Saturday, 27 Jul
00:30
Летни Олимпийски игри: Футбол, Германия - Австралия, групова фаза, жени, повторение
02:00
Летни Олимпийски игри: Ръгби 7, групова фаза, мъже, повторение
05:00
Летни Олимпийски игри: Футбол, Франция - Колумбия, групова фаза, жени, повторение
06:30
Летни Олимпийски игри: Футбол, Франция - Колумбия, групова фаза, жени, повторение
08:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Унгария - Франция, групова фаза, жени, повторение
09:00
Летни Олимпийски игри: "Добър ден, Париж", директно
10:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Испания - Словения, групова фаза, мъже, директно
11:30
Летни Олимпийски игри: Джудо, първи ден, директно
12:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Унгария - Египет, групова фаза, мъже, директно
13:30
Летни Олимпийски игри: Спортна гимнастика, първи ден, директно
21:40
Летни Олимпийски игри: Фехтовка, първи ден, директно
23:20
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
Sunday, 28 Jul
00:00
Летни Олимпийски игри: Сърфинг, първи ден, директно
05:30
Летни Олимпийски игри: Скейтборд, стрийт, финал, запис
06:00
Олимпийски игри: "Денят в Париж", обзор на деня
07:00
Летни Олимпийски игри: Фехтовка, първи ден, повторение
08:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Унгария - Египет, групова фаза, мъже, повторение
09:00
Летни Олимпийски игри: "Добър ден, Париж", директно
10:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Бразилия - Унгария, групова фаза, жени, директно
11:30
Летни Олимпийски игри: Спортна гимнастика, втори ден, директно
14:20
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
20:30
Летни Олимпийски игри: Водна топка, Франция - Унгария, групова фаза, мъже, директно
21:45
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
22:05
Летни Олимпийски игри: Водна топка, Румъния - Гърция, групова фаза, мъже, директно
23:20
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
Monday, 29 Jul
05:30
Летни Олимпийски игри: Скейтборд, улично трасе, финал, жени, повторение
06:00
Олимпийски игри: "Днес в Париж"
07:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Бразилия - Унгариягрупова фаза, жени, повторение
08:00
Летни Олимпийски игри: Водна топка, Румъния - Гърция, групова фаза, мъже, повторение
09:00
Олимпийски игри: "Добър ден, Париж", директно
10:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Япония - Германия, групова фаза, мъже, директно
11:30
Летни Олимпийски игри: Джудо, директно
12:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Словения - Хърватия, групова фаза, мъже, директно
13:30
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
13:45
Летни Олимпийски игри: Фехтовка, трети ден, директно
15:00
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
21:05
Летни Олимпийски игри: Водна топка, Унгария - Канада, групова фаза, жени, директно
22:00
Летни Олимпийски игри: Аржентина - Унгария, Хандбал, групова фаза, мъже, директно
23:30
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
Tuesday, 30 Jul
00:00
Летни Олимпийски игри: Сърфинг, трети ден, директно
05:30
Летни Олимпийски игри: Маунтинбайк, мъже, повторение
06:00
Олимпийски игри: "Днес в Париж"
07:00
Летни Олимпийски игри: Тенис, повторение
08:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Аржентина - Унгария, групова фаза, мъже, повторение
09:00
Олимпийски игри: "Добър ден, Париж", директно
10:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Германия - Словения, групова фаза, жени, директно
11:30
Летни Олимпийски игри: Джудо, директно
12:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Норвегия - Република Корея, групова фаза, жени, директно
13:30
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
17:35
Летни Олимпийски игри: Водна топка, САЩ - Румъния, групова фаза, мъже, директно
18:50
Летни Олимпийски игри: Баскетбол трима на трима, групова фаза, директно
20:00
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
22:05
Летни Олимпийски игри: Водна топка, Испания - Унгария, групова фаза, мъже, директно
23:20
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
Wednesday, 31 Jul
00:00
Летни Олимпийски игри: Сърфинг, четвърти ден, директно
06:15
Олимпийски игри: "Днес в Париж"
07:15
Летни Олимпийски игри: Водна топка, Испания - Унгария, групова фаза, мъже, повторение
08:00
Летни Олимпийски игри: Водна топка, САЩ - Румъния, групова фаза, мъже, повторение
09:00
Олимпийски игри: "Добър ден, Париж", директно
10:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Норвегия - Унгария, групова фаза, мъже, директно
11:30
Летни Олимпийски игри: Джудо,директно
12:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Хърватия - Германия, групова фаза, мъже, директно
13:30
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
18:30
Летни Олимпийски игри: Баскетбол трима на трима, групова фаза, директно
20:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Франция - Египет, групова фаза, мъже, директно
21:30
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
22:00
Летни Олимпийски игри: Баскетбол, групова фаза, директно
23:45
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
Thursday, 01 Aug
00:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Норвегия - Унгария, групова фаза, мъже, повторение
01:00
Летни Олимпийски игри: Баскетбол трима на трима, групова фаза, повторение
02:00
Летни Олимпийски игри: БМХ, свободен стил, повторение
03:00
Летни Олимпийски игри: Баскетбол трима на трима, групова фаза, повторение
04:00
Олимпийски игри: "Днес в Париж"
05:00
Летни Олимпийски игри: БМХ, свободен стил, повторение
06:00
Олимпийски игри: "Днес в Париж"
07:00
Летни Олимпийски игри: Тенис, повторение
08:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Норвегия - Унгария, групова фаза, мъже, повторение
09:00
Олимпийски игри: "Добър ден, Париж", директно
10:00
Летни Олимпийски игри: Баскетбол трима на трима, групова фаза, директно
12:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Република Корея - Швеция, групова фаза, жени, директно
13:30
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
15:00
Летни Олимпийски игри: Хандбал, Испания - Унгария, групова фаза, жени, директно
16:30
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
20:30
Летни Олимпийски игри: Водна топка, Румъния - Хърватия, групова фаза, мъже, директно
21:45
Летни Олимпийски игри: Тенис, директно
22:05
Летни Олимпийски игри: Водна топка, Унгария - Япония, групова фаза, мъже, директно
23:20
Летни Олимпийски игри: Баскетбол трима на трима, групова фаза, директно