• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Evrosport 2

Saturday, 23 Jan
02:00 Новини
02:05 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, мъже
03:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, квалификация
03:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, квалификация
04:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Марибор, гигантски слалом, жени
04:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Марибор, гигантски слалом, жени
05:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, спускане, жени
05:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, спускане, жени
06:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, супер Г, мъже
06:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, супер Г, мъже
07:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, мъже
07:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, мъже
08:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, квалификация
08:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, квалификация
09:00 Спускане с шейни: Световна купа в Оберхоф, двойки
09:00 Спускане с шейни: Световна купа в Оберхоф, двойки
10:00 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, двойки, първи манш, директно
10:00 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, двойки, първи манш, директно
11:00 Ски бягане: "Тур дьо ски" във Вал ди Фиеме, преследване, жени
11:00 Ски бягане: "Тур дьо ски" във Вал ди Фиеме, преследване, жени
11:20 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, жени, директно
11:20 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, жени, директно
12:20 Северна комбинация: Световна купа в Лахти, ски скокове, директно
12:20 Северна комбинация: Световна купа в Лахти, ски скокове, директно
13:20 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, жени
13:20 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, жени
13:50 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, мъже, директно
13:50 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, мъже, директно
15:25 Ски скокове: Световна купа в Лахти, квалификация
15:25 Ски скокове: Световна купа в Лахти, квалификация
16:20 Футбол: Бундеслига, Майнц 05 - Лайпциг, директно
16:20 Футбол: Бундеслига, Майнц 05 - Лайпциг, директно
18:30 Футбол: Бундеслига, Байер Леверкузен - Волфсбург
18:30 Футбол: Бундеслига, Байер Леверкузен - Волфсбург
19:20 Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Вердер Бремен, директно
19:20 Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Вердер Бремен, директно
21:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
21:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
21:55 Новини
21:55 Новини
22:00 Голф: PGA тур, "The American Express", трети ден, директно
22:00 Голф: PGA тур, "The American Express", трети ден, директно
Sunday, 24 Jan
02:00 Новини
02:00 Новини
02:05 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже
02:05 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже
03:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
03:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
04:00 Сноуборд: Световна купа в Киеза ин Валмаленко, сноуборд крос
04:00 Сноуборд: Световна купа в Киеза ин Валмаленко, сноуборд крос
05:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
05:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
06:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
06:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
07:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже
07:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже
07:45 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
07:45 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
08:40 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, мъже, директно
08:40 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, мъже, директно
09:40 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, жени
09:40 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, жени
10:25 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, жени, директно
10:25 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, жени, директно
11:25 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, мъже, директно
11:25 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, мъже, директно
12:50 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени, директно
12:50 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени, директно
14:15 Северна комбинация: Световна купа в Лахти, ски бягане, директно
14:15 Северна комбинация: Световна купа в Лахти, ски бягане, директно
15:10 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, жени, първи манш
15:10 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, жени, първи манш
15:40 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, жени, втори манш
15:40 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, жени, втори манш
16:20 Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Байерн Мюнхен, директно
16:20 Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Байерн Мюнхен, директно
18:30 Футбол: Бундеслига, повторение от събота
18:30 Футбол: Бундеслига, повторение от събота
18:50 Футбол: Бундеслига, Хофенхайм - Кьолн, директно
18:50 Футбол: Бундеслига, Хофенхайм - Кьолн, директно
21:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени
21:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени
21:55 Новини
21:55 Новини
22:00 Голф: PGA тур, "The American Express", четвърти ден, директно
22:00 Голф: PGA тур, "The American Express", четвърти ден, директно
Monday, 25 Jan
02:00 Новини
02:00 Новини
02:05 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени
02:05 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени
03:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
03:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
04:00 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
04:00 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
06:00 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал
06:00 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал
08:00 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, жени
08:00 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, жени
08:45 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, жени
08:45 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, жени
09:30 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, мъже
09:30 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, мъже
10:30 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, мъже
10:30 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, мъже
11:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
11:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
12:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
12:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
13:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
13:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
14:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Флахау, слалом, мъже
14:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Флахау, слалом, мъже
15:30 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал
15:30 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал
17:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, жени
17:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, жени
18:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
18:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
19:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени
19:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени
19:45 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, мъже
19:45 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, мъже
20:45 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, мъже
20:45 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, мъже
21:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже
21:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже
22:00 Новини
22:00 Новини
22:05 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, спускане, жени
22:05 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, спускане, жени
23:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, супер Г, жени
23:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, супер Г, жени
Tuesday, 26 Jan
00:00 Новини
00:00 Новини
00:05 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, супер Г, мъже
00:05 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, супер Г, мъже
01:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
01:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
02:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Флахау, слалом, мъже
02:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Флахау, слалом, мъже
02:30 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал
02:30 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал
04:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, супер Г, мъже
04:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, супер Г, мъже
05:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
05:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицбюел, спускане, мъже
06:00 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
06:00 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
08:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, жени
08:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, жени
09:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
09:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
09:45 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, мъже
09:45 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, мъже
10:45 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, мъже
10:45 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, мъже
11:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, спускане, жени
11:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, спускане, жени
12:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, супер Г, жени
12:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, супер Г, жени
13:30 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
13:30 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
15:30 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
15:30 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
17:30 Колоездене: "Колоездачно шоу", магазинно предаване
17:30 Колоездене: "Колоездачно шоу", магазинно предаване
18:00 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, жени
18:00 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, жени
18:45 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, жени
18:45 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, жени
19:30 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, мъже
19:30 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, мъже
20:15 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, мъже
20:15 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, мъже
21:00 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
21:00 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
21:30 Новини
21:30 Новини
21:35 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
21:35 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
22:35 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
22:35 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
23:30 Новини
23:30 Новини
23:35 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом, жени
23:35 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом, жени
Wednesday, 27 Jan
00:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
00:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
02:00 Снукър: Германия Мастърс, финал
02:00 Снукър: Германия Мастърс, финал
04:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, спускане, жени
04:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, спускане, жени
05:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, супер Г, жени
05:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кран Монтана, супер Г, жени
06:00 Снукър: Германия Мастърс, финал
06:00 Снукър: Германия Мастърс, финал
08:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом
08:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом
09:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
09:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
11:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
11:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
12:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
12:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
13:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, жени
13:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, жени
14:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
14:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, жени
15:15 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени
15:15 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, жени
16:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, мъже
16:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, мъже
17:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, мъже
17:00 Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт, мъже
17:45 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже
17:45 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже
18:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
18:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
19:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
19:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
20:25 Новини
20:25 Новини
20:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом
20:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом
21:15 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
21:15 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
21:55 Новини
21:55 Новини
22:00 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, мъже
22:00 Ски бягане: Световна купа в Лахти, скиатлон, мъже
23:00 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, мъже
23:00 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, мъже
Thursday, 28 Jan
00:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
00:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
00:50 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
00:50 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
01:30 Колоездене: "Колоездачно шоу", магазинно предаване
01:30 Колоездене: "Колоездачно шоу", магазинно предаване
02:00 Снукър: Германия Мастърс, първи кръг
02:00 Снукър: Германия Мастърс, първи кръг
04:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом
04:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом
05:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
05:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
06:00 Снукър: Германия Мастърс, първи кръг
06:00 Снукър: Германия Мастърс, първи кръг
08:00 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, мъже
08:00 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, мъже
08:30 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, жени
08:30 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, жени
09:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, квалификация
09:00 Ски скокове: Световна купа в Лахти, квалификация
09:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
09:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
10:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
10:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
11:30 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
11:30 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
12:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом
12:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом
13:15 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
13:15 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
14:00 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, двойки
14:00 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, двойки
14:30 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, мъже
14:30 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, мъже
15:00 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, жени
15:00 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, жени
15:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
15:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
16:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
16:30 Ски скокове: Световна купа в Лахти, индивидуално състезание
17:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом
17:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кронплац, гигантски слалом
19:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
19:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Шладминг, слалом, мъже
20:25 Новини
20:25 Новини
20:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, мъже
20:30 Биатлон: Световна купа в Антхолц, индивидуално, мъже
21:15 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже
21:15 Биатлон: Световна купа в Антхолц, щафета, мъже
22:00 Голф: PGA тур, "Farmers Insurance Open", първи ден, директно
22:00 Голф: PGA тур, "Farmers Insurance Open", първи ден, директно
Friday, 29 Jan
02:00 Новини
02:05 Снукър: Германия Мастърс, втори кръг
04:00 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, двойки
05:00 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, мъже
05:30 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, жени
06:00 Снукър: Германия Мастърс, втори кръг
08:00 Северна комбинация: Световна купа в Лахти
09:00 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, двойки
09:30 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, мъже
10:00 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, жени
10:30 Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, спринт
11:30 Снукър: Германия Мастърс, втори кръг
13:20 Ски бягане: Световна купа в Лахти, щафета, жени
13:50 Ски бягане: Световна купа във Фалун, 10 км, жени, директно
15:05 Снукър: Германия Мастърс, втори кръг
15:55 Снукър: Германия Мастърс, четвъртфинал, директно
19:00 Ски бягане: Световна купа във Фалун, 15 км, мъже
19:45 Ски бягане: Световна купа във Фалун, 10 км, жени
20:30 Северна комбинация: Световна купа в Зеефелд, ски бягане
21:00 Ски скокове: Световна купа във Вилинген, квалификация
21:20 Футбол: Бундеслига, Щутгарт - Майнц 05, директно
23:30 Голф: PGA тур, "Farmers Insurance Open", втори ден, директно

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.