• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

bTV cinema

Monday, 14 Jun
01:30 "Вещицата"
03:15 "Край морето"
05:45 "В кадър"
06:00 "Добрият доктор" /п./
08:00 "В кадър"
08:15 "Есенни сънища"
10:00 "Добрият доктор"
12:00 "Джурасик парк"
14:30 "Еверест"
17:00 "Еди Орела"
19:15 "Приключения с привидения"
21:00 Премиера: "Катастрофалният артист"
23:15 "Край морето"
Tuesday, 15 Jun
01:45 "Петдесет нюанса черно"
03:30 "Блейд II"
06:00 "Добрият доктор" /п./
08:00 "Честита смърт"
10:00 "Добрият доктор"
12:00 "Джурасик парк II: Изгубеният свят"
14:30 "Дякон Левски"
17:00 "Катастрофалният артист"
21:00 "Оглупели от любов"
23:30 "Тайнството"
Wednesday, 16 Jun
01:30 "Професия жиголо"
03:30 "Катастрофалният артист"
05:45 "В кадър"
06:00 "Добрият доктор" /п./
08:00 "Оглупели от любов"
10:30 "Добрият доктор"
12:30 "Джурасик парк III"
14:15 "Хартиени градове"
16:30 "Дякон Левски"
19:00 "Честита смърт"
21:00 "Хакер"
23:45 "Момичето от Дания"
Thursday, 17 Jun
02:15 "Приключения с привидения"
04:00 "Спасение"
05:45 "В кадър"
06:00 "Добрият доктор" /п./
08:00 "Приключения с привидения"
09:45 "Добрият доктор"
11:45 "Джурасик свят"
14:15 "Катастрофалният артист"
16:30 "Бездомници"
18:30 "Еверест"
21:00 "Бързи и яростни"
23:15 "Мъжът с желязното сърце"
Friday, 18 Jun
01:45 "Приключения с привидения: На среща с таласъми"
03:30 "Момичето от Дания"
06:00 "Добрият доктор" /п./
08:00 "Приключения с привидения: На среща с таласъми"
09:45 "Добрият доктор"
11:45 "Хакер"
14:30 "Цената на свободата"
16:15 "Хартиени градове"
18:30 "Оглупели от любов"
21:00 "Бързи и яростни 2"
23:15 "Блейд: Троица"
Saturday, 19 Jun
01:30 "Момичето от Дания"
04:00 "Вещицата"
05:45 "В кадър" - рубрика
06:00 "Пати Кейк" - музикален, драма (САЩ, 2017), режисьор Джереми Джаспър, в ролите: Сар Нгауджа, Даниел Макдоналд, Бриджит Евърет, Мамъду Ачей, Патрик Брана, Сидхарт Дананджей и др.
08:15 "Танц на дракона" - романтичен, драма, музикален (Сингапур, 2008), режисьори Макс Маникс и Джон Рейдъл, в ролите: Джан Хюк, Уонг Фан, Джейсън Скот Лий, Фан Уонг, Лим Кай Тон и др.
10:30 "Фотографски загадки: Мъртвият младоженец" - криминален (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Рон Оливър, в ролите: Алекса ПенаВега, Карлос ПенаВега, Трезо Махоро, Джон Кор и др.
12:15 "Приключения с привидения" - фентъзи, хорър, семеен (САЩ, 2008), режисьор Ричард Корел, в ролите: Мадисън Петис, Стърлинг Бомон, Люк Бенуърд, Брайън Степанек и др.
14:00 "Оглупели от любов" - комедия, драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьори Глен Фикара и Джон Рекуа, в ролите: Стив Карел, Райън Гослинг, Джулиан Мур, Ема Стоун, Джоуи Кинг, Мариса Томей, Кевин Бейкън и ...
16:30 "Бързи и яростни" - екшън, трилър (САЩ, Германия, 2001), режисьор Роб Коен, в ролите: Пол Уокър, Вин Дизел, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Ричард Юн, Чад Линдбърг, Джони Стронг, Мат Шулц, Тед Ливай...
18:45 "Бързи и яростни 2" - екшън, трилър (САЩ, Германия, 2003), режисьор Джон Сингълтън, в ролите: Пол Уокър, Тайрийз Гибсън, Кол Хаузър, Ева Мендес, Кристофър Бриджис-Лудакрис, Том Бари, Джеймс Римар, Дев...
21:00 "Бързи и яростни: Tokyo Drift" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2006), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Лукас Блек, Закари Тай Брайън, Шад Мос, Ники Грифин, Джейсън Тобин, Натали Кели, Брайъ...
23:15 Cinema X: "Земята на мъртвите" - фантастика, хорър, трилър (САЩ, Франция, Канада, 2005), режисьор Джордж Ромеро, в ролите: Джон Легуизамо, Азия Ардженто, Саймън Бейкър, Робърт Джой, Юджийн Кларк, Дени...

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/