• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

bTV action

Friday, 07 Oct
00:00 УЕФА Лига Европа - репортажи от мачовете от деня
01:00 "Анабел" - хорър (САЩ, 2014), режисьор Джон Лионети, в ролите: Анабел Уолис, Алфри Уудард, Ерик Лейдин, Тони Амендола, Мишел Романо, Уорд Хортън, Брайън Хау, Моргана Мей, Кери О`Мали и др. [16+]
03:00 "Монк" - сериал, с.6 еп.9
03:45 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.5
04:30 "Стоте" - сериал, с.6 еп.9
05:15 "Чък" - сериал, с.3 еп.4
06:00 Анимационен блок (премиера): "Дракони: Надпревара до предела" - сериал" - сериал, с.2 еп.21 - 24
08:00 "Чък" - сериал, с.3 еп.4
09:00 "Стоте" - сериал, с.6 еп.9
10:00 "Стани богат" - куиз шоу с водещ Михаил Билалов
11:00 "Монк" - сериал, с.6 еп.9
12:00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.5
13:00 "Убий съседа" - трилър (САЩ, 2018), режисьор Бен Майерсън, в ролите: Хана Беърфут, Джоан Барън, Андреа Богарт, Никълъс Борн и др.
15:00 "Чък" - сериал, с.3 еп.5
16:00 "Стоте" - сериал, с.6 еп.10
17:00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.6
18:00 "Монк" - сериал, с.6 еп.10
19:00 Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.3 еп.1
20:00 Екшън в 8: "Кобра" - сериал, с.2 еп.4
21:00 Премиера: "Пътят на парите" - сериал, с.3 еп.8
22:00 Екшън петък: "Престъпна война" - екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др.
Saturday, 08 Oct
00:00 "Пътят на парите" - сериал, с.3 еп.8
01:00 "Монк" - сериал, с.6 еп.10
02:00 "Стрелата" - сериал, с.3 еп.1
03:00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.6
04:00 "Стоте" - сериал, с.6 еп.10
05:00 "Чък" - сериал, с.3 еп.5
06:00 Анимационен блок (премиера): "Дракони: Надпревара до предела" - сериал" - сериал, с.2 еп.23 - 26
08:00 "Геймър" - предаване за електронни спортове и игри с водещ Натали Трифонова, еп.31
08:30 "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20 еп.17, 18
10:30 "Трусове 3: Отново в Перфекшън" - екшън, хорър, комедия (САЩ, 2001), режисьор Брент Мадок, в ролите: Майкъл Грос, Шон Крисчън, Сюзан Чонг, Шарлот Стюарт, Тони Дженаро, Бари Ливингстън и др.
12:30 "Хакер" - екшън, криминален (САЩ, 2015), режисьор Майкъл Ман, в ролите: Крис Хемсуърт, Вайола Дейвис, Тан Вей, Уилям Мейпотър, Холт Маккалъни, Джон Ортиз и др.
15:00 "Стани богат" - куиз шоу с водещ Михаил Билалов
17:00 Премиера: "Геймър" - предаване за електронни спортове и игри с водещ Натали Трифонова, еп.32
17:30 "Направено в България" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн (2021), еп.1
18:00 "Тунинг" - автомобилно шоу, еп.10, 11
19:00 "Престъпна война" - екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др.
21:00 Премиера: "Пътят на парите" - сериал, с.3 еп.9
22:00 Бандата на Екшън: "Престъпна война 2: Ловът" - екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др.
Sunday, 09 Oct
00:00 "Пътят на парите" - сериал, с.3 еп.9
01:00 "Момичето с всички дарби" - фантастика, екшън, приключенски (Великобритания, 2016), режисьор Колъм Маккарти, в ролите: Сения Нануа, Физайо Аканей, Доминик Типър, Пади Консидайн, Анамария Маринка, Джем...
02:45 "Поклонение" - екшън, исторически, драма (Ирландия, Белгия, САЩ, 2017), режисьор Брендън Мълдауни, в ролите: Том Холанд, Ричард Армитидж, Джон Бърнтол, Хю О`Конър, Стенли Уебър, Тристан Макконъл и др....
04:30 "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20 еп.17, 18
06:00 Анимационен блок (премиера): "Дракони: Надпревара до предела" - сериал" - сериал, с.2 еп.25, 26, с.3 еп.1 ,2
08:00 "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20 еп.19 - 21
11:00 "Трусове 4: Легендата започва" - екшън, приключенски, комедия, фантастика (САЩ, 2004), режисьор Ес Ес Уилсън, в ролите: Майкъл Грос, Сара Ботсфорд, Били Драго, Брен Роум, Огъст Шеленбърг и др.
13:00 "Престъпна война" - екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др.
15:00 "Стани богат" - куиз шоу с водещ Михаил Билалов
17:00 Премиера: "Поглед в бъдещето" - документална поредица, еп.45
17:30 "Направено в България" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн (2021), еп.2
18:00 "Тунинг" - автомобилно шоу, еп.12, 13
19:00 "Престъпна война 2: Ловът" - екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др.
21:00 Премиера: "Пътят на парите" - сериал, с.3 еп.10 (последен)
22:00 Бандата на Екшън: "Престъпна война 3" - екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. [14+]
Monday, 10 Oct
00:00 "Пътят на парите" - сериал, с.3 еп.10
01:00 "Трусове 3: Отново в Перфекшън" - екшън, хорър, комедия (САЩ, 2001), режисьор Брент Мадок, в ролите: Майкъл Грос, Шон Крисчън, Сюзан Чонг, Шарлот Стюарт, Тони Дженаро, Бари Ливингстън и др.
02:45 "Престъпна война 3" - екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. [14+]
04:30 "Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.20 еп.20, 21
06:00 Анимационен блок (премиера): "Дракони: Надпревара до предела" - сериал" - сериал, с.3 еп.1 - 4
08:00 "Чък" - сериал, с.3 еп.5
09:00 "Стоте" - сериал, с.6 еп.10
10:00 "Стрелата" - сериал, с.3 еп.1
11:00 "Монк" - сериал, с.6 еп.10
12:00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.6
13:00 "Престъпна война 2: Ловът" - екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др.
15:00 "Чък" - сериал, с.3 еп.6
16:00 "Стоте" - сериал, с.6 еп.11
17:00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.7
18:00 "Монк" - сериал, с.6 еп.11
19:00 Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.3 еп.2
20:00 Екшън в 8: "Кобра" - сериал, с.2 еп.5
21:00 "Убийството" - сериал, еп.1
22:00 Бандата на Екшън: "Мост на дракони" - фантастика, екшън, романтичен (САЩ, 1999), режисьор Айзък Флорентин, в ролите: Долф Лундгрен, Кари-Хироюки Тагава, Валери Чоу, Гари Хъдсън, Башар Рахал, Велизар Б...
Tuesday, 11 Oct
00:00 "Убийството" - сериал, еп.1
01:00 "Монк" - сериал, с.6 еп.11
02:00 "Стрелата" - сериал, с.3 еп.2
03:00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.7
04:00 "Стоте" - сериал, с.6 еп.11
05:00 "Чък" - сериал, с.3 еп.6
06:00 Анимационен блок (премиера): "Дракони: Надпревара до предела" - сериал" - сериал, с.3 еп.3 - 6
08:00 "Чък" - сериал, с.3 еп.6
09:00 "Стоте" - сериал, с.6 еп.11
10:00 "Стрелата" - сериал, с.3 еп.2
11:00 "Монк" - сериал, с.6 еп.11
12:00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.7
13:00 "Мост на дракони" - фантастика, екшън, романтичен (САЩ, 1999), режисьор Айзък Флорентин, в ролите: Долф Лундгрен, Кари-Хироюки Тагава, Валери Чоу, Гари Хъдсън, Башар Рахал, Велизар Бинев, Боян Милушев...
15:00 "Чък" - сериал, с.3 еп.7
16:00 "Стоте" - сериал, с.6 еп.12
17:00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.8
18:00 "Монк" - сериал, с.6 еп.12
19:00 Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.3 еп.3
20:00 Екшън в 8: "Кобра" - сериал, с.2 еп.6
21:00 "Убийството" - сериал, еп.2
22:00 Бандата на Екшън: "Анабел 2: Сътворение" - хорър, мистъри, трилър (САЩ, 2017), режисьор Дейвид Сандбърг, в ролите: Антъни ЛаПалия, Самара Лий, Миранда Ото, Талита Бейтман, Стефани Сигман, Алиша Вила-Б...
Wednesday, 12 Oct
00:00 "Убийството" - сериал, еп.2
01:00 "Монк" - сериал, с.6 еп.12
02:00 "Стрелата" - сериал, с.3 еп.3
03:00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.8
04:00 "Стоте" - сериал, с.6 еп.12
05:00 "Чък" - сериал, с.3 еп.7
06:00 Анимационен блок (премиера): "Дракони: Надпревара до предела" - сериал" - сериал, с.3 еп.5 - 8
08:00 "Чък" - сериал, с.3 еп.7
09:00 "Стоте" - сериал, с.6 еп.12
10:00 "Стрелата" - сериал, с.3 еп.3
11:00 "Монк" - сериал, с.6 еп.12
12:00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.8
13:00 "Трусове 3: Отново в Перфекшън" - екшън, хорър, комедия (САЩ, 2001), режисьор Брент Мадок, в ролите: Майкъл Грос, Шон Крисчън, Сюзан Чонг, Шарлот Стюарт, Тони Дженаро, Бари Ливингстън и др.
15:00 "Чък" - сериал, с.3 еп.8
16:00 "Стоте" - сериал, с.6 еп.13
17:00 "Хуберт без Щалер" - сериал, с.8 еп.9
18:00 "Монк" - сериал, с.6 еп.13
19:00 Студио "Шампионска лига"
19:45 Пряко, УЕФА Шампионска лига, групова фаза IV кръг: Наполи - Аякс
21:45 Студио "Шампионска лига"
22:00 Пряко, УЕФА Шампионска лига, групова фаза IV кръг: Барселона - Интер

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/