• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Diema

Monday, 14 Jun
00:00 "Дневник на UEFA EURO 2020™"
01:00 "Фрактура" - предаване за рок музика
03:10 Еротичен телепазар
06:15 "Специален отряд" - сериал, сезон 1 /п/
07:10 "Женени с деца" - ситком, сезон 7 /п/
07:45 "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5 /п/
08:45 "Снайперисти" - сериал, сезон 2 /п/
10:00 "Морски тюлени" - сериал, сезон 1 /п/
11:00 "Скорпион" - сериал, сезон 3, 2 епизода /п/
13:00 "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5
14:00 "Снайперисти" - сериал, сезон 2
15:00 "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
15:40 Студио "UEFA EURO 2020™"
16:00 Шотландия - Чехия - мач от груповата фаза на UEFA EURO 2020™, директно
17:55 Студио "UEFA EURO 2020™"
18:00 "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
18:30 "Да се посмеем"
19:00 "Специален отряд" - сериал, сезон 1
20:00 "Скорпион" - сериал, сезон 3
21:00 "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
21:40 Студио "UEFA EURO 2020™"
22:00 Испания - Швеция - мач от груповата фаза на UEFA EURO 2020™, директно
23:55 Студио "UEFA EURO 2020™"
Tuesday, 15 Jun
00:00 "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
00:30 "Дневник на UEFA EURO 2020™"
01:30 Еротичен телепазар
06:15 "Специален отряд" - сериал, сезон 1 /п/
07:10 "Женени с деца" - ситком, сезон 7 /п/
07:45 "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5 /п/
08:40 "Снайперисти" - сериал, сезон 2 /п/
09:50 "Скорпион" - сериал, сезон 3 /п/
10:40 "Вертикална граница" - екшън с уч. на Скот Глен, Крис О'Донъл, Бил Пакстън, Темура Морисън и др. /п/
13:00 "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5
14:00 "Снайперисти" - сериал, сезон 2
15:00 "Морски тюлени" - сериал, сезон 1
16:00 "Женени с деца" - ситком, сезон 7
16:40 "Стелт" - екшън-фантастика с уч. на Джош Лукас, Джесика Бийл, Джейми Фокс, Сам Шепърд, Ричард Роксбърг и др. /п/
19:00 "Специален отряд" - сериал, сезон 1
20:00 "Скорпион" - сериал, сезон 3, 2 епизода
22:00 "Заразно зло: Изтребване" - екшън-фантастика с уч. на Мила Йовович, Одет Фер, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти , Майк Епс и др.
Wednesday, 16 Jun
00:00 "Да се посмеем"
06:15 "Специален отряд" - сериал, сезон 1 /п/
07:10 "Женени с деца" - ситком, сезон 7 /п/
07:45 "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5 /п/
08:45 "Снайперисти" - сериал, сезон 2 /п/
10:00 "Морски тюлени" - сериал, сезон 1 /п/
11:00 "Скорпион" - сериал, сезон 3, 2 епизода /п/
13:00 "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5
14:00 "Снайперисти" - сериал, сезон 2
15:00 "Морски тюлени" - сериал, сезон 1
15:50 "Файъруолкър " - приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Луис Госет Младши, Джон Рис-Дейвис, Сони Ландъм, Мелъд Андерсън и др. /п/
18:00 "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
18:40 Студио "UEFA EURO 2020™"
19:00 Турция - Уелс - мач от груповата фаза на UEFA EURO 2020™, директно
20:55 Студио "UEFA EURO 2020™"
21:00 "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
21:30 "Рамбо: Първа кръв" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Брайън Денахи, Ричард Крена и др.
23:30 "Да се посмеем"
Thursday, 17 Jun
00:00 "Дневник на UEFA EURO 2020™"
01:00 Еротичен телепазар
03:00 "Професионална борба: "Първична сила", 77 епизод /п/
06:15 "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 10
07:10 "Женени с деца" - ситком, сезон 7 /п/
07:45 "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5 /п/
08:40 "Снайперисти" - сериал, сезон 2 /п/
09:45 "Морски тюлени" - сериал, сезон 1 /п/
10:40 "Без изход: Срещу пламъците" - екшън с уч. на Джош Бролин, Майлс Телър, Джеф Бриджис, Дженифър Конъли, Анди Макдауъл, Тейлър Кич, Джеймс Бадж Дейл, Алекс Ръсел и др.
13:10 "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 6
14:00 "Снайперисти" - сериал, сезон 2
15:00 "Морски тюлени" - сериал, сезон 1
16:00 "Луда глава" - комедия с уч. на Бил Хадър, Дани Макбрайд, Айла Фишър, Сиси Спейсек, Уил Арнет и др.
18:00 "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
18:40 Студио "UEFA EURO 2020™"
19:00 Дания - Белгия - мач от груповата фаза на UEFA EURO 2020™, директно
20:55 Студио "UEFA EURO 2020™"
21:00 "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
21:30 "Снайперист" - екшън с уч. на Марк Уолбърг, Майкъл Пеня, Дани Глоувър, Кейт Мара, Елиас Котеас, Рона Митра, Джонатан Уокър, Джъстин Луис, Елиза Бенет и др.
Friday, 18 Jun
00:00 "Дневник на UEFA EURO 2020™"
01:00 Еротичен телепазар
06:15 "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 10
07:10 "Женени с деца" - ситком, сезон 7 /п/
07:45 "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 6 /п/
08:45 "Снайперисти" - сериал, сезон 2 /п/
10:00 "Морски тюлени" - сериал, сезон 1 /п/
11:00 "Трите нинджи: Битка в лунапарка" - приключенски екшън с уч. на Хълк Хоган, Лони Андерсън, Джим Варни и др. /п/
13:00 "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 6
14:00 "Снайперисти" - сериал, сезон 2
15:00 "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
15:40 Студио "UEFA EURO 2020™"
16:00 Швеция - Словакия - мач от груповата фаза на UEFA EURO 2020™, директно
17:55 Студио "UEFA EURO 2020™"
18:00 "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
18:30 "Да се посмеем"
19:00 "Специален отряд" - сериал, сезон 1
20:00 "Скорпион" - сериал, сезон 3, 2 епизода
22:00 "Лара Крофт Томб Рейдър: Люлката на живота" - екшън-фантастика с уч. на Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Киаран Хиндс, Джимон Хонсу, Крис Бари, Ноа Тейлър и др.
Saturday, 19 Jun
00:30 "Дневник на UEFA EURO 2020™"
01:30 "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
03:10 Еротичен телепазар
06:30 "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
07:00 "Щурите съседи" - сериал, сезон 5
08:45 "Екип "Среднощен ездач" - сериал, сезон 1
10:00 "Черна зора" - екшън с уч. на Стивън Сегал, Тамара Дейвис, Джон Пайпър-Фъргюсън, Джулиан Стоун и др.
12:00 "Когато играта е от най-голямо значение" - драма с уч. на Джим Кавийзъл, Майкъл Чиклис, Александър Лудвиг, Лора Дърн, Матю Дадарио, Кланси Браун и др.
14:30 "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 11
15:00 "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
15:40 Студио "UEFA EURO 2020™"
16:00 Унгария - Франция - мач от груповата фаза на UEFA EURO 2020™, директно
17:55 Студио "UEFA EURO 2020™"
18:00 "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
18:30 "Прецакването" - трилър с уч. на Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър и др.
21:00 "Еуфория" - студио за европейското първенство по футбол
21:40 Студио "UEFA EURO 2020™"
22:00 Испания - Полша - мач от груповата фаза на UEFA EURO 2020™, директно
23:55 Студио "UEFA EURO 2020™"

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/