• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Evrosport 2

Saturday, 20 Apr
01:00 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 1812 км на Катар, повторение
02:00 Снукър: Уърлд Оупън, финал, повторение
04:00 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 1812 км на Катар, повторение
06:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
08:00 Колоездене: Обиколка на Алпите, пети етап, мъже, повторение
09:30 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 1812 км на Катар, повторение
11:30 Колоездене: Обиколка на Алпите, пети етап, мъже, повторение
13:00 Маунтинбайк: Световна купа в Майрипора, олимпийско крос кънтри, жени, повторение
13:45 Маунтинбайк: Световна купа в Майрипора, олимпийско крос кънтри, мъже, повторение
14:40 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 1812 км на Катар, повторение
15:30 Мотоциклетизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 24 часа на Льо Ман, директно
17:45 Маунтинбайк: Световна купа в Аракса, крос кънтри на късо трасе, жени, директно
18:35 Маунтинбайк: Световна купа в Аракса, крос кънтри на късо трасе, мъже, директно
19:05 Мотоциклетизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 24 часа на Льо Ман, директно
20:30 Голф: PGA тур, "РВС херитидж, трети ден, директно
Sunday, 21 Apr
01:00 Мотоциклетизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 24 часа на Льо Ман, директно
13:30 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Имола, старт, директно
15:00 Мотоциклетизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 24 часа на Льо Ман, директно
16:30 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Имола, директно
20:30 Голф: PGA тур, "РВС херитидж, четвърти ден, директно
Monday, 22 Apr
01:00 Суперспорт: Световен шампионат в Нидерландия, второ състезание, запис
01:45 Супербайк: Световен шампионат в Нидерландия, суперпол състезание, запис
02:15 Супербайк: Световен шампионат в Нидерландия, второ състезание, запис
03:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, първи кръг, повторение
04:00 Колоездене: Обиколка на Турция, първи етап, мъже, повторение
05:00 Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, мъже, повторение
06:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, първи кръг, повторение
08:00 Лека атлетика: Маратон на Лондон, повторение
09:30 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, първи кръг, повторение
11:00 Лека атлетика: Маратон на Лондон, повторение
12:30 Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, мъже, повторение
14:00 Колоездене: Обиколка на Турция, първи етап, мъже, повторение
14:30 Колоездене: Обиколка на Турция, втори етап, мъже, директно
16:30 Маунтинбайк: Световна купа в Аракса, олимпийско крос кънтри, мъже, запис
17:30 Мотоциклетизъм: 24 часа на Льо Ман, повторение
19:00 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Имола, повторение
20:30 Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, мъже, повторение
21:30 Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, жени, повторение
22:30 Колоездене: Обиколка на Турция, втори етап, мъже, повторение
23:30 Лека атлетика: Маратон на Лондон, повторение
Tuesday, 23 Apr
01:00 Мотоциклетизъм: 24 часа на Льо Ман, повторение
02:30 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, първи кръг, повторение
04:00 Колоездене: Обиколка на Турция, втори етап, мъже, повторение
05:00 Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, жени, повторение
06:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, първи кръг, повторение
08:00 Мотоциклетизъм: 24 часа на Льо Ман, повторение
09:30 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, първи кръг, повторение
11:00 Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, жени, повторение
12:00 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Имола, повторение
14:00 Колоездене: Обиколка на Турция, втори етап, мъже, повторение
14:30 Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап, мъже, директно
16:30 Колоездене: Обиколка на Романдия, пролог, мъже, директно
18:45 Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, жени, повторение
19:30 Колоездене: "Колоездачно шоу"
20:00 Маунтинбайк: Световна купа в Аракса, олимпийско крос кънтри, жени, повторение
20:45 Лека атлетика: Маратон на Лондон, повторение
22:00 Колоездене: "Колоездачно шоу"
22:30 Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап, мъже, повторение
23:30 Колоездене: Обиколка на Романдия, пролог, мъже, повторение
Wednesday, 24 Apr
00:30 Колоездене: "Колоездачно шоу"
01:00 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Имола, повторение
02:30 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, първи кръг, повторение
04:00 Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап, мъже, повторение
05:00 Колоездене: Обиколка на Романдия, пролог, мъже, повторение
06:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, първи кръг, повторение
08:30 Маунтинбайк: Световна купа в Аракса, олимпийско крос кънтри, мъже, повторение
10:30 Мотоциклетен шампионат за издръжливост, 24 часа на Льо Ман, обзор
11:00 Колоездене: Обиколка на Романдия, пролог, мъже, повторение
12:00 Мотоциклетизъм: 24 часа на Льо Ман, повторение
13:30 Колоездене: "Колоездачно шоу"
14:00 Колоездене: Обиколка на Турция, трети етап, мъже, повторение
14:30 Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап, мъже, директно
16:30 Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап, мъже, директно
18:45 Маунтинбайк: Световна купа в Аракса, крос кънтри на късо трасе, мъже, повторение
19:15 Маунтинбайк: Световна купа в Аракса, олимпийско крос кънтри, мъже, повторение
20:00 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Имола, повторение
21:00 Голф, PGA тур: "Дискавъри голф", обзор
21:30 Лека атлетика: Маратон на Лондон, повторение
22:30 Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап, мъже, повторение
23:30 Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап, мъже, повторение
Thursday, 25 Apr
00:30 Маунтинбайк: Световна купа в Аракса, олимпийско крос кънтри, жени, повторение
01:15 Маунтинбайк: Световна купа в Аракса, олимпийско крос кънтри, мъже, повторение
02:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, първи кръг, повторение
03:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, първи кръг, повторение
04:00 Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап, мъже, повторение
05:00 Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап, мъже, повторение
06:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, първи кръг, повторение
08:00 Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап, мъже, повторение
09:00 Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап, мъже, повторение
10:00 Мотоциклетизъм: 24 часа на Льо Ман, повторение
11:30 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, първи кръг, повторение
13:30 Колоездене: Обиколка на Турция, четвърти етап, мъже, повторение
14:30 Колоездене: Обиколка на Турция, пети етап, мъже, директно
16:30 Колоездене: Обиколка на Романдия, втори етап, мъже, директно
18:45 Конен спорт: Световна купа в Риад, прескачане на препятствия, повторение
19:45 Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Имола, повторение
20:30 Олимпийски игри: "Силата на олимпийските игри"
21:00 Колоездене: Обиколка на Романдия, втори етап, мъже, повторение
22:00 Голф, PGA тур: "Дискавъри голф", повторение
22:30 Голф: PGA тур, Класика на Ню Орлеънс, първи ден, директно

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/