• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Evrosport

Friday, 03 Dec
00:30 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, четвърти кръг, директно
01:30 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, жени, повторение
02:30 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, мъже, повторение
04:00 Електрически туристически автомобили: Световна купа на По, финал, повторение
05:00 Туристически автомобили: Световна купа на По, първо състезание, повторение
05:30 Туристически автомобили: Световна купа на По, второ състезание, повторение
06:00 Ски скокове: Световна купа в Рука, голяма шанца, мъже, повторение
07:30 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, жени, повторение
08:30 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, мъже, повторение
09:30 Ветроходство: "Духът на ветроходството"
10:00 Олимпийски игри: "Зимният пропуск на Евроспорт"
10:30 Фрийстайл ски: Световна купа в Рука, ски акробатика, жени, директно
12:00 Северна комбинация: Световен шампионат в Оберстдорф, 5 км, жени, повторение
12:20 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, малка шанца, жени, директно
13:15 Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, спринт, мъже и жени, директно
15:15 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 5 км, жени, директно
15:50 Фрийстайл ски: Световна купа в Рука, ски акробатика, жени
16:20 Фрийстайл ски: Световна купа в Рука, ски акробатика, отборно, директно
17:45 Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, спринт, мъже и жени, повторение
18:55 Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, директно
20:00 Новини
20:05 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 5 км, жени, повторение
20:30 Колоездене на писта: Шампионска лига в Лондон, директно
Saturday, 04 Dec
00:00 Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
00:30 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, четвъртфинал, директно
01:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже, повторение
02:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, спускане, жени, повторение
03:30 Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
04:00 Туристически автомобили: Световна купа на Адрия, първо състезание, повторение
05:00 Туристически автомобили: Световна купа на Адрия, второ състезание, повторение
06:00 Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, спринт, мъже и жени, повторение
07:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже, повторение
08:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, спускане, жени, повторение
09:00 Олимпийски игри: "Зимният пропуск на Евроспорт"
09:30 Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, спринт, мъже и жени, повторение
09:50 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, отборно, малка шанца, мъже, директно
10:55 Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, скиатлон, мъже, директно
12:25 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, малка шанца, жени, директно
13:00 Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, скиатлон, жени, директно
13:55 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, преследване, жени, директно
14:40 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, щафета 4х5 км, мъже, директно
15:45 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 5 км, жени, директно
16:10 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, мъже, директно
17:30 Ски скокове: Световна купа в Висла, отборно на голяма шанца, мъже, директно
19:15 Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, малка шанца, жени, директно
20:45 Колоездене на писта: Шампионска лига в Лондон, директно
Sunday, 05 Dec
00:00 Новини
00:05 Фрийстайл ски: Световна купа в Рука, ски бабуни, мъже и жени, запис
01:05 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, спускане, мъже, повторение
01:50 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, спускане, , жени, повторение
02:30 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, преследване, жени, повторение
03:00 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, мъже, повторение
04:00 Туристически автомобили: Световна купа на Сочи, първо състезание, повторение
05:00 Туристически автомобили: Световна купа на Сочи, второ състезание, повторение
06:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, спускане, мъже, повторение
07:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, спускане, жени, повторение
08:00 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, полуфинал, повторение
08:45 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, полуфинал, повторение
09:30 Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, скиатлон, мъже, повторение
10:10 Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, щафета 4х7,5 км, мъже, директно
11:50 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, директно
12:45 Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, щафета 4х5 км, жени, директно
13:35 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, директно
14:55 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 10 км, мъже, директно
15:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, спускане, мъже, повторение
16:05 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, преследване, мъже, директно
17:00 Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, директно
18:45 Новини
18:50 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, спускане, жени, повторение
19:20 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, супер Г, жени, директно
21:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже, директно
22:30 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал, директно
Monday, 06 Dec
02:30 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
03:30 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, преследване, мъже, повторение
04:00 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал, повторение
06:15 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, малка шанца, жени, повторение
06:45 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 5 км, жени, повторение
07:00 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, жени, повторение
08:00 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, преследване, жени, повторение
08:30 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
09:30 Новини
09:35 Лека атлетика: Маратон на Валенсия, повторение
11:30 Новини
11:35 Ски скокове: Световна купа в Висла, отборно на голяма шанца, мъже, повторение
12:30 Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
13:30 Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал, повторение
14:45 Снукър: "Шотландия оупън", първи кръг, директно
19:00 Джудо: Турнир от Големия Шлем в Абу Даби, магазин
19:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже, повторение
20:15 Снукър: "Шотландия оупън", първи кръг, повторение
20:40 Шампионска лига по колоездене на писта: Отключено
20:45 Снукър: "Шотландия оупън", първи кръг, директно
Tuesday, 07 Dec
01:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, супер Г, , жени, повторение
01:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже, повторение
02:30 Ски скокове: Световна купа в Висла, отборно на голяма шанца, мъже, повторение
04:00 Снукър: "Шотландия оупън", първи кръг, повторение
06:00 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
06:30 Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 10 км, мъже, повторение
07:00 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, мъже, повторение
08:00 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, мъже, повторение
09:00 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, преследване, мъже, повторение
09:30 Новини
09:35 Снукър: "Шотландия оупън", първи кръг, повторение
11:30 Новини
11:35 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, спускане, мъже, повторение
12:15 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже, повторение
13:00 Колоездене: "Колоездачно шоу"
13:30 Джудо: Турнир от Големия Шлем в Абу Даби, повторение
14:00 Снукър: "Шотландия оупън", първи кръг, повторение
14:45 Снукър: "Шотландия оупън", първи кръг, директно
19:00 Олимпийски игри: "Зимният пропуск на Евроспорт"
19:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, супер Г, жени, повторение
20:15 Снукър: "Шотландия оупън", първи кръг, повторение
20:40 Шампионска лига по колоездене на писта: Отключено
20:45 Снукър: "Шотландия оупън", първи кръг, директно
Wednesday, 08 Dec
01:00 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, преследване, жени, повторение
01:30 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
02:30 Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
04:00 Снукър: "Шотландия оупън", първи кръг, повторение
06:00 Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, спринт, мъже и жени, повторение
07:00 Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, 10 км, жени, повторение
07:30 Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, щафета 4х5 км, жени, повторение
08:00 Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, 15 км, мъже, повторение
08:45 Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, щафета 4х7,5 км, мъже, повторение
09:30 Новини
09:35 Снукър: "Шотландия оупън", първи кръг, повторение
11:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, спускане, жени, повторение
12:15 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, супер Г, жени, повторение
12:55 Новини
13:00 Олимпийски игри: "Зимният пропуск на Евроспорт"
13:30 Снукър: "Шотландия оупън", първи кръг, повторение
14:45 Снукър: "Шотландия оупън", втори кръг, директно
19:00 Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
20:00 Снукър: "Шотландия оупън", втори кръг, повторение
20:40 Шампионска лига по колоездене на писта: Отключено
20:45 Снукър: "Шотландия оупън", втори кръг, директно
Thursday, 09 Dec
01:00 Голф: "Голф ТВ"
01:30 Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
02:30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, супер Г, жени, повторение
03:15 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже, повторение
04:00 Снукър: "Шотландия оупън", втори кръг, повторение
06:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, спускане, жени, повторение
07:00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже, повторение
07:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, спускане, мъже, повторение
08:45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, супер Г, жени, повторение
09:30 Новини
09:35 Снукър: "Шотландия оупън", втори кръг, повторение
11:30 Голф: "Голф ТВ"
12:00 Новини
12:05 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, мъже, повторение
13:00 Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, преследване, мъже, повторение
13:30 Снукър: "Шотландия оупън", втори кръг, повторение
14:45 Снукър: "Шотландия оупън", трети кръг, директно
19:00 Колоездене на писта: Шампионска лига в Лондон, , повторение
20:00 Снукър: "Шотландия оупън", трети кръг, повторение
20:40 Шампионска лига по колоездене на писта: Отключено
20:45 Снукър: "Шотландия оупън", четвърти кръг, директно

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/