• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Evrosport 2

Monday, 14 Jun
01:00 Мотокрос: Световен шампионат в Русия, клас MX2, първо състезание
01:30 Мотокрос: Световен шампионат в Русия, клас MXGP, първо състезание
02:00 Мотокрос: Световен шампионат в Русия, клас MX2, второ състезание
02:30 Мотокрос: Световен шампионат в Русия, клас MXGP, второ състезание
03:00 Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост на Портимао
04:00 Тенис: Ролан Гарос, финал, мъже
06:00 Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти и пети етап
08:00 Тенис: Ролан Гарос, финал, мъже
10:00 Мотокрос: Световен шампионат в Русия, клас MX2, първо състезание
10:30 Мотокрос: Световен шампионат в Русия, клас MXGP, първо състезание
11:00 Мотокрос: Световен шампионат в Русия, клас MX2, второ състезание
11:30 Мотокрос: Световен шампионат в Русия, клас MXGP, второ състезание
12:00 Олимпийски игри: "Дуел, Граф срещу Уилямс"
12:30 Олимпийски игри: "Зала на славата - Барселона 1992"
13:30 Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман 2020
14:30 Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост на Портимао
15:30 Тенис: Ролан Гарос, финал, мъже
17:30 Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти и пети етап
19:30 Мотокрос: Световен шампионат в Русия, клас MX2, второ състезание
20:00 Мотокрос: Световен шампионат в Русия, клас MXGP, второ състезание
20:30 Тенис: Ролан Гарос, финал, мъже
22:00 Олимпийски игри: "Зала на славата - Барселона 1992"
23:00 Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти и пети етап
Tuesday, 15 Jun
01:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, полуфинали
02:30 Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап
04:00 Тенис: Ролан Гарос, финал, жени
06:00 Колоездене: Обиколка на Белгия, четвърти и пети етап
08:00 Тенис: Ролан Гарос, финал, жени
09:30 Мотоциклетизъм: 24 часа на Льо Ман
10:30 Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост на Портимао
11:30 Формула Е: Състезание в Рим, обзор
12:30 Олимпийски игри: "Зала на славата - Атланта 1996"
13:30 Колоездене: Обиколка на Словения, обзор
14:30 Стрелба с лък: Европейско първенство в Анталия, рекърв
15:00 Стрелба с лък: Европейско първенство в Анталия, компаунд
15:30 Тенис: Ролан Гарос, финал, жени
17:30 Колоездене: Обиколка на Белгия, четвърти и пети етап
19:30 Мотоциклетизъм: 24 часа на Льо Ман
20:30 Тенис: Ролан Гарос, финал, жени
22:00 Олимпийски игри: "Зала на славата - Атланта 1996"
23:00 Колоездене: Колоездачно шоу, магазинно предаване
23:30 Колоездене: Обиколка на Белгия, четвърти и пети етап
Wednesday, 16 Jun
01:00 Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, финал
02:30 Колоездене: Обиколка на Белгия, пети етап
04:00 Тенис: Ролан Гарос, финал, двойки, жени
06:00 Колоездене: Купа на Италия, Адриатика Йоника, първи етап
07:30 Колоездене: Колоездачно шоу, магазинно предаване
08:00 Тенис: Ролан Гарос, финал, двойки, жени
10:00 Мотоциклетизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
10:30 Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост на Портимао, обзор
11:30 Формула Е: Обзор на полусезона
12:30 Олимпийски игри: "Зала на славата - Сидни 2000"
13:30 Колоездене: Критериум Дофине, седми и осми етап
15:30 Тенис: Ролан Гарос, финал, двойки, жени
17:30 Колоездене: Критериум Дофине, седми и осми етап
19:30 Голф: "Голф ТВ", магазинно предаване
20:00 Голф: Благотворителен про-ам турнир на BMW, обзор
21:00 Голф: PGA Tour, Турнир "American Family Insurance", обзор
22:00 Олимпийски игри: "Зала на славата - Сидни 2000"
23:00 Колоездене: Критериум Дофине, седми и осми етап
Thursday, 17 Jun
01:00 Снукър: Турнир "Мастърс", полуфинали
02:30 Колоездене: Критериум Дофине, осми етап
04:00 Тенис: Ролан Гарос, финал, двойки, мъже
06:00 Колоездене
08:00 Тенис: Ролан Гарос, финал, двойки, мъже
10:00 Колоездене
11:00 Олимпийски игри: "По пътя към Токио - Сърфинг"
12:30 Олимпийски игри: "Зала на славата - Атина 2004"
13:30 Формула Е: Обзор на полусезона
14:30 Мотокрос: Световен шампионат в Русия, клас MX2, второ състезание
15:00 Мотокрос: Световен шампионат в Русия, клас MXGP, второ състезание
15:30 Тенис: Ролан Гарос, финал, двойки, мъже
17:30 Олимпийски игри: "Дуел, Граф срещу Уилямс"
18:00 Кану-каяк: Световна купа в Прага, слалом
19:00 Колоездене: Шампионат на Франция, часовник, жени
20:00 Колоездене: Шампионат на Франция, часовник, мъже
20:50 Олимпийски игри: "Основни олимпийски истории"
21:00 Олимпийски игри: "По пътя към Токио - Катерене"
22:00 Олимпийски игри: "Зала на славата - Атина 2004"
23:00 Колоездене: Шампионат на Франция, часовник, жени
Friday, 18 Jun
00:00 Колоездене: Шампионат на Франция, часовник, мъже
01:00 Снукър: Турнир "Мастърс", финал
02:30 Колоездене: Шампионат на Франция, часовник, мъже
04:00 Тенис: "Да построиш една легенда"
05:00 Тенис: Ролан Гарос, обзор
06:00 Колоездене: Шампионат на Франция, часовник, жени
07:00 Колоездене: Шампионат на Франция, часовник, мъже
08:00 Тенис: "Да построиш една легенда"
09:00 Тенис: Ролан Гарос, обзор
10:00 Кану-каяк: Световна купа в Прага, слалом
11:00 Олимпийски игри: "По пътя към Токио - Катерене"
12:00 Олимпийски игри: "Зала на славата - Пекин 2008"
13:00 Олимпийски игри: "Основни олимпийски истории"
13:10 Колоездене: Шампионат на Франция, часовник, жени
14:10 Колоездене: Шампионат на Франция, часовник, мъже
15:30 Тенис: "Да построиш една легенда"
16:30 Тенис: Ролан Гарос, обзор
17:30 Колоездене
19:30 Тенис: Ролан Гарос, обзор
20:30 Олимпийски игри: "По пътя към Токио - Сърфинг"
22:00 Олимпийски игри: "Зала на славата - Пекин 2008"
23:00 Колоездене: Шампионат на Франция, часовник, жени
Saturday, 19 Jun
00:00 Колоездене: Шампионат на Франция, часовник, мъже
01:00 Снукър: Световно първенство в Шефилд, полуфинали
02:30 Колоездене
04:00 Мотоциклетизъм: 24 часа на Льо Ман
06:00 Колоездене
08:00 Мотоциклетизъм: 24 часа на Льо Ман
10:00 Олимпийски игри: Документален филм за Рулон Гарднър
12:00 Олимпийски игри: "Зала на славата - Лондон 2012"
13:00 Кану-каяк: Световна купа в Марклебер, слалом, директно
14:15 Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост на Портимао
15:30 Мотоциклетизъм: 24 часа на Льо Ман
17:30 Колоездене: Шампионат на Франция, общ старт, жени
19:00 Колоездене
20:30 Конен спорт: Световен тур на шампионите в Стокхолм, директно
22:45 Кану-каяк: Световна купа в Марклебер, слалом
23:30 Колоездене: Шампионат на Франция, общ старт, жени

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/