• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Disney

Wednesday, 20 Jan
00:00 Пени от М.А.Р.С.
00:30 Пени от М.А.Р.С.
01:00 Хрониките на Евърмур
01:30 Хрониките на Евърмур
02:00 Виолета
02:45 Бини и призракът
03:10 Сейди Спаркс
03:35 Сейди Спаркс
04:00 Ранди Кънингам
04:25 Ранди Кънингам
04:50 Псевдокотка
05:15 Псевдокотка
05:35 Сейди Спаркс
06:00 Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
06:25 Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
06:50 Големият град на Грийнс
07:15 Big City Greens S1 Splits
07:30 Тайните на Гравити Фолс
08:00 Тайните на Гравити Фолс
08:30 Буболечки приятели
09:00 Буболечки приятели
09:30 Къмпиране
10:00 Къмпиране
10:30 Не бях аз
11:00 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
11:30 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
12:00 БИЗААРДВАРК
12:30 БИЗААРДВАРК
13:00 11
13:30 11
14:00 Финиъс и Фърб
14:30 Финиъс и Фърб
15:00 Въпросите на Куп и Ками
15:30 Приключенията на Рапунцел и разбойника
16:00 Приключенията на Рапунцел и разбойника
16:30 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
17:00 Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
17:30 Най-добрата бавачка в галактиката
18:00 Най-добрата бавачка в галактиката
18:30 Слушай публиката
19:00 Слушай публиката
19:30 Къмпиране
20:00 Къмпиране
20:30 БИЗААРДВАРК
21:00 БИЗААРДВАРК
21:30 Биа
22:15 Хотел "Трансилвания": Сериалът
22:30 Намери ме в Париж
23:00 Групата на Алекс
23:30 Групата на Алекс
Thursday, 21 Jan
00:00 Пени от М.А.Р.С.
00:30 Пени от М.А.Р.С.
01:00 Хрониките на Евърмур
01:30 Хрониките на Евърмур
02:00 Виолета
02:45 Бини и призракът
03:10 Сейди Спаркс
03:35 Сейди Спаркс
04:00 Ранди Кънингам
04:25 Ранди Кънингам
04:50 Псевдокотка
05:15 Псевдокотка
05:35 Сейди Спаркс
06:00 Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
06:25 Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
06:50 Големият град на Грийнс
07:15 Big City Greens S1 Splits
07:30 Тайните на Гравити Фолс
08:00 Тайните на Гравити Фолс
08:30 Буболечки приятели
09:00 Буболечки приятели
09:30 Къмпиране
10:00 Къмпиране
10:30 Не бях аз
11:00 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
11:30 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
12:00 БИЗААРДВАРК
12:30 БИЗААРДВАРК
13:00 11
13:30 11
14:00 Финиъс и Фърб
14:30 Финиъс и Фърб
15:00 Въпросите на Куп и Ками
15:30 Приключенията на Рапунцел и разбойника
16:00 Приключенията на Рапунцел и разбойника
16:30 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
17:00 Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
17:30 Най-добрата бавачка в галактиката
18:00 Най-добрата бавачка в галактиката
18:30 Слушай публиката
19:00 Слушай публиката
19:30 Къмпиране
20:00 Къмпиране
20:30 БИЗААРДВАРК
21:00 БИЗААРДВАРК
21:30 Биа
22:15 Хотел "Трансилвания": Сериалът
22:30 Намери ме в Париж
23:00 Групата на Алекс
23:30 Групата на Алекс
Friday, 22 Jan
00:00 Пени от М.А.Р.С.
00:30 Пени от М.А.Р.С.
01:00 Хрониките на Евърмур
01:30 Хрониките на Евърмур
02:00 Виолета
02:45 Бини и призракът
03:10 Сейди Спаркс
03:35 Сейди Спаркс
04:00 Ранди Кънингам
04:25 Ранди Кънингам
04:50 Псевдокотка
05:15 Псевдокотка
05:35 Сейди Спаркс
06:00 Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
06:25 Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
06:50 Големият град на Грийнс
07:15 Големият град на Грийнс
07:30 Тайните на Гравити Фолс
08:00 Тайните на Гравити Фолс
08:30 Буболечки приятели
09:00 Буболечки приятели
09:30 Къмпиране
10:00 Къмпиране
10:30 Не бях аз
11:00 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
11:30 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
12:00 БИЗААРДВАРК
12:30 БИЗААРДВАРК
13:00 11
13:30 11
14:00 Финиъс и Фърб
14:30 Финиъс и Фърб
15:00 Въпросите на Куп и Ками
15:30 Приключенията на Рапунцел и разбойника
16:00 Приключенията на Рапунцел и разбойника
16:30 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
17:00 Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
17:30 Най-добрата бавачка в галактиката
18:00 Най-добрата бавачка в галактиката
18:30 Слушай публиката
19:00 Слушай публиката
19:30 Къмпиране
20:00 Къмпиране
20:30 БИЗААРДВАРК
21:00 БИЗААРДВАРК
21:30 Биа
22:15 Хотел "Трансилвания": Сериалът
22:30 Намери ме в Париж
23:00 Групата на Алекс
23:30 Групата на Алекс
Saturday, 23 Jan
00:00 Пени от М.А.Р.С.
00:30 Пени от М.А.Р.С.
01:00 Хрониките на Евърмур
01:30 Хрониките на Евърмур
02:00 Виолета
02:45 Бини и призракът
03:10 Сейди Спаркс
03:35 Сейди Спаркс
04:00 Ранди Кънингам
04:25 Ранди Кънингам
04:50 Псевдокотка
05:15 Псевдокотка
05:35 Сейди Спаркс
06:00 Финиъс и Фърб
06:25 Финиъс и Фърб
06:50 Финиъс и Фърб
07:05 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
07:30 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
08:00 Елена от Авалор
08:30 Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
09:00 Камбанка и изгубеното съкровище
10:45 Законът на Майло Мърфи
11:00 Домът на Рейвън
11:30 Домът на Рейвън
12:00 Пени от М.А.Р.С.
12:30 Пени от М.А.Р.С.
13:00 Пени от М.А.Р.С.
13:30 Групата на Алекс
14:00 Групата на Алекс
14:30 Кърби Бъкетс
15:00 Кърби Бъкетс
15:30 Елена от Авалор
16:00 Големият град на Грийнс
16:30 Дисни Къщатата на совите
17:00 Покахонтас 2: Пътуване в нов свят
18:35 Амфибии
18:50 Намери ме в Париж
19:25 Намери ме в Париж
20:00 Хана Монтана
20:30 Хана Монтана
21:00 Дисни Къщатата на совите
21:30 Soy Luna
22:30 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
23:00 Групата на Алекс
23:30 Групата на Алекс
Sunday, 24 Jan
00:00 Пени от М.А.Р.С.
00:30 Пени от М.А.Р.С.
01:00 Хрониките на Евърмур
01:30 Хрониките на Евърмур
02:00 Виолета
02:45 Бини и призракът
03:10 Сейди Спаркс
03:35 Сейди Спаркс
04:00 Ранди Кънингам
04:25 Ранди Кънингам
04:50 Псевдокотка
05:15 Псевдокотка
05:35 Сейди Спаркс
06:00 Финиъс и Фърб
06:25 Финиъс и Фърб
06:50 Финиъс и Фърб
07:05 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
07:30 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
08:00 Елена от Авалор
08:30 Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
09:00 Кралицата На Бала
10:55 Сейди Спаркс 2Д Смешното зайче
11:00 Най-добрата бавачка в галактиката
11:30 Най-добрата бавачка в галактиката
12:00 Сидни на макс
12:30 Сидни на макс
13:00 Сидни на макс
13:30 Групата на Алекс
14:00 Групата на Алекс
14:30 Слушай публиката
15:00 Слушай публиката
15:30 Елена от Авалор
16:00 Големият град на Грийнс
16:30 Дисни Къщатата на совите
17:00 Цар Лъв 2: Гордостта на Симба
18:45 Амфибии
19:00 БИЗААРДВАРК
19:30 БИЗААРДВАРК
20:00 Хана Монтана
20:30 Хана Монтана
21:00 Дисни Къщатата на совите
21:30 Soy Luna
22:30 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
23:00 Групата на Алекс
23:30 Групата на Алекс
Monday, 25 Jan
00:00 Пени от М.А.Р.С.
00:30 Пени от М.А.Р.С.
01:00 Хрониките на Евърмур
01:30 Имението "Евърмур"
02:00 Виолета
02:45 Бини и призракът
03:10 Сейди Спаркс
03:35 Сейди Спаркс
04:00 Ранди Кънингам
04:25 Ранди Кънингам
04:50 Псевдокотка
05:15 Псевдокотка
05:35 Сейди Спаркс
06:00 Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
06:25 Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
06:50 Големият град на Грийнс
07:15 Големият град на Грийнс
07:30 Тайните на Гравити Фолс
08:00 Тайните на Гравити Фолс
08:30 Буболечки приятели
09:00 Буболечки приятели
09:30 Къмпиране
10:00 Къмпиране
10:30 Не бях аз
11:00 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
11:30 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
12:00 Клонинги в мазето
12:30 Клонинги в мазето
13:00 11
13:30 11
14:00 Финиъс и Фърб
14:30 Финиъс и Фърб
15:00 Въпросите на Куп и Ками
15:30 Приключенията на Рапунцел и разбойника
16:00 Приключенията на Рапунцел и разбойника
16:30 Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
17:00 Слушай публиката
17:30 Най-добрата бавачка в галактиката
18:00 Най-добрата бавачка в галактиката
18:30 Домът на Рейвън
19:00 Домът на Рейвън
19:30 Къмпиране
20:00 Къмпиране
20:30 БИЗААРДВАРК
21:00 БИЗААРДВАРК
21:30 Биа
22:17 Хотел "Трансилвания": Сериалът
22:30 Намери ме в Париж
23:00 Групата на Алекс
23:30 Групата на Алекс

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.