• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

BNT2

Monday, 14 Jun
00:50 Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /избрано/п/
01:50 Варна - 100 години курортен град: "№1 Туризмът" Царицата на Черно море /БНТ 2 Варна/избрано/
02:15 Джинс /п/
02:45 БНТ на 60 /п/
03:50 Един крал в Ню Йорк игрален филм /п/
05:30 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
06:00 50 години БНТ Пловдив: "Град за завръщане" музикален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
06:30 10 000 крачки /БНТ 2 Варна/избрано/п/
06:40 Защо Защо дъгата е шарена
07:00 Благуните Вестителят на пролетта /1 част/п/
07:10 Бърколино детски куклен тв сериал
07:45 Давай, Даан, давай тв новела на Евровизия
08:00 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
09:00 По света и у нас
09:05 Натисни F1 /избрано/п/
09:20 10 000 крачки /БНТ 2 София/избрано/п/
09:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
10:15 Красотата на природата Пътуване по течението на река Шиманто /п/
10:30 Джинс /п/
11:00 Туризъм.бг
11:30 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
12:00 По света и у нас
12:35 На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/
13:00 Домът на вярата Манастир "Св. Спас", с. Лозен /п/
13:30 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
14:00 Култура.БГ
15:00 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00 Камера! Завеса! сериен тв филм /3 и 4 епизод/
17:00 Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /избрано/
17:15 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
17:50 10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/избрано/
18:00 По света и у нас
18:15 Европейски маршрути
18:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:00 Как е устроена Вселената: Чудовищна черна дупка документална поредица /4 сезон, 5 епизод/
19:50 Лека нощ, деца! Благуните: "Люлката" /2 част/
20:00 Оптимисти 13-сериен тв филм /Русия, 2017 г./, режисьор Алексей Попогребски, в ролите: Владимир Вдовиченков, Северия Янушаускайте, Артьом Бистров, Егор Корешков, Ринал Мухаметов и др. /1 епизод/ (12)
21:15 Приказки за саке научнопопулярна поредица /5, последен епизод/
21:45 В близък план /избрано/
22:15 БНТ на 60 /избрано/
23:15 Светлин Русев. Усещане за вечност документален филм /първа част/
Tuesday, 15 Jun
00:10 Европейски маршрути
00:30 Натисни F1 /избрано/п/
00:45 Неуязвимият 8-сериен тв филм /Русия, 2015 г./, режисьор Михаил Колпахчиев, в ролите: Надежда Борисова, Сергей Губанова, Максим Шчегольов, Лев Серватовски, Дмитрий Кузнецов, Игор Парфьонов, Андрей Поля...
01:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
02:00 Моят плейлист /избрано/п/
03:00 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
03:30 Как е устроена Вселената: Чудовищна черна дупка документална поредица /4 сезон, 5 епизод/п/
04:15 Оптимисти сериен тв филм /1 епизод/п/ (12)
05:30 Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/п/
06:00 Туризъм.бг /п/
06:30 Знаете ли, че…
06:40 Защо? Защо лампата свети
07:05 Благуните Вестителят на пролетта /2 част/п/
07:15 Къщата на думите Около света
07:45 Любов, сладкиши и рок енд рол тв новела на Евровизия
08:00 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
09:00 По света и у нас
09:05 Натисни F1 /избрано/п/
09:20 10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
09:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
10:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
11:00 Варна - 100 години курортен град: "№1 Туризмът" Царицата на Черно море /БНТ 2 Варна/избрано/п/
11:30 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
12:00 По света и у нас
12:35 Библиотеката /избрано/
13:30 Вечната музика /п/
14:00 Култура.БГ
15:00 С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00 Камера! Завеса! сериен тв филм /5 и 6, последен епизод/
17:00 Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /избрано/
17:15 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
17:50 10 000 крачки /БНТ 2 Русе/избрано/
18:00 По света и у нас
18:15 Олтарите на България /БНТ 2 София/избрано/п/
18:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:00 Парламентарни избори 2021: Диспут /БНТ 2 Благоевград/
19:50 Лека нощ, деца! Благуните: "Люлката" /3 част/
20:00 Оптимисти сериен тв филм /2 епизод/ (12)
21:00 Златното изкуство документален филм /Русия, 2015 г./
21:30 Пътешествия документална поредица
22:00 БНТ на 60
23:00 Светлин Русев. Усещане за вечност документален филм /втора част/
Wednesday, 16 Jun
00:00 Джаз фестивал в Монтрьо "Микстейп"
00:30 Натисни F1 /избрано/п/
00:45 Неуязвимият сериен тв филм /2 епизод/ (14)
01:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
02:00 Библиотеката /избрано/п/
03:00 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
03:30 Парламентарни избори 2021: Диспут /БНТ 2 Благоевград /п/
04:20 Олтарите на България /БНТ 2 София/избрано/п/
04:30 Оптимисти сериен тв филм /2 епизод/п/ (12)
05:30 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/п/
06:00 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
06:30 Защо Земята на Орфей
07:00 Благуните Вестителят на пролетта /3 част/п/
07:10 Къщата на думите Приключенията на Барон Мюнхаузен
07:40 Зомбриела тв новела на Евровизия
08:00 Опознай България
08:30 Бързо, лесно, вкусно
09:00 По света и у нас
09:05 Натисни F1 /избрано/п/
09:20 10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
09:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
10:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
11:00 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
11:30 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/
12:00 По света и у нас
12:35 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
13:30 В близък план /избрано/п/
14:00 Култура.БГ
15:00 Бързо, лесно, вкусно
15:30 Шинкалион детска тв поредица /Япония, 2021 г./1 епизод/
16:00 Врабците през октомври 8-сериен тв филм /2006 г./, режисьор Анри Кулев, в ролите: Наум Шопов, Петър Попйорданов - Чочо, Деян Донков, Любомир Петкашев, Иван Иванов и др. /1 епизод/
16:45 Европейски маршрути
17:00 Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /избрано/
17:15 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
17:50 10 000 крачки /БНТ 2 Варна/избрано/
18:00 По пътя на спомена за Кукуш документален филм /БНТ 2 Благоевград/
18:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:00 Как е устроена Вселената: Силите на масовото строителство документална поредица /4 сезон, 6 епизод/
19:50 Лека нощ, деца! Благуните: "Люлката" /4 част/
20:00 Оптимисти сериен тв филм /3 епизод/ (12)
21:00 Битка за риба документален филм /Русия, 2014 г./
21:30 Смяна на местата семейно шоу
22:30 До Европа и напред /избрано/п/
23:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
Thursday, 17 Jun
00:00 Един закъснял разказ - Георги Парцалев документален филм
00:30 Натисни F1 /избрано/п/
00:45 Неуязвимият сериен тв филм /3 епизод/ (14)
01:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
02:00 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
02:50 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
03:20 Как е устроена Вселената: Силите на масовото строителство документална поредица /4 сезон, 6 епизод/п/
04:05 В близък план /избрано/п/
04:35 Оптимисти сериен тв филм /3 епизод/п/ (12)
05:30 Музика, музика /п/
06:00 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
06:30 10 000 крачки БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
06:40 Защо? Защо луната дебелее и слабее
07:00 Благуните Вестителят на пролетта /4 част/п/
07:10 Къщата на думите Дафнис и Хлоя
07:40 Знаете ли…
08:05 Опознай България
08:30 Бързо, лесно, вкусно /п/
09:00 По света и у нас
09:05 Натисни F1 /избрано/п/
09:20 10 000 крачки /БНТ 2 Варна/избрано/п/
09:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
10:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
11:00 Пътешествия документална поредица /п/
11:30 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
12:00 По света и у нас
12:35 История.bg Гоце Делчев /избрано/
13:30 До Европа и напред /избрано/п/
14:00 Култура.БГ
15:00 Бързо, лесно, вкусно
15:30 Шинкалион детска тв поредица /2 епизод/
16:00 Врабците през октомври сериен тв филм /2 и 3 епизод/
17:00 Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /избрано/
17:15 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
17:50 10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/избрано/
18:00 Олтарите на България /БНТ 2 София/избрано/
18:15 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
18:45 Спорт Тото
19:00 Парламентарни избори 2021: Диспут /БНТ 2 Варна/
19:50 Лека нощ, деца! Благуните: "Среднощна буря" /1 част/
20:00 Оптимисти сериен тв филм /4 епизод/ (12)
20:50 Европейски маршрути
21:00 Кънкьорката от езеро Байкал документален филм /Русия, 2019 г./
21:30 50 години БНТ Пловдив: "Вратата Маказа " документален филм /БНТ 2 Пловдив/
22:00 Група "The Shin" /Грузия/ Джаз фестивал "Жълтите павета" 2016
23:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
Friday, 18 Jun
00:00 По пътя на спомена за Кукуш документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
00:30 Натисни F1 /избрано/п/
00:45 Неуязвимият сериен тв филм /4 епизод/ (14)
01:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
02:00 История.bg Гоце Делчев /избрано/п/
03:00 Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
03:30 Парламентарни избори 2021: Диспут /БНТ 2 Варна/п/
04:15 Варна - 100 години курортен град: "№1 Туризмът" Царицата на Черно море /БНТ 2 Варна/избрано/п/
04:40 Оптимисти сериен тв филм /4 епизод/п/ (12)
05:30 Вечната музика /п/
06:00 Пътешествия документална поредица /п/
06:30 Алпийски висоти научнопопулярен филм
06:50 Защо? Защо живеем в къщи
07:10 Благуните Истински приятели /1 част/п/
07:20 Къщата на думите Чадърът
07:45 История със зайче тв новела на Евровизия
08:00 Опознай България
08:30 Бързо, лесно, вкусно /п/
09:00 По света и у нас
09:05 Натисни F1 /избрано/п/
09:20 10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
09:30 България в 60 минути с Мариана Векилска
10:30 Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
11:00 Религията днес
12:00 По света и у нас
12:35 Знаете ли… /п/
13:00 50 години БНТ Пловдив: "Вратата Маказа " документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
13:30 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
14:00 Култура.БГ
15:00 Бързо, лесно, вкусно
15:30 Шинкалион детска тв поредица /3 епизод/
16:00 Врабците през октомври сериен тв филм /4 и 5 епизод/
17:00 Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /избрано/
17:15 Вечната музика /избрано/
17:50 10 000 крачки /БНТ 2 София/избрано/
18:00 По света и у нас
18:15 Европа днес
18:25 Светът на жестовете
18:40 Национални съкровища на Чехия
19:00 Парламентарни избори 2021: Диспут /БНТ 2 Пловдив/
19:50 Лека нощ, деца! Благуните: "Среднощна буря" /2 част/
20:00 Оптимисти сериен тв филм /5 епизод/ (12)
21:00 Мечка вкъщи документален филм /Русия, 2015 г./
21:30 Ново 10 + 2 музикална класация /п/
22:30 Новото познание
23:00 С любов и нежност /актрисата Цветана Енева на 85/ игрален филм /1978 г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Александър Дяков, Цветана Енева, Гергана Герасимова, Йосиф Сърчаджиев, Евгения Баракова и ...
Saturday, 19 Jun
00:30 Натисни F1 /избрано/п/
00:45 История.bg Гоце Делчев /избрано/п/
01:30 Домът на вярата Манастир "Св. Спас", с. Лозен /п/
02:00 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
02:30 Вечната музика /п/
03:00 До Европа и напред /избрано/п/
03:30 Парламентарни избори 2021: Диспут /БНТ 2 Пловдив/п/
04:15 Европа днес /п/
04:30 Оптимисти сериен тв филм /5 епизод/п/ (12)
05:30 На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/п/
06:00 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/п/
06:30 Религията днес /п/
07:30 Варна - 100 години курортен град: "№1 Туризмът" Царицата на Черно море /БНТ 2 Варна/избрано/п/
08:00 Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
08:30 Легенди за водата балетен спектакъл за деца на Vaya Dance Studio и Quаtro Quartet
09:30 У дома сме всички: На театър детски тв филм /1988 г./
10:00 Благуните Истински приятели /2 част/п/
10:10 Националните съкровища на Чехия /п/
10:30 Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
11:00 В близък план /избрано/п/
11:30 Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/
12:00 По света и у нас
12:30 Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/избрано/
13:00 Музика, музика /п/
13:30 Библиотеката /избрано/п/
14:30 Джинс
15:00 На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/п/
15:30 От признателните потомци документален филм
16:30 Зона В-2 игрален филм /1988 г./, режисьор Чавдар Гагов, в ролите: Тодор Колев, Стефан Мавродиев, Георги Русев, Катерина Евро, Борис Луканов, Живко Гарванов и др.
17:50 Япония днес
18:00 Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
18:55 Моят плейлист /избрано/
19:50 Лека нощ, деца! Благуните: "Среднощна буря" /3 част/
20:00 Домът на вярата Манастир "Св. Въведение Богородично", Калофер /избрано/
20:30 До Европа и напред /избрано/
21:00 Харли и братята Дейвидсън игрален филм /3, последна част/
22:15 Концерт на Ищван Гиарфаш трио /Унгария/ Международен джаз фестивал "Банско - 2020"
23:15 Шоуто ще продължи /Нешка Робева на 75г./ документален филм /България, 2021 г./, режисьор Владимир Щерянов

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/