalgia
22:00
Речни чудовища, сезон 7, еп. 5
23:05
Речни чудовища, сезон 8, еп. 1
21:55
Древно инженерство, сезон 2, еп. 2
23:00
Мегаполис: Дневници на древния свят, сезон 1, еп. 1
21:50
Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 1
22:40
Одисеята на животните, сезон 1, еп. 2
23:35
Австралийски ловци на змии, сезон 1, еп. 9
22:00
Murderous History (Series 1): Berlin's Nazi Ripper (Episode 4)
22:45
The Patagonian Bones
23:45
Teotihuac?n's Lost Kings
22:00
Гарванът на спасението Екшън, Криминален, Фентъзи 2000
23:38
3 дни да убиеш Екшън, Драма, Трилър 2014
22:00
Гарванът на спасението Екшън, Криминален, Фентъзи 2000
23:38
3 дни да убиеш Екшън, Драма, Трилър 2014
21:00
Тристана - игр. филм /Испания/
23:00
Новини П
23:30
Спорт + П
22:00
Премиера: "Кланът" - сериал, еп.22
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Татенца" - сериал, еп.25, 26
22:00
Премиера: "Кланът" - сериал, еп.22
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Татенца" - сериал, еп.25, 26
23:30
"Опасни улици" - сериал, с.15
22:00
Бандата на Екшън: "Доказано жив" - екшън, трилър (САЩ, 2000), режисьор Тейлър Хакфорд, в ролите: Ръсел Кроу, Мег Райън, Дейвид Морс, Памела Рийд, Дейвид Карусо, Майкъл Кичън, Александър Балуев и др.
21:00
"Дивергенти" - фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2014), режисьор Нийл Бъргър, в ролите: Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Джай Кортни, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт,...
23:45
"Убийства по пощенски картички" - криминален, трилър (Великобритания, САЩ, Германия, 2020), режисьор Данис Танович, в ролите: Джефри Дийн Морган, Фамке Янсен, Къш Джъмбо, Йоахим Крол, Стивън Макинтош ...
22:00
"Боб и Абишола" - сериал, еп.7, 8
23:00
"Шитс Крийк" - сериал, с.2 еп.10, 11
22:00
Премиера: "Лявата ми половина" - сериал, еп.16
23:00
Премиера: "В търсене на любовта" - сериал, еп.1
22:00
Ханибал сериен филм /1 епизод/ /п/ (16)
22:45
Ханибал сериен филм /2 епизод/ (16)
23:30
ФИФА Световно първенство 2022: Дания - Тунис, среща от груповата фаза
22:00
Вечерното шоу на Слави Трифонов - токшоу
23:00
Шоуто на сценаристите - развлекателно предаване
22:00
DJ Mixes premiere
23:00
Totally Indie
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/