Friday, 29 Mar
00:00
"Влад" - сериал, с.4, еп.1
02:10
"Учен под наем" - романтичен, драма (Германия, 2015 г.), режисьор: Стефан Бартман, в ролите: Жанет Бидерман, Патрик Фихте, Ангела Рой, Александра Хелмиг и др.
03:30
"Спасители в планината" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.14
06:30
"Дизайнерски кътчета" - риалити поредица, еп.4
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.13
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.143
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Добре дошъл, втори живот" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Спасители в планината" - сериал, с.13, еп.4
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.27
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.77
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.40
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, с.1, еп.80
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.96
22:30
Премиера: "Добре дошъл, втори живот" - сериал, еп.4
Saturday, 30 Mar
00:00
"Влад" - сериал, с.4, еп.2
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Призракът от Касли" - романтичен, драма (Германия, 2017 г.), режисьор: Марко Серафини, в ролите: Мартин Грубер, Андре Айзерман, Джон Макнийл, Ядран Малкович и др.
03:30
"Спасители в планината" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.50, 51
08:00
"Почукай на вратата ми" - сериал, еп.5
09:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Една-единствена целувка" - романтичен, драма (Великобритания, Германия, 2015 г.), режисьор: Сара Хардинг, в ролите: Рупърт Грейвс, Катя Вайценбьок, Илайза Бенет, Джон Хана, Зоуи Тапър, Айлийн Аткинс ...
16:00
"Мелодия на сърцето" - драма, романтичен (Канада, 2022 г.), режисьор: Паула Ел, в ролите: Лейни МакАули, Себастиан Пигот, Мартин Къминс и др.
18:00
"Обичайки всяка минута" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Уил Боус, в ролите: Джес Браун, Брет Донахю, Катрин Фоглер, Кирстен Расмусен, Арлийн Дънкан, Джил Фрапиър, Джеф Малъри и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.31
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.97
22:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал, еп.12
Sunday, 31 Mar
00:30
"Мелодия на сърцето" - драма, романтичен (Канада, 2022 г.), режисьор: Паула Ел, в ролите: Лейни МакАули, Себастиан Пигот, Мартин Къминс и др.
02:10
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.52, 53
08:00
"Почукай на вратата ми" - сериал, еп.6
09:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Обичайки всяка минута" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Уил Боус, в ролите: Джес Браун, Брет Донахю, Катрин Фоглер, Кирстен Расмусен, Арлийн Дънкан, Джил Фрапиър, Джеф Малъри и др.
16:00
"Любовни катинари" - романтичен (САЩ, 2017 г.), режисьор: Мартин Ууд, в ролите: Ребека Ромийн, Джери О’Конъл, Брус Дейвисън, Дейвид Джулиън Хърш и др.
18:00
ПРЕМИЕРА: "Тя е като пролетта" - романтичен (Южна Африка, 2016 г.), режисьор: Корни ван Ройен, в ролите: Стиан Смит, Амалия Уйс, Бени Фури, Джеймс Кънингам, Дарън Келфкенс, Уилсън Дънстър, Шантал Херм...
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.32
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.98
22:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал, еп.16
Monday, 01 Apr
00:30
"Любовни катинари" - романтичен (САЩ, 2017 г.), режисьор: Мартин Ууд, в ролите: Ребека Ромийн, Джери О’Конъл, Брус Дейвисън, Дейвид Джулиън Хърш и др.
02:10
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
04:00
"Средиземноморски хроники" - риалити /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.15
06:30
"Дизайнерски кътчета" - риалити поредица, еп.5
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.14
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.144
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Добре дошъл, втори живот" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Спасители в планината" - сериал, с.13, еп.3
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.28
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.78
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.41
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, с.1, еп.81 (финал на сезона)
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.99
22:30
"Добре дошъл, втори живот" - сериал, еп.5
Tuesday, 02 Apr
00:00
"Влад" - сериал, с.4, еп.3
01:00
"Пантанал" - теленовела /п./
02:00
"Круиз към щастието: Пиемонт" - романтичен, драма (Германия, 2018 г.), режисьор: Кристоф Клюнкер, в ролите: Юлрике Блиферт, Макс Фелдер, Ян Хартман, Саша Хен, Лена Мекел, Том Микула, Анна Пък и др.
03:30
"Спасители в планината" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.16
06:30
"Дизайнерски кътчета" - риалити поредица, еп.6
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.15
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.145
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Добре дошъл, втори живот" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Спасители в планината" - сериал, с.13, еп.4
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.29
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.79
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.42
20:00
ПРЕМИЕРА: "Златно момче" - сериал, с.2, еп.1
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.100
22:30
"Добре дошъл, втори живот" - сериал, еп.6
Wednesday, 03 Apr
00:00
"Влад" - сериал, с.4, еп.4
01:00
"Пантанал" - теленовела /п./
02:00
"Обичайки всяка минута" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Уил Боус, в ролите: Джес Браун, Брет Донахю, Катрин Фоглер, Кирстен Расмусен, Арлийн Дънкан, Джил Фрапиър, Джеф Малъри и др.
03:30
"Спасители в планината" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.17
06:30
"Дизайнерски кътчета" - риалити поредица, еп.7
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.16
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.146
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Добре дошъл, втори живот" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Спасители в планината" - сериал, с.13, еп.5
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.30
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.80
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.43
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, с.2, еп.2
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.101
22:30
"Добре дошъл, втори живот" - сериал, еп.7