• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Eurosport HD

Wednesday, 08 Feb
01:30 Колокрос: Световен шампионат в Хоогерхайде, мъже, повторение
02:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г за комбинация, мъже, повторение
03:15 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, слалом за комбинация, мъже, повторение
04:00 Колоездене: Обиколка на Валенсия, четвърти етап, мъже, повторение
04:45 Колоездене: Обиколка на Валенсия, пети етап, мъже, повторение
05:30 Снукър: Германия Мастърс, финал, повторение
06:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г за комбинация, мъже, повторение
07:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, слалом за комбинация, мъже, повторение
08:15 Биатлон: Световна купа в Антхолц, преследване, жени, повторение
08:45 Биатлон: Световна купа в Антхолц, преследване, мъже, повторение
09:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже, повторение
10:00 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г за комбинаци, жени, повторение
10:45 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г за комбинация, мъже, повторение
11:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, слалом за комбинация, , мъже, повторение
12:15 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, жени, директно
14:45 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г за комбинация, мъже, повторение
15:05 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, слалом за комбинация, , мъже, повторение
15:30 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, щафета, двойки, директно
17:15 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, жени, повторение
18:00 Колокрос: Световен шампионат в Хоогерхайде, мъже, повторение
19:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, първи ден, директно
21:00 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, щафета, двойки, повторение
21:45 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, жени, повторение
22:45 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, щафета, двойки, повторение
23:30 Ветроходство: Оушън рейс, повторение
Thursday, 09 Feb
00:00 Голф, PGA тур: "Дискавъри голф", повторение
00:30 Снукър: Германия Мастърс, финал, повторение
01:30 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, първи ден, повторение
02:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, жени, повторение
03:15 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, щафета, двойки, повторение
04:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, първи ден, повторение
05:30 Конен спорт: Световна купа в Бордо, повторение
06:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, жени, повторение
07:15 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, щафета, двойки, повторение
08:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, първи ден, повторение
09:30 Ветроходство: Оушън рейс, повторение
10:00 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, щафета, двойки, повторение
10:45 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, жени, повторение
12:15 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, мъже, директно
14:45 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, щафета, двойки, повторение
15:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, жени, повторение
17:00 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, мъже, повторение
18:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, първи ден, повторение
19:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, втори ден, директно
22:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, мъже, повторение
Friday, 10 Feb
00:00 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, жени, повторение
01:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, втори ден, повторение
02:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, мъже, повторение
04:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, втори ден, повторение
05:30 Колоездене: Обиколка на Валенсия, пети етап, мъже, повторение
06:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, мъже, повторение
08:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, втори ден, повторение
09:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, жени, повторение
10:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, мъже, повторение
11:55 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, тренировка, жени, директно
14:00 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, щафета, двойки, повторение
15:15 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, спринт, мъже, директно
17:00 Ски скокове: Световна купа в Хинценбах, малка шанца, жени, директно
18:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, супер Г, мъже, повторение
19:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, трети ден, директно
22:15 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, спринт, мъже, повторение
23:25 Ски скокове: Световна купа в Хинценбах, малка шанца, жени, повторение
23:55 Ски скокове: Световна купа в Лейк Плесид, голяма шанца, мъже, директно
Saturday, 11 Feb
01:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, трети ден, повторение
02:30 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, спринт, мъже, повторение
04:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, трети ден, повторение
05:30 Снукър: Германия Мастърс, финал, повторение
06:30 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, спринт, мъже, повторение
08:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, трети ден, повторение
09:30 "Силата на спорта", магазинно предаване
09:50 Ски скокове: Световна купа в Хинценбах, малка шанца, жени, директно
11:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, жени, директно
14:15 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, спринт, мъже, повторение
15:15 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, спринт, жени, директно
17:00 Ски скокове: Световна купа в Лейк Плесид, голяма шанца, мъже, директно
18:45 "Силата на спорта", магазинно предаване
19:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, четвърти ден, директно
22:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, жени, повторение
23:45 Ски скокове: Световна купа в Лейк Плесид, мъже, директно
Sunday, 12 Feb
01:45 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, четвърти ден, повторение
02:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, жени, повторение
03:15 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, спринт, жени, повторение
04:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, четвърти ден, повторение
05:30 Колоездене: Обиколка на Мурсия, мъже, повторение
06:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, жени, повторение
07:15 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, спринт, жени, повторение
08:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, четвърти ден, повторение
09:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, жени, повторение
10:20 Северна комбинация: Световна купа в Шьонах, малка шанца, мъже, директно
11:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, мъже, директно
14:15 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, преследване, мъже, директно
15:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, , мъже, повторение
16:15 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, преследване, жени, директно
17:15 Ски скокове: Световна купа в Лейк Плесид, голяма шанца, мъже, директно
19:00 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, мъже, повторение
20:00 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, преследване, мъже, повторение
20:30 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, преследване, жени, повторение
21:00 Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, пети ден, повторение
22:00 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, мъже, повторение
23:30 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, преследване, мъже, повторение
Monday, 13 Feb
02:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, мъже, повторение
03:15 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, преследване, мъже, повторение
04:00 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, спринт, жени, повторение
04:45 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, преследване, жени, повторение
05:15 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, спринт, мъже, повторение
06:00 Биатлон: Световен шампионат в Оберхоф, преследване, мъже, повторение
06:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, жени, повторение
07:30 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, мъже, повторение
08:30 Ски скокове: Световна купа в Лейк Плесид, голяма шанца, мъже, повторение
09:30 Снукър: Германия Мастърс, финал, повторение
11:00 Стрелба с лък: Световни серии на закрито в Лас Вегас, обзор
12:00 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, жени, повторение
13:00 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, мъже, повторение
14:00 Снукър: Германия Мастърс, финал, повторение
14:45 Снукър: Уелс оупън, първи кръг, директно
19:00 Джудо: Джудо шоу
20:00 Ски алпийски дисциплини: Световен шампионат в Куршевел, спускане, мъже, повторение
20:45 Снукър: Уелс оупън, първи кръг, директно

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/