• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Mezzo

Friday, 03 Dec
00:22 The Tatarstan State Symphony Orchestra and Alexander Sladkovsky: Mozart, Mahler
02:20 Lucky Peterson: Tribute to Jimmy Smith - Banlieues Bleues
03:11 Ivan Paduart Trio - Le Club Nubia
04:04 Ballake Sissoko & Vincent Segal - Jazz a Vienne
05:04 Eric Serra - Le Club Nubia
05:55 David Murray Infinity Quartet feat. Saul Williams - Banlieues Bleues
06:51 InterMezzo
10:00 La Fresque by Angelin Preljocaj
11:11 Sabine Devieilhe and Les Siecles at the Philharmonie de Paris
13:15 Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Mahler
15:07 La Ritirata and Josetxu Obregon in Granada: Il Spiritillo Brando
16:21 Jordi Savall, La Concert des Nations: Schubert, Beethoven
16:51 InterMezzo
17:00 Oedipe by Enescu at the Opera national de Paris
20:00 Les Arts Florissants and William Christie at the Festival de Peralada: Handel
21:30 Les Siecles and Francois-Xavier Roth : Beethoven's Symphonies No.5 & 7
22:44 Les Siecles and Francois-Xavier Roth: Berlioz at the Philharmonie de Paris
Saturday, 04 Dec
00:16 Javier Perianes in Granada: Falla, Debussy, Albeniz
01:18 Rokia Traore | Mandeka Classics
02:06 Richard Bona and the Mandekan | Le Club Nubia
03:11 Brad Mehldau plays The Beatles
04:02 Eric Serra | Le Club Nubia
04:54 David Murray Infinity Quartet feat. Saul Williams - Banlieues Bleues
05:49 Ballake Sissoko & Vincent Segal at Jazz a Vienne
06:49 InterMezzo
10:00 Jean-Guihen Queyras and Alexandre Tharaud: Bach, Shostakovich, Berg, Brahms
11:12 Robot! - choreography by Blanca Li
12:36 InterMezzo
13:30 Vivaldi's 'Farnace' in Venice
15:56 Jordi Savall, La Concert des Nations: Schubert, Beethoven
16:30 InterMezzo
17:00 LBT | Burghausen Jazz Festival
18:08 Paco de Lucia and Group | Germeringer Jazztage 1996
19:30 InterMezzo
20:00 Malandain Ballet Biarritz: Stravinsky
21:30 Massenet's 'Werther' at the Opernhaus Zurich
23:45 Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opera National de Paris: Symphonies 1 & 5 by Tchaikovsky
Sunday, 05 Dec
01:20 Ballake Sissoko & Vincent Segal at Jazz a Vienne
02:19 Rokia Traore | Mandeka Classics
03:08 Lucky Peterson, tribute to Jimmy Smith, Banlieues Bleues
03:59 Jazz legends - Roland Kirk Quartet
04:28 Jowee Omicil - Let's Bash - Europa Jazz Festival
05:23 Joshua Redman & The Bad Plus at Jazz a la Villette
06:20 InterMezzo
10:00 Rinaldo by Haendel at the Festival de Peralada
11:38 LBT | Burghausen Jazz Festival
12:47 InterMezzo
13:30 'La Forza del destino' by Verdi at the Opera Royal de Wallonie-Liege
16:39 InterMezzo
17:00 Vox Luminis at the Festival de Granada: Monteverdi
18:13 Playlist #1 by Angelin Preljocaj, Opera Royal, Chateau de Versailles
19:50 Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker : Symphony no 6 by Mahler
21:30 Malandain Ballet Biarritz: Stravinsky
23:00 Maya Plisetskaya - Diva of Dance
23:50 The Tatarstan State Symphony Orchestra and Alexander Sladkovsky: Mozart, Mahler
Monday, 06 Dec
01:50 Richard Bona and the Mandekan | Le Club Nubia
02:54 Paco de Lucia and Group | Germeringer Jazztage 1996
04:13 Jun Miyake - The here and after
05:12 Brad Mehldau plays The Beatles
06:03 Joshua Redman & The Bad Plus at Jazz a la Villette
06:59 Rokia Traore | Mandeka Classics
07:48 InterMezzo
09:50 Malandain Ballet Biarritz: Stravinsky
11:20 Dances at a Gathering by Jerome Robbins. Opera National de Paris, palais Garnier
13:30 Jean-Guihen Queyras and Alexandre Tharaud: Bach, Shostakovich, Berg, Brahms
14:42 Festival de Granada 2021 : A Tribute to Manuel de Falla
16:10 InterMezzo
16:30 Verdi's Aida at the Barcelona Liceu
19:07 Classic Archive | Victoria de los Angeles
19:15 Manon's story by K. MacMillan, Palais Garnier, Paris
21:30 Bernard Haitink and the Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
23:10 Bernard Haitink: It comes my way - Portrait of a conductor
Tuesday, 07 Dec
00:00 Jakub Jozef Orlinski, Il Pomo d’Oro | Facce d'amore
01:30 Lucky Peterson, tribute to Jimmy Smith, Banlieues Bleues
03:21 Ballake Sissoko & Vincent Segal at Jazz a Vienne
04:20 Joshua Redman & The Bad Plus at Jazz a la Villette
05:17 Richard Bona and the Mandekan | Le Club Nubia
06:22 Ivan Paduart Trio | Le Club Nubia
07:15 InterMezzo
09:15 Classic Archive | Victoria de los Angeles
10:00 Jordi Savall, La Concert des Nations: Schubert, Beethoven
11:30 La Bayadere by Nacho Duato after Marius Petipa | Mikhailovsky Theatre
13:03 InterMezzo
13:30 Martha Argerich & Friends in Hamburg: Mozart, Bartok, Shostakovich
15:09 Les Arts Florissants and William Christie at the Festival de Peralada: Handel
16:39 InterMezzo
16:50 Vivaldi's Ottone in Villa at La Fenice
19:20 Maya Plisetskaya - Diva of Dance
20:15 La Fresque - choreography by Angelin Preljocaj
21:30 Haitink BPO Mahler Symphony 3
23:17 Budapest Festival Orchestra and Ivan Fischer: Symphony No. 2 by Mahler
Wednesday, 08 Dec
00:48 Classic Archive | Teresa Berganza
01:40 Paco de Lucia and Group | Germeringer Jazztage 1996
02:58 Ballake Sissoko & Vincent Segal at Jazz a Vienne
03:58 Rokia Traore | Mandeka Classics
04:47 Richard Bona and the Mandekan | Le Club Nubia
05:51 David Murray Infinity Quartet feat. Saul Williams - Banlieues Bleues
06:46 Lucky Peterson, tribute to Jimmy Smith, Banlieues Bleues
07:38 InterMezzo
09:15 Classic Archive | Victoria de los Angeles
10:00 Les Siecles and Francois-Xavier Roth : Beethoven's Symphonies 5 & 7
11:14 Sabine Devieilhe and Les Siecles at the Philharmonie de Paris
12:44 InterMezzo
13:30 Jean-Guihen Queyras and Alexandre Tharaud: Bach, Shostakovich, Berg, Brahms
14:42 Classic Archive | Teresa Berganza
15:34 InterMezzo
16:55 'Oedipe' by Enescu at the Opera de Paris
19:50 La Bayadere by Nacho Duato after Marius Petipa | Mikhailovsky Theatre
21:30 Romeo & Juliet by Goyo Montero, Teatro Real, Compania Nacional De Danza.
23:10 Robot! - choreography by Blanca Li
Thursday, 09 Dec
00:34 Festival de Granada 2021 : A Tribute to Manuel de Falla
02:05 Ballake Sissoko & Vincent Segal at Jazz a Vienne
03:04 Lucky Peterson, tribute to Jimmy Smith, Banlieues Bleues
03:55 Rokia Traore | Mandeka Classics
04:44 Richard Bona and the Mandekan | Le Club Nubia
05:49 Ivan Paduart Trio | Le Club Nubia
06:42 David Murray Infinity Quartet feat. Saul Williams - Banlieues Bleues
07:37 InterMezzo
08:22 La Ritirata and Josetxu Obregon in Granada: Il Spiritillo Brando
09:50 The Tatarstan State Symphony Orchestra and Alexander Sladkovsky: Mozart, Mahler
11:45 Coppelia by Sergey Vikharev, Bolshoi Ballet
13:30 Vox Luminis at the Festival de Granada: Monteverdi
14:43 Orchestre National de Lille, Alexandre Bloch: Mahler's Seventh Symphony
16:01 InterMezzo
17:00 Massenet's 'Werther' at the Opernhaus Zurich
19:15 InterMezzo
19:35 Callas by Reinhild Hoffmann, Grand Theatre de Geneve Ballet
21:30 Jazz legends - Roland Kirk Quartet
21:58 Jowee Omicil - Let's Bash - Europa Jazz Festival
22:54 Chucho Valdes | Bayfront Jazz Festival 2021

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/