• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Da Vinci Learning

Friday, 03 Dec
00:00 "Тайният свят на растежа"
00:50 "Знаеш ли как... Клипове"
01:00 "Изследователи: Направи си сам наука"
01:20 "Футурис"
01:25 "Иновации"
01:30 "Знаеш ли как?"
01:55 "Футурис"
02:00 "Краят на Слънчевата система"
02:50 "Футурис"
02:55 "Футурис"
03:00 "Знаеш ли как?"
03:25 "За ума"
03:30 "Знаеш ли как?"
03:55 "За ума"
04:00 "Знаеш ли как?"
04:20 "За ума"
04:30 "Знаеш ли как?"
04:55 "За ума"
05:00 "Знаеш ли как?"
05:25 "За ума"
05:30 "Знаеш ли как?"
05:55 "За ума"
06:00 "Знаеш ли как?"
06:25 "За ума"
06:30 "Знаеш ли как?"
06:55 "За ума"
07:00 "Доказано от опит"
07:15 "Доказано от опит"
07:30 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:35 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:40 "Животни анархисти"
07:45 "Сиеста З"
07:55 "Сиеста З"
08:15 "Дарвин и Нютс"
08:30 "Знаете ли че?"
08:45 "Знаете ли че?"
09:00 "Фиксита"
09:05 "Фиксита"
09:15 "Адисън "
09:30 "Космикс"
09:35 "Космикс"
09:40 "Всичко знам"
09:45 "Въпросите на Мили"
09:50 "Въпросите на Мили"
10:00 "Знаете ли че?"
10:15 "Научна експлозия"
10:25 "Научна експлозия"
10:30 "Снимки"
10:50 "Животни анархисти"
10:55 "Животни анархисти"
11:00 "Уголемена наука"
11:25 "Операция "Ох!"
11:50 "Направи ме супергерой"
12:20 "Ужасна история"
12:50 "Ловци на история"
13:20 "Гастрономи"
13:35 "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
14:00 "Шеф тийнейджър"
14:30 "Доказано от опит"
14:45 "Когато порасна"
15:00 "Когато порасна"
15:15 "Уголемена наука"
15:40 "Как да правим нещата добре"
15:55 "Всичко знам"
16:00 "Операция "Ох!"
16:30 "Операция "Ох!"
17:00 "Изследователи: Направи си сам наука"
17:20 "Новаторска лаборатория "Да Винчи"
17:30 "Ужасна история"
18:00 "Ловци на история"
18:25 "Весели шутове"
18:30 "Да покориш света за една седмица"
18:50 "Когато порасна"
19:05 "Матилда и бандата на Рамзи"
19:20 "Матилда и бандата на Рамзи"
19:40 "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
20:05 "Животни анархисти"
20:10 "Уголемена наука"
20:35 "Изследователи: Направи си сам наука "
21:00 "Операция "Ох!"
21:30 "Операция "Ох!"
22:00 "Изследователи: Природата знае най-добре"
22:20 "Футурис"
22:25 "Иновации"
22:30 "Знаеш ли как?"
22:55 "Футурис"
23:00 "Тайните на нашата атомна епоха"
23:50 "Футурис"
23:55 "Футурис"
Saturday, 04 Dec
00:00 "Тайните на мозъка"
00:50 "Знаеш ли как... Клипове"
01:00 "Изследователи: Направи си сам наука"
01:20 "Футурис"
01:25 "Иновации"
01:30 "Знаеш ли как?"
01:55 "Футурис"
02:00 "Животът на Вселената"
02:50 "Футурис"
02:55 "Футурис"
03:00 "Знаеш ли как?"
03:25 "За ума"
03:30 "Знаеш ли как?"
03:55 "За ума"
04:00 "Знаеш ли как?"
04:25 "За ума"
04:30 "Знаеш ли как?"
04:55 "За ума"
05:00 "Знаеш ли как?"
05:25 "За ума"
05:30 "Знаеш ли как?"
05:55 "За ума"
06:00 "Знаеш ли как?"
06:25 "За ума"
06:30 "Знаеш ли как?"
06:55 "За ума"
07:00 "Доказано от опит"
07:15 "Доказано от опит"
07:30 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:35 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:45 "Сиеста З"
07:55 "Сиеста З"
08:15 "Дарвин и Нютс"
08:30 "Знаете ли че?"
08:45 "Знаете ли че?"
09:00 "Фиксита"
09:05 "Фиксита"
09:15 "Адисън "
09:30 "Космикс"
09:35 "Космикс"
09:40 "Всичко знам"
09:45 "Въпросите на Мили"
09:50 "Въпросите на Мили"
10:00 "Доки"
10:10 "Доки"
10:20 "Всичко знам"
10:25 "Всичко знам"
10:30 "Пълен боклук"
11:00 "Когато порасна"
11:10 "Математическа експлозия"
11:15 "Когато порасна"
11:25 "Математическа експлозия"
11:30 "Ужасна история"
12:00 "Ловци на история"
12:30 "Знаете ли че?"
12:45 "Прекрасни творения"
12:50 "Прекрасни творения"
12:55 "Прекрасни творения"
13:00 "Да поговорим за наука"
13:30 "Знаеш ли как?"
14:00 "Матилда и бандата на Рамзи"
14:15 "Матилда и бандата на Рамзи"
14:30 "Научна експлозия"
14:35 "Операция "Ох!"
15:05 "Операция "Ох!" - Опитай да го направиш вкъщи "
15:15 "Да покориш света за една седмица"
15:35 "Всичко знам"
15:40 "Знаете ли че?"
15:55 "Знаете ли че?"
16:10 "Изследователи: Направи си сам наука"
16:35 "Изследователи: Направи си сам наука"
17:00 "Да поговорим за наука"
17:20 "Весели шутове"
17:25 "Весели шутове"
17:30 "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
18:00 "Ловци на история"
18:25 "Весели шутове"
18:30 "Уголемена наука"
18:50 "Научна експлозия"
18:55 "Научна експлозия"
19:00 "Направи ме супергерой"
19:25 "Математическа експлозия"
19:30 "Сияя: Най-дивият полуостров"
19:55 "Животни анархисти"
20:00 "Ужасна история"
20:30 "Шеф тийнейджър"
21:00 "Знаеш ли как?"
21:30 "Знаеш ли как?"
22:00 "Всичко за котките"
23:00 "Обикновени чудеса"
23:50 "Футурис"
23:55 "Футурис"
Sunday, 05 Dec
00:00 "Как стигнахме дотук със Стивън Джонсън"
00:55 "Иновации"
01:00 "Всичко за котките"
01:40 "Футурис"
01:50 "Футурис"
01:55 "Футурис"
02:00 "Невероятният свят на кръвта"
02:50 "Футурис"
02:55 "Футурис"
03:00 "Знаеш ли как?"
03:25 " За ума"
03:30 "Знаеш ли как?"
03:55 "За ума"
04:00 "Знаеш ли как?"
04:25 "За ума"
04:30 "Знаеш ли как?"
04:55 "За ума"
05:00 "Знаеш ли как?"
05:25 "За ума"
05:30 "Знаеш ли как?"
05:55 "За ума"
06:00 "Знаеш ли как?"
06:25 "За ума"
06:30 "Знаеш ли как?"
06:55 "За ума"
07:00 "Доказано от опит"
07:15 "Доказано от опит"
07:30 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:35 "Животни анархисти"
07:40 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:45 "Сиеста З"
07:55 "Сиеста З"
08:15 "Дарвин и Нютс"
08:30 "Знаете ли че?"
08:45 "Знаете ли че?"
09:00 "Фиксита"
09:05 "Фиксита"
09:15 "Адисън"
09:30 "Космикс"
09:35 "Космикс"
09:40 "Всичко знам"
09:45 "Въпросите на Мили"
09:50 "Въпросите на Мили"
10:00 "Лаборатория за прекрасни творения"
10:05 "Лаборатория за прекрасни творения"
10:15 "Електричество със Сморф"
10:20 "Електричество със Сморф"
10:25 "Електричество със Сморф"
10:30 "Пълен боклук"
11:00 "Когато порасна"
11:10 "Математическа експлозия"
11:15 "Когато порасна"
11:25 "Математическа експлозия"
11:30 "Ужасна история"
12:00 "Ловци на история"
12:30 "Знаете ли че?"
12:50 "Прекрасни творения"
12:55 "Прекрасни творения
13:00 "Да поговорим за наука"
13:20 "Прекрасни творения"
13:25 "Когато порасна"
13:35 "Когато порасна"
14:00 "Матилда и бандата на Рамзи"
14:15 "Матилда и бандата на Рамзи"
14:30 "Научна експлозия"
14:35 "Операция "Ох!"
15:05 "Операция "Ох!" - Опитай да го направиш вкъщи "
15:15 "Да покориш света за една седмица"
15:35 "Всичко знам"
15:40 "Знаете ли че?"
15:55 "Знаете ли че?"
16:10 "Изследователи: Направи си сам наука"
16:35 "Изследователи: Направи си сам наука"
17:00 "Да поговорим за наука"
17:20 "Весели шутове"
17:25 "Весели шутове"
17:30 "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
18:00 "Ловци на история"
18:25 "Весели шутове"
18:30 "Уголемена наука"
18:50 "Научна експлозия"
18:55 "Научна експлозия"
19:00 "Направи ме супергерой"
19:25 "Математическа експлозия"
19:30 "Сияя: Най-дивият полуостров"
19:55 "Животни анархисти"
20:00 "Ужасна история"
20:30 "Шеф тийнейджър"
21:00 "Знаеш ли как?"
21:30 "Знаеш ли как?"
22:00 "Радостта от шанса"
23:00 "Зараза! Живот с паразити"
23:50 "Футурис"
23:55 "Футурис"
Monday, 06 Dec
00:00 "Тайната история на нещата: Модерни материали"
01:00 "Радостта отлогиката"
02:00 "Гении на древния свят"
03:00 "Знаеш ли как"
03:25 "За ума"
03:30 "Знаеш ли как?"
03:55 "За ума"
04:00 "Знаеш ли как?"
04:25 "За ума"
04:30 "Знаеш ли как?"
04:55 "За ума"
05:00 "Знаеш ли как?"
05:25 "За ума"
05:30 "Знаеш ли как?"
05:55 "За ума"
06:00 "Знаеш ли как?"
06:25 "За ума"
06:30 "Знаеш ли как?"
06:55 "За ума"
07:00 "Доказано от опит"
07:15 "Доказано от опит"
07:30 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:35 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:40 "Животни анархисти"
07:45 "Сиеста З"
07:55 "Сиеста З"
08:15 "Дарвин и Нютс"
08:30 "Знаете ли че?"
08:45 "Знаете ли че?"
09:00 "Фиксита"
09:05 "Фиксита"
09:15 "Адисън "
09:30 "Космикс"
09:35 "Космикс"
09:40 "Всичко знам"
09:45 "Въпросите на Мили"
09:50 "Въпросите на Мили"
10:00 "Знаете ли че?"
10:20 "Научна експлозия"
10:25 "Научна експлозия"
10:30 "За ума"
10:55 "Животни анархисти"
11:00 "Уголемена наука"
11:25 "Операция "Ох!"
11:50 "Направи ме супергерой"
12:20 "Ужасна история"
12:50 "Ловци на история"
13:20 "Гастрономи"
13:35 "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
14:00 "Шеф тийнейджър"
14:30 "Доказано от опит"
14:45 "Когато порасна"
15:00 "Когато порасна"
15:15 "Уголемена наука"
15:40 "Как да правим нещата добре"
15:55 "Всичко знам"
16:00 "Операция "Ох!"
16:30 "Операция "Ох!"
17:00 "Знаете ли че?"
17:15 "Знаете ли че?"
17:30 "Ужасна история"
18:00 "Ловци на история"
18:25 "Весели шутове"
18:30 "Да покориш света за една седмица"
18:50 "Когато порасна"
19:05 "Матилда и бандата на Рамзи"
19:20 "Матилда и бандата на Рамзи"
19:40 "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
20:05 "Животни анархисти"
20:10 "Уголемена наука"
20:35 "Изследователи: Направи си сам наука"
21:00 "Операция "Ох!"
21:30 "Операция "Ох!"
22:00 "Изследователи: Природата знае най-добре"
22:20 "Иновации"
22:25 "Футурис"
22:30 "Знаеш ли как?"
22:55 "Футурис"
23:00 "Катализатор"
23:50 "Футурис"
Tuesday, 07 Dec
00:00 "Мит или наука"
00:40 "Иновации"
00:45 "Иновации"
00:50 "Иновации"
00:55 "Иновации"
01:00 "Изследователи: Направи си сам наука"
01:20 "Футурис"
01:25 "Иновации"
01:30 "Знаеш ли как?"
01:55 "Футурис"
02:00 "Изобретенията, които създадоха нашия свят"
02:50 "Футурис"
03:00 "Знаеш ли как?"
03:25 "За ума"
03:30 "Знаеш ли как?"
03:55 "За ума"
04:00 "Знаеш ли как?"
04:20 "За ума"
04:30 "Знаеш ли как?"
04:55 "За ума"
05:00 "Знаеш ли как?"
05:25 "За ума"
05:30 "Знаеш ли как?"
05:55 "За ума"
06:00 "Знаеш ли как?"
06:25 "За ума"
06:30 "Знаеш ли как?"
06:55 "За ума"
07:00 "Доказано от опит"
07:15 "Доказано от опит"
07:30 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:35 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:40 "Животни анархисти"
07:45 "Сиеста З"
07:55 "Сиеста З"
08:15 "Дарвин и Нютс"
08:30 "Знаете ли че?"
08:45 "Знаете ли че?"
09:00 "Фиксита"
09:05 "Фиксита"
09:15 "Адисън "
09:30 "Космикс"
09:35 "Космикс"
09:40 "Всичко знам"
09:45 "Въпросите на Мили"
09:50 "Въпросите на Мили"
10:00 "Знаете ли че?"
10:20 "Новаторска лаборатория "Да Винчи"
10:25 "Новаторска лаборатория "Да Винчи"
10:30 "За ума"
10:55 "Животни анархисти"
11:00 "Уголемена наука"
11:25 "Операция "Ох!"
11:50 "Направи ме супергерой"
12:20 "Ужасна история"
12:50 "Ловци на история"
13:20 "Гастрономи"
13:35 "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
14:00 "Шеф тийнейджър"
14:30 "Доказано от опит"
14:45 "Когато порасна"
15:00 "Когато порасна"
15:15 "Уголемена наука"
15:40 "Как да правим нещата добре"
15:55 "Всичко знам"
16:00 "Операция "Ох!"
16:30 "Операция "Ох!"
17:00 "Знаете ли че?"
17:15 "Знаете ли че?"
17:30 "Ужасна история"
18:00 "Ловци на история"
18:25 "Весели шутове"
18:30 "Да покориш света за една седмица"
18:50 "Когато порасна"
19:05 "Матилда и бандата на Рамзи"
19:20 "Матилда и бандата на Рамзи"
19:40 "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
20:05 "Животни анархисти"
20:10 "Уголемена наука"
20:35 "Изследователи: Направи си сам наука"
21:00 "Операция "Ох!"
21:30 "Операция "Ох!"
22:00 "Изследователи: Природата знае най-добре"
22:20 "Иновации"
22:25 "Футурис"
22:30 "Знаеш ли как?"
22:54 "Футурис"
23:00 "Гениите"
23:45 "Футурис"
23:55 "Футурис"
Wednesday, 08 Dec
00:00 "Чудесата на природата: Острови на еволюцията"
00:50 "Иновации"
00:55 "Иновации"
01:00 "Изследователи: Направи си сам наука"
01:20 "Футурис"
01:25 "Иновации"
01:30 "Знаеш ли как?"
01:54 "Футурис"
02:00 "Гениите"
02:45 "Футурис"
02:50 "Футурис"
02:55 "Футурис"
03:00 "Знаеш ли как?"
03:25 "За ума"
03:30 "Знаеш ли как?"
03:55 "За ума"
04:00 "Знаеш ли как?"
04:20 "За ума"
04:30 "Знаеш ли как?"
04:55 "За ума"
05:00 "Знаеш ли как?"
05:25 "За ума"
05:30 "Знаеш ли как?"
05:55 "За ума"
06:00 "Знаеш ли как?"
06:25 "За ума"
06:30 "Знаеш ли как?"
06:55 "За ума"
07:00 "Доказано от опит"
07:15 "Доказано от опит"
07:30 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:35 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:40 "Животни анархисти"
07:45 "Сиеста З"
07:55 "Сиеста З"
08:15 "Дарвин и Нютс"
08:30 "Знаете ли че?"
08:45 "Знаете ли че?"
09:00 "Фиксита"
09:05 "Фиксита"
09:15 "Адисън "
09:30 "Космикс"
09:35 "Космикс"
09:40 "Всичко знам"
09:45 "Въпросите на Мили"
09:50 "Въпросите на Мили"
10:00 "Знаете ли че?"
10:20 "Новаторска лаборатория "Да Винчи"
10:25 "Новаторска лаборатория "Да Винчи"
10:30 "За ума"
10:55 "Животни анархисти"
11:00 "Уголемена наука"
11:25 "Операция "Ох!"
11:50 "Направи ме супергерой"
12:20 "Ужасна история"
12:50 "Ловци на история"
13:20 "Гастрономи"
13:35 "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
14:00 "Шеф тийнейджър"
14:30 "Доказано от опит"
14:45 "Когато порасна"
15:00 "Когато порасна"
15:15 "Уголемена наука"
15:40 "Как да правим нещата добре"
15:55 "Всичко знам"
16:00 "Операция "Ох!"
16:30 "Операция "Ох!"
17:00 "Знаете ли че?"
17:15 "Знаете ли че?"
17:30 "Ужасна история"
18:00 "Ловци на история"
18:25 "Весели шутове"
18:30 "Да покориш света за една седмица"
18:50 "Когато порасна"
19:05 "Матилда и бандата на Рамзи"
19:20 "Матилда и бандата на Рамзи"
19:40 "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
20:05 "Животни анархисти"
20:10 "Уголемена наука"
20:35 "Изследователи: Направи си сам наука"
21:00 "Операция "Ох!"
21:30 "Операция "Ох!"
22:00 "Изследователи: Природата знае най-добре"
22:20 "Иновации"
22:25 "Футурис"
22:30 "Знаеш ли как?"
22:55 "Футурис"
23:00 "Изумителният свят на гравитацията"
23:45 "Футурис"
23:50 "Футурис"
23:55 "Футурис"
Thursday, 09 Dec
00:00 "Ренесансът: Без окови"
01:00 "Изследователи: Направи си сам наука"
01:20 "Футурис"
01:25 "Иновации"
01:30 "Знаеш ли как?"
01:54 "Футурис"
02:00 "В търсене на свръхчовека"
02:50 "Футурис"
03:00 "Знаеш ли как?"
03:20 "За ума"
03:30 "Знаеш ли как?"
03:55 "За ума"
04:00 "Знаеш ли как?"
04:25 "За ума"
04:30 "Знаеш ли как?"
04:55 "За ума"
05:00 "Знаеш ли как?"
05:25 "За ума"
05:30 "Знаеш ли как?"
05:55 "За ума"
06:00 "Знаеш ли как?"
06:25 "За ума"
06:30 "Знаеш ли как?"
06:55 "За ума"
07:00 "Доказано от опит"
07:15 "Доказано от опит"
07:30 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:35 "Лаборатория за прекрасни творения"
07:40 "Животни анархисти"
07:45 "Сиеста З"
07:55 "Сиеста З"
08:15 "Дарвин и Нютс"
08:30 "Знаете ли че?"
08:45 "Знаете ли че?"
09:00 "Фиксита"
09:05 "Фиксита"
09:15 "Адисън "
09:30 "Космикс"
09:35 "Космикс"
09:40 "Всичко знам"
09:45 "Въпросите на Мили"
09:50 "Въпросите на Мили"
10:00 "Знаете ли че?"
10:15 "Новаторска лаборатория "Да Винчи"
10:25 "Новаторска лаборатория "Да Винчи"
10:30 "За ума"
10:55 "Животни анархисти"
11:00 "Уголемена наука"
11:20 "Да вдигнем ръчичка"
11:25 "Операция "Ох!"
11:50 "Направи ме супергерой"
12:20 "Ужасна история"
12:50 "Ловци на история"
13:20 "Гастрономи"
13:35 "Сияя: Най-дивият полуостров"
14:00 "Шеф тийнейджър"
14:30 "Доказано от опит"
14:45 "Когато порасна"
15:00 "Когато порасна"
15:15 "Уголемена наука"
15:40 "Как да правим нещата добре"
15:45 "Как да правим нещата добре"
15:55 "Всичко знам"
16:00 "Операция "Ох!"
16:30 "Операция "Ох!"
17:00 "Знаете ли че?"
17:15 "Знаете ли че?"
17:30 "Ужасна история"
18:00 "Ловци на история"
18:25 "Весели шутове"
18:30 "Да покориш света за една седмица"
18:50 "Когато порасна"
19:05 "Матилда и бандата на Рамзи"
19:20 "Матилда и бандата на Рамзи"
19:40 "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
20:05 "Животни анархисти"
20:10 "Уголемена наука"
20:35 "Изследователи: Направи си сам наука "
21:00 "Операция "Ох!"
21:30 "Операция "Ох!"
22:00 "Изследователи: Природата знае най-добре"
22:20 "Иновации"
22:25 "Футурис"
22:30 "Знаеш ли как?"
22:55 "Футурис"
23:00 "Истината за младежкия вид"
23:45 "Футурис"
23:50 "Футурис"

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/