• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Diema

Friday, 03 Dec
00:10 "Викингите" - сериал, сезон 4
01:10 Еротичен телепазар
06:15 "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5 /п/
07:10 "Да се посмеем" /п/
07:45 "Снайперисти" - сериал, сезон 1 /п/
08:45 "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода /п/
11:00 "Магнум" - сериал, сезон 1, 2 епизода /п/
13:00 "Снайперисти" - сериал, сезон 1
14:00 "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода
16:00 "Да се посмеем", 2 епизода
17:10 "Законът в моите ръце" - екшън с уч. на Бен Кингсли, Бен Крос, Патрик Рътнам и др. /п/
19:00 "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5
20:00 "Магнум" - сериал, сезон 1, 2 епизода
22:00 "2012" - приключенски екшън с уч. на Джон Кюсак, Уди Харелсън, Танди Нютън, Чиуетел Еджиофор, Аманда Пийт, Оливър Плат, Дани Глоувър и др.
Saturday, 04 Dec
01:00 "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
03:10 Еротичен телепазар
06:10 "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
06:45 "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5, 3 епизода
10:00 "Портал на воините" - приключенска комедия с уч. на Дейв Баутиста, Марк Чао, Сиена Гилори, Ни Ни и др. /п/
12:10 "Ловци на духове" - комедия с уч. на Мелиса Маккарти, Кейт Маккинън, Кристен Уиг и др.
14:20 "Стар Трек: Отвъд" - приключенска фантастика с уч. на Крис Пайн, Закъри Куинто,Зоуи Салдана, Карл Ърбан, Саймън Пег, Идрис Елба, Антон Йелчин и др. /п/
17:00 "2012" - приключенски екшън с уч. на Джон Кюсак, Уди Харелсън, Танди Нютън, Чиуетел Еджиофор, Аманда Пийт, Оливър Плат, Дани Глоувър и др. /п/
20:00 "Внедрени в час" - екшън-комедия с уч. на Чанинг Тейтъм, Джона Хил, Айс Кюб, Бри Ларсън и др.
22:10 "Петата вълна" - приключенска фантастика с уч. на Клоуи Грейс Морец, Мария Бело, Лив Шрайбър, Рон Ливингстън, Майка Монро, Ник Робинсън, Алекс Роу, Маги Сиф и др.
Sunday, 05 Dec
00:20 Еротичен телепазар
02:30 "Професионална борба: "Разбиване", епизод 101 /п/
06:45 "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5, 3 епизода
10:00 "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 6
11:00 "Без багаж" - предаване за туризъм
11:30 "Петата вълна" - приключенска фантастика с уч. на Клоуи Грейс Морец, Мария Бело, Лив Шрайбър, Рон Ливингстън, Майка Монро, Ник Робинсън, Алекс Роу, Маги Сиф и др. /п/
13:50 "Внедрени в час" - екшън-комедия с уч. на Чанинг Тейтъм, Джона Хил, Айс Кюб, Бри Ларсън и др. /п/
16:00 "Универсален войник: Завръщането" - екшън-фантастика с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Майкъл Джей Уайт, Ксандър Бъркли и др. /п/
17:50 "Елизиум" - екшън-фантастика с уч. на Мат Деймън, Джоди Фостър, Шарлто Копли, Алис Брага, Диего Луна и др. /п/
20:00 "В името на краля 3" - приключенски екшън с уч. на Доминик Пърсел, Башар Рахал, Ралица Паскалева и др.
22:00 "Файъруолкър " - приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Луис Госет Младши, Джон Рис-Дейвис, Сони Ландъм, Мелъд Андерсън и др.
Monday, 06 Dec
00:00 "Фрактура" - предаване за рок музика
02:10 Еротичен телепазар
06:15 "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5 /п/
07:15 "Да се посмеем" /п/
07:45 "Снайперисти" - сериал, сезон 1 /п/
08:45 "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода /п/
11:00 "Магнум" - сериал, сезон 1, 2 епизода /п/
13:00 "Снайперисти" - сериал, сезон 1
14:00 "Полицаите от Чикаго - сериал, сезон 6, 2 епизода
16:00 "Да се посмеем"
16:30 "Ловци на духове" - комедия с уч. на Мелиса Маккарти, Кейт Маккинън, Кристен Уиг и др. /п/
19:00 "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5
20:00 "Магнум" - сериал, сезон 1, 2 епизода
22:00 "Първо убийство" (премиера) - екшън с уч. на Брус Уилис, Хейдън Кристенсен, Меган Леонард, Гетин Антъни и др.
Tuesday, 07 Dec
00:40 "Викингите" - сериал, сезон 4
01:30 Еротичен телепазар
06:15 "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5 /п/
07:15 "Да се посмеем" /п/
07:45 "Снайперисти" - сериал, сезон 1 /п/
08:45 "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 6, 2 епизода /п/
11:00 "Магнум" - сериал, сезон 1, 2 епизода /п/
13:00 "Снайперисти" - сериал, сезон 1
14:00 "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 6, 2 епизода
15:50 "Да се посмеем", 2 епизода
16:50 "Файъруолкър " - приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Луис Госет Младши, Джон Рис-Дейвис, Сони Ландъм, Мелъд Андерсън и др. /п/
19:00 "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5
20:00 "Магнум" - сериал, сезон 2, 2 епизода
22:00 "Извън контрол" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Томас Арана, Лора Елена Харинг, Джон Бишъп и др.
Wednesday, 08 Dec
00:00 "Викингите" - сериал, сезон 4
00:50 Еротичен телепазар
06:15 "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5 /п/
07:15 "Да се посмеем" /п/
07:45 "Снайперисти" - сериал, сезон 1 /п/
08:45 "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 6, 2 епизода /п/
11:00 "Магнум" - сериал, сезон 2, 2 епизода /п/
13:00 "Снайперисти" - сериал, сезон 1
14:00 "Полицаите от Чикаго - сериал, сезон 6, 2 епизода
16:00 "Да се посмеем", 2 епизода
17:00 "В името на краля 3" - приключенски екшън с уч. на Доминик Пърсел, Башар Рахал, Ралица Паскалева и др. /п/
19:00 "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5
20:00 "Магнум" - сериал, сезон 2, 2 епизода
22:00 "Z-та световна война" - екшън с уч. на Брад Пит, Матю Фокс, Дейвид Андрюс, Ерик Уест, Мирей Инос, Пиерфранческо Фавино и др.
Thursday, 09 Dec
00:20 "Проповедникът" - сериал, сезон 1
01:30 Еротичен телепазар
03:30 "Професионална борба: "Първична сила", 102 епизод /п/
06:15 "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5 /п/
07:15 "Да се посмеем" /п/
07:45 "Снайперисти" - сериал, сезон 1 /п/
08:45 "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 6, 2 епизода /п/
11:00 "Магнум" - сериал, сезон 2, 2 епизода /п/
13:00 "Снайперисти" - сериал, сезон 1
14:00 "Полицаите от Чикаго - сериал, сезон 6, 2 епизода
16:00 "Да се посмеем"
16:45 "Борг срещу Макенроу" - биографичен филм с уч. на Шая Лебьоф, Сверир Гуднасон, Стелън Скарсгард, Тува Новотни и др.
19:00 "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5
20:00 "Магнум" - сериал, сезон 2, 2 епизода
22:00 "Ханкок" - екшън с уч. на Уил Смит, Чарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсан, Джони Галеки и др.

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/