• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Eurosport HD

Saturday, 23 Jan
01:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, супер Г, мъже
02:30 Автомобилизъм: Рали "Дакар", етапи 8-10
04:00 Колоездене: Гент - Вевелгем
06:00 Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
07:00 Автомобилизъм: Рали "Дакар", етапи 10-12
08:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Марибор, гигантски слалом, жени
09:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, супер Г, мъже
10:50 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, спускане, жени, директно
12:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже, директно
14:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени, директно
14:55 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
15:55 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже, директно
17:15 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание, директно
19:00 Новини
19:05 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, спускане, мъже
20:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, спускане, жени
21:00 Шорттрек: Европейско първенство в Гданск, първи ден
22:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
23:30 Новини
23:35 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
Sunday, 24 Jan
00:05 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже
01:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
01:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, спускане, жени
02:30 Автомобилизъм: Рали "Дакар", етапи 10-12
04:00 Колоездене: Обиколка на Фландрия
06:00 Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
07:00 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
08:30 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
09:20 Северна комбинация: Световна купа в Лахти, ски скокове, директно
10:20 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
11:20 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, слалом, мъже, първи манш, директно
12:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, супер Г, жени, директно
14:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, слалом, мъже, втори манш, директно
15:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, мъже, директно
16:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание, директно
18:30 Новини
18:35 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени
19:15 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, супер Г, жени
20:15 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, слалом, мъже
20:55 Шорттрек: Европейско първенство в Гданск, втори ден
22:25 Новини
22:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
23:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, мъже
Monday, 25 Jan
00:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени
01:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, слалом, мъже
01:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, супер Г, жени
02:30 Шорттрек: Европейско първенство в Гданск, втори ден
04:00 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал
06:00 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
07:00 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, мъже
07:45 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, мъже
08:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
09:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
10:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
12:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, супер Г, мъже
13:15 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, жени
14:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
14:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени
15:15 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, мъже
16:00 Олимпийски игри: "На преден пост"
18:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
20:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, супер Г, мъже
20:55 Новини
21:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
22:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
22:55 Новини
23:00 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
Tuesday, 26 Jan
01:00 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, жени
01:45 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, жени
02:30 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, мъже
03:15 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, мъже
04:00 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
06:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
08:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, супер Г, мъже
09:30 Колоездене: "Колоездачно шоу", магазинно предаване
10:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, супер Г, жени
11:20 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом, жени, първи манш, директно
12:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
13:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом, жени, първи манш
14:20 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом, жени, втори манш, директно
15:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
16:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени
16:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
17:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Флахау, слалом, мъже
18:35 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже, първи манш, директно
19:45 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
20:30 Новини
20:35 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом, жени, втори манш
21:05 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже, първи манш
21:35 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже, втори манш, директно
22:45 Новини
22:50 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом, жени, втори манш
23:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
Wednesday, 27 Jan
00:15 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
01:00 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, мъже
01:45 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, мъже
02:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом
04:00 Снукър: Германия Мастърс, финал
06:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом
07:15 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, жени
08:15 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
08:45 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени
09:30 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
10:30 Снукър: Германия Мастърс, финал
11:25 Снукър: Германия Мастърс, първи кръг, директно
14:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
15:15 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
15:55 Снукър: Германия Мастърс, първи кръг, директно
19:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
20:00 Новини
20:05 Снукър: Германия Мастърс, първи кръг
20:55 Снукър: Германия Мастърс, първи кръг, директно
Thursday, 28 Jan
00:00 Новини
00:05 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
00:45 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени
01:30 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
02:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
04:00 Снукър: Германия Мастърс, първи кръг
06:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
07:15 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, мъже
08:15 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже
09:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, мъже
09:30 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
10:30 Снукър: Германия Мастърс, първи кръг
11:25 Снукър: Германия Мастърс, първи кръг, директно
14:30 Снукър: Германия Мастърс, първи кръг
15:55 Снукър: Германия Мастърс, втори кръг, директно
19:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
20:00 Новини
20:05 Снукър: Германия Мастърс, първи кръг
20:55 Снукър: Германия Мастърс, втори кръг, директно
Friday, 29 Jan
00:00 Новини
00:05 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже
00:50 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, мъже
01:30 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
02:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
03:15 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
04:00 Снукър: Германия Мастърс, втори кръг
06:00 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
08:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
08:45 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
09:30 Снукър: Германия Мастърс, втори кръг
10:30 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, мъже
11:15 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, мъже
12:05 Ски бягане: Световна купа във Фалун, 15 км, мъже, директно
13:30 Спускане с шейни: Световно първенство в Кьонихзее, спринт, мъже, директно
14:15 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом
14:35 Спускане с шейни: Световно първенство в Кьонихзее, спринт, двойки, директно
15:10 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
15:30 Спускане с шейни: Световно първенство в Кьонихзее, спринт, жени, директно
16:05 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
16:40 Ски скокове: Световна купа във Вилинген, квалификация, директно
18:00 Северна комбинация: Световна купа в Зеефелд, ски скокове
18:30 Северна комбинация: Световна купа в Зеефелд, ски бягане
19:00 Спускане с шейни: Световно първенство в Кьонихзее, спринт, мъже
19:20 Спускане с шейни: Световно първенство в Кьонихзее, спринт, двойки
19:40 Спускане с шейни: Световно първенство в Кьонихзее, спринт, жени
20:00 Новини
20:05 Снукър: Германия Мастърс, четвъртфинал
20:55 Снукър: Германия Мастърс, четвъртфинал, директно

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.