• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

BNT2

Wednesday, 27 Jan
00:00 По света и у нас
00:30 Натисни F1 /избрано/п/
00:45 Пророците на научната фантастика документална поредица /5 епизод/п/
01:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:00 Библиотеката /п/
03:00 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/
03:30 В кадър Битката за душата на Америка /п/
04:00 №1 Туризмът: Чудото от остров Свети Иван /БНТ 2 Варна/избрано/п/
04:35 Вангелия сериен тв филм /2 епизод/п/
05:30 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/избрано/
06:00 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
06:30 Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
07:00 Умно момче тв новела на Евровизия
07:15 Джунглата разказва: "Скучаещата врана" куклен филм /п/
07:25 Бърколино детски куклен тв сериал
07:50 Български уроци - аз уча български
08:00 С БНТ на училище: Матурата на фокус - 12.клас Български език и литература
08:30 Непознатата България Вечният часовник
08:50 Златни ръце /БНТ 2 Пловдив/
09:00 По света и у нас
09:05 Натисни F1 /избрано/п/
09:20 10 000 крачки /БНТ 2 Русе/п/
09:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
10:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
11:00 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
11:30 Бързо, лесно, вкусно
12:00 По света и у нас
12:35 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
13:30 В близък план /п/
14:00 Култура.БГ
15:00 С БНТ на училище: Матурата на фокус - 12.клас Български език и литература /п/
15:30 Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/п/
16:00 Румбата, аз и Роналдо сериен тв филм /7 епизод/
17:00 Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /избрано/
17:15 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
17:50 10 000 крачки /БНТ 2 Варна/п/
18:00 По света и у нас
18:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:00 Пророците на научната фантастика документална поредица /6 епизод/
19:50 Лека нощ, деца! Гугулиада: "Цъкаща приказка"
20:00 Вангелия сериен тв филм /3 епизод/
21:00 Светът трябва да научи документален филм
21:30 Смяна на местата семейно шоу
22:30 До Европа и напред /избрано/
23:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
Thursday, 28 Jan
00:00 По света и у нас
00:30 Натисни F1 /избрано/п/
00:45 Пророците на научната фантастика документална поредица /6 епизод/п/
01:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
02:00 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
03:00 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
03:30 В близък план /п/
04:00 Светът трябва да научи документален филм /п/
04:35 Вангелия сериен тв филм /3 епизод/п/
05:30 Музика, музика /п/
06:00 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
06:30 Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
07:00 Двойната Тина тв новела на Евровизия
07:15 Гугулиада: "Цъкаща приказка" анимационен филм /п/
07:25 Бърколино детски куклен тв сериал
07:50 Български уроци - аз уча български
08:00 С БНТ на училище: Матурата на фокус - 12.клас Български език и литература
08:30 Непознатата България Земя завинаги
09:00 По света и у нас
09:05 Натисни F1 /избрано/п/
09:20 10 000 крачки /БНТ 2 Варна/п/
09:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
10:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
11:00 Пътешествия документална поредица /п/
11:30 Бързо, лесно, вкусно
12:00 По света и у нас
12:35 История.bg Джеймс Баучер и България
13:30 До Европа и напред /избрано/п/
14:00 Култура.БГ
15:00 С БНТ на училище: Матурата на фокус - 12.клас Български език и литература /п/
15:30 Вечната музика /п/
16:00 Румбата, аз и Роналдо сериен тв филм /8, последен епизод/
17:00 Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /избрано/
17:15 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
17:50 10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/п/
18:00 По света и у нас
18:20 Европа днес
18:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:00 Пророците на научната фантастика документална поредица /7 епизод/
19:50 Лека нощ, деца! Гугулиада: "Възпитана приказка"
20:00 Вангелия сериен тв филм /4 епизод/
20:50 Частните музеи на Чехия Музей на филмовото изкуство
21:00 Произведено в Киото
21:30 Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/
22:00 БГ версия
23:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
Friday, 29 Jan
00:00 По света и у нас
00:30 Натисни F1 /избрано/п/
00:45 Пророците на научната фантастика документална поредица /7 епизод/п/
01:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:00 История.bg Джеймс Баучер и България /п/
03:00 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
03:30 Извън играта /п/
04:00 Туризъм.бг /п/
04:30 Знаете ли, че...
04:40 Вангелия сериен тв филм /4 епизод/п/
05:30 Вечната музика /п/
06:00 Пътешествия документална поредица /п/
06:30 Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
07:00 Петелът тв новела на Евровизия
07:15 Гугулиада: "Възпитана приказка" анимационен филм /п/
07:25 Бърколино детски куклен тв сериал
07:50 Български уроци - аз уча български
08:00 Иде нашенската музика
09:00 По света и у нас
09:05 Натисни F1 /избрано/п/
09:20 10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/п/
09:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
10:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
11:00 Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00 Култура.БГ
15:00 Смяна на местата семейно шоу /п/
16:00 Църква за вълци 12-сериен телевизионен филм /2004 г./, режисьор Николай Ламбрев-Михайловски, в ролите: Меглена Караламбова, Атанас Атанасов, Васил Михайлов, Михаил Мутафов, Стефан Попов, Анастасия Инг...
17:00 Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /избрано/
17:15 Изповед /110 години от рождението на писателя Стефан Гечев/ документален филм /1996 г./
17:45 Япония днес
17:50 10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
18:00 По света и у нас
18:30 Светът на жестовете
18:50 Пророците на научната фантастика документална поредица /8, последен епизод/
19:35 Европа днес
19:50 Лека нощ, деца! Гугулиада: "Риболовна приказка"
20:00 Петък вечер с филмите на Чаплин: "Светлините на рампата" игрален филм /САЩ, 1952 г./, режисьор Чарли Чаплин, в ролите: Чарли Чаплин, Клер Блум, Бъстър Китън и др.
22:15 Национални съкровища на Чехия Църквата "Свети Ян Непомуцки"
22:30 Новото познание /п/
23:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
Saturday, 30 Jan
00:00 По света и у нас
00:30 Натисни F1 /избрано/п/
00:45 Пророците на научната фантастика документална поредица /8, последен епизод/п/
01:30 БГ версия /п/
02:20 До Европа и напред /избрано/п/
02:50 Изповед документален филм /п/
03:15 Светлините на рампата игрален филм /п/
05:30 Опера на открито /БНТ 2 Варна/избрано/п/
06:00 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/избрано/п/
06:30 №1 Туризмът: Чудото от остров Свети Иван /БНТ 2 Варна/избрано/п/
07:00 Религията днес
08:00 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
08:30 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
09:00 Нова приказка за стари вълшебства тв филм /1999 г./, режисьор Зоя Касамакова, в ролите: Антоний Генов, Биляна Траянова, Цанко Тасев, Мая Бежанска и др.
10:30 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
11:00 В близък план /п/
11:30 Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
12:00 По света и у нас
12:30 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/избрано/
13:00 Библиотеката /п/
14:00 Музика, музика /п/
14:30 Джинс Родът на доц. д-р Илия Кожухаров
15:00 Опера на открито /БНТ 2 Варна/избрано/п/
15:30 Духове в старите къщи на София /сценаристът Христо Илиев-Чарли на 80/ документален филм
16:45 Служебно положение ординарец игрален филм /1978 г./, режисьор Киран Коларов, в ролите: Елефтери Елефтеров, Цветана Манева, Петър Деспотов, Вълчо Камарашев и др.
18:00 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
18:55 Моят плейлист
19:50 Лека нощ, деца! Гугулиада: "Скучна приказка"
20:00 Домът на вярата Германски манастир "Свети Иван Рилски"
20:30 Срещи на първия ред /110 години от рождението на Ванга/ Доктор Сотир Иванов с пророчицата Ванга /документален филм, 2019 г./
21:00 След любовта игрален филм /Франция, Белгия, 2016 г./, режисьор Жоашем Лафос, в ролите: Беренис Бежо, Седрик Кан, Март Келер и др.
22:40 По света и у нас
22:50 Концерт на дует "Авеню" Празници на изкуствата "Аполония 2015"
Sunday, 31 Jan
00:00 Моят плейлист /п/
01:00 Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
01:30 Духове в старите къщи на София документален филм /п/
02:35 По света и у нас /п/
02:45 БНТ на 60 /п/
03:40 10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/п/
03:50 След любовта игрален филм /п/
05:30 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
06:00 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
07:30 Гугулиада: "Скучна приказка" анимационен филм /п/
07:45 Шейкът на Петра тв новела на Евровизия /п/
08:00 С БНТ на училище: Матурата на фокус - 12.клас Български език и литература /п/
09:00 Неделна литургия пряко предаване от София
10:30 Домът на вярата Германски манастир "Свети Иван Рилски" /п/
11:00 Иде нашенската музика
12:00 По света и у нас
12:30 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30 Ново 10 + 2 музикална класация
14:30 Класика в образи: Жени Захариева
15:00 Срещи на първия ред Доктор Сотир Иванов с пророчицата Ванга /п/
15:30 №1 Туризмът: Екстремни игри /БНТ 2 Варна/
16:00 Черно-бяло кино: "Цар и генерал" игрален филм /България, 1966 г./, режисьор Въло Радев, в ролите: Петър Слабаков, Наум Шопов, Стойчо Мазгалов и др.
17:15 Частните музеи на Чехия Музей на филмовото изкуство
17:30 На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/
18:00 Натисни F1 /избрано/п/
18:15 Япония днес
18:30 Музика, музика
19:00 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии
19:30 Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/
19:50 Лека нощ, деца! Гугулиада: "Сапунена приказка"
20:00 Увертюра Егмонт концерт по повод 250 години от рождението на Лудвиг Ван Бетовен, с участието на оркестър, хор и солисти на Испанското радио и телевизия, диригент Диего Матеус
21:15 Събота вечер с БНТ
22:15 По света и у нас
22:25 Стая с изглед игрален филм /Великобритания, 1985 г./, режисьор Джеймс Айвъри, в ролите: Маги Смит, Хелена Бонам-Картър, Денъм Елиът, Джулиан Сандс, Саймън Калоу, Патрик Годфри, Джуди Денч, Аманда Уокъ...
Monday, 01 Feb
00:20 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
01:20 Срещи на първия ред Доктор Сотир Иванов с пророчицата Ванга /п/
01:50 №1 Туризмът: Екстремни игри /БНТ 2 Варна/п/
02:20 По света и у нас /п/
02:30 БНТ на 60 /п/
03:30 Стая с изглед игрален филм /п/ (12)
05:30 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
06:00 Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30 Децата.com
07:00 История със зайче тв новела на Евровизия
07:15 Гугулиада: "Сапунена приказка" анимационен филм /п/
07:25 Бърколино детски куклен тв сериал
07:50 Български уроци - аз уча български
08:00 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
08:30 Енциклопедия България буква Р /1 част/
09:00 По света и у нас
09:05 Натисни F1 /избрано/п/
09:20 10 000 крачки /БНТ 2 София/п/
09:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
10:30 Джинс Родът на доц. д-р Илия Кожухаров /п/
11:00 Туризъм.бг
11:30 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
12:00 По света и у нас
12:35 На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
13:00 Домът на вярата Германски манастир "Свети Иван Рилски" /п/
13:30 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
14:00 Култура.БГ
15:00 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
15:30 Извън играта
16:00 Църква за вълци сериен тв филм /2 епизод/
17:00 Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /избрано/
17:15 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
17:50 10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
18:00 По света и у нас
18:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:00 Капитан Кук - обсебване и откритие 4-серийна документална поредица /Австралия, 2007 г./, режисьор Уейн Фимери /1 епизод/
19:50 Лека нощ, деца! Гугулиада: "Омагьосана приказка"
20:00 Вангелия сериен тв филм /5 епизод/
21:00 Произведено в Киото
21:30 В близък план
22:00 БНТ на 60
23:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.