Thursday, 28 Mar
01:15
От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
03:15
Чудовищно, САЩ, 2008
04:50
Котаракът в чизми, САЩ, 2011
06:50
Пинокио, Италия, 2019
09:15
Първичен код, Франция,САЩ, 2011
11:00
Елизабет: Златният век, Франция,Германия,Великобритания, екшън/драма/романтика, 2007
13:15
Смъртоносно влияние, САЩ, 1998
15:35
Обсебена, САЩ, драма/романтика/трилър, 2009
17:45
Лара Крофт: Томб Рейдър, Германия,Япония,Великобритания,САЩ, 2001
22:00
Индиана Джоунс: Похитителите на изчезналия кивот, САЩ, екшън/приключенски, 1981
Friday, 29 Mar
00:15
Нощен полет, САЩ, трилър, 2005
01:50
Американски прелести, САЩ, 1999
04:10
Смъртоносно влияние, САЩ, 1998
06:45
Мисията невъзможна: Разпад, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 2018
09:35
Индиана Джоунс: Похитителите на изчезналия кивот, САЩ, екшън/приключенски, 1981
11:50
Да си остане във Вегас, САЩ, комедия/романтика, 2008
13:45
О, братко, къде си?, Франция,Испания,Великобритания,САЩ, 2000
15:55
Лара Крофт: Томб Рейдър, Германия,Япония,Великобритания,САЩ, 2001
17:50
Лара Крофт Томб Рейдър: Люлката на живота, САЩ, 2003
20:15
Нощен полет, САЩ, трилър, 2005
22:00
Индиана Джоунс и храмът на обречените, САЩ, екшън/приключенски, 1984
Saturday, 30 Mar
00:20
Чудовищно, САЩ, 2008
01:55
Истинска история, САЩ, криминален/трилър, 2015
03:50
Обсебена, САЩ, драма/романтика/трилър, 2009
06:15
Кунг Фу Панда, Великобритания,САЩ, екшън/приключенски/анимационен, 2008
07:55
Кунг Фу Панда 2, Канада,САЩ, екшън/приключенски/анимационен, 2011
09:40
Индиана Джоунс и храмът на обречените, САЩ, екшън/приключенски, 1984
12:00
Angry Birds: Филмът, САЩ, 2016
13:50
Семейство Адамс, САЩ, 1991
15:45
Деца шпиони: Островът на изгубените мечти, САЩ, приключенски/фантастика, 2002
17:45
Зулендър, Австралия,Германия,САЩ, комедия, 2001
19:30
Индиана Джоунс: Похитителите на изчезналия кивот, САЩ, екшън/приключенски, 1981
22:00
Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход, САЩ, екшън/приключенски, 1989
Sunday, 31 Mar
00:25
Блек Хоук, САЩ, екшън/драма/военен, 2001
02:10
От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
04:10
Чудовищно, САЩ, 2008
04:50
Първичен код, Франция,САЩ, 2011
06:40
Смъртоносно влияние, САЩ, 1998
09:00
Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход, САЩ, екшън/приключенски, 1989
11:25
Последният повелител на въздуха, САЩ, 2010
13:25
Семейство Адамс 2, САЩ, 1993
15:15
Шаолински футбол, Китай,Хонконг, екшън/комедия/фентъзи, 2001
17:00
Зулендър 2, Италия,САЩ, 2016
19:05
Специален доклад, САЩ, 2002
22:00
Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп, САЩ, екшън/приключенски, 2008
Monday, 01 Apr
00:20
Слийпи Холоу, САЩ, 1999
02:20
Двойно убийство, Канада,Германия,САЩ, 1999
04:25
Лара Крофт: Томб Рейдър, Германия,Япония,Великобритания,САЩ, 2001
06:30
Angry Birds: Филмът, САЩ, 2016
08:20
Индиана Джоунс: Похитителите на изчезналия кивот, САЩ, екшън/приключенски, 1981
10:35
Последният повелител на въздуха, САЩ, 2010
12:30
Семейство Адамс 2, САЩ, 1993
14:20
Шаолински футбол, Китай,Хонконг, екшън/комедия/фентъзи, 2001
16:05
Къща-чудовище, САЩ, анимационен/комедия/семеен, 2006
17:55
Мадагаскар 2, Нова Зеландия,САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2008
19:50
Лара Крофт: Томб Рейдър, Германия,Япония,Великобритания,САЩ, 2001
22:00
Форест Гъмп, САЩ, 1994
Tuesday, 02 Apr
00:40
Полет 93, Франция,Великобритания,САЩ, драма/трилър, 2006
02:45
Чудовищно, САЩ, 2008
04:20
Зулендър, Австралия,Германия,САЩ, комедия, 2001
06:10
Последният повелител на въздуха, САЩ, 2010
08:10
Индиана Джоунс и храмът на обречените, САЩ, екшън/приключенски, 1984
10:30
Форест Гъмп, САЩ, 1994
13:10
Лара Крофт: Томб Рейдър, Германия,Япония,Великобритания,САЩ, 2001
15:05
Хелбой, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2004
17:25
Лари Краун, Франция,САЩ, комедия/драма/романтика, 2011
19:30
Лара Крофт Томб Рейдър: Люлката на живота, САЩ, 2003
22:00
Американски пай, САЩ, комедия, 1999
23:50
Капитан Корели, САЩ, драма/романтика/военен, 2001
Wednesday, 03 Apr
02:20
От здрач до зори, САЩ, екшън/криминален/ужаси, 1996
04:20
Семейство Адамс, САЩ, 1991
06:45
Лара Крофт: Томб Рейдър, Германия,Япония,Великобритания,САЩ, 2001
08:40
Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход, САЩ, екшън/приключенски, 1989
11:05
Мадагаскар 2, Нова Зеландия,САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2008
12:50
Лара Крофт Томб Рейдър: Люлката на живота, САЩ, 2003
15:05
Подводница U-571, Франция,САЩ, 2000
17:25
Семейство Адамс, САЩ, 1991
19:30
Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
22:00
На ръба на седемнадесет, Китай,САЩ, комедия/драма, 2016