• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Travel Channel HD

Friday, 03 Dec
00:00 Портали към ада (Series 2): Старият затвор (Episode 1)
02:00 Търсене на съкровища (Series 2): В търсене на сребърното съкровище (Episode 1)
03:00 Призраци в лудницата (Series 2): Имение "Хил Вю" (Episode 9)
04:00 Призраци на Морган Сити (Series 1): Мъжът в черно (Episode 8)
05:00 Загадки в музея (Series 16): Госпожица непотопяема и други истории (Episode 3)
06:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Истинският Робин Худ (Episode 2)
07:00 Да откриеш извънземни (Series 1): Голямата конспирация (Episode 3)
08:00 Златотърсачките от Аляска (Series 1): Ледена земя (Episode 5)
09:00 Строителство в Аляска (Series 3): Ден за игра (Episode 9)
10:00 Строителство в Аляска (Series 3): Внимание! (Episode 10)
11:00 Търсене на съкровища (Series 2): Победата на "Одисей" (Episode 3)
12:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Скритото злато на Черната брада (Episode 4)
13:00 Да откриеш извънземни (Series 1): Отвличания и ярки светлини (Episode 1)
14:00 Строителство в Аляска (Series 3): Липсващият хеликоптер (Episode 7)
15:00 Строителство в Аляска (Series 3): Паник бутон (Episode 8)
16:00 Златотърсачките от Аляска (Series 1): Последният удар (Episode 6)
17:00 Островът на змиите и скритото съкровище (Series 1): Какво се крие отдолу (Episode 1)
18:00 Да откриеш извънземни (Series 1): Нашествие на извънземни (Episode 4)
19:00 По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Девствени територии (Episode 24)
20:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Издирване на съкровището на Форест Фен (Episode 5)
21:00 Призраци в лудницата (Series 2): Плантация "Фенуик" (Episode 11)
22:00 Призраци в Средния Запад (Series 1): Ела да поиграем (Episode 5)
23:00 Семейство Озбърн иска да повярва (Series 1): Феите носят ботуши (Episode 3)
Saturday, 04 Dec
00:00 Загадки в музея (Series 23): Гангстер Франкенщайн и много други (Episode 9)
01:00 Загадки в хотела (Series 1): Скандалният телевизионен проповедник (Episode 9)
02:00 Търсене на съкровища (Series 2): Проклятието на "Мантола" (Episode 2)
03:00 Призраци в лудницата (Series 2): Лудница "Пенхърст" (Episode 10)
04:00 Досиетата "Холцер" (Series 1): Фантомите на огъня (Episode 1)
05:00 Загадки в музея (Series 16): Проект "Вортекс" и други истории (Episode 4)
06:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Скритото злато на Черната брада (Episode 4)
07:00 Строителство в Аляска (Series 3): Опасни закъснения (Episode 4)
08:00 Строителство в Аляска (Series 3): Готови на всичко (Episode 5)
09:00 Строителство в Аляска (Series 3): Балансиране (Episode 6)
10:00 Семейство Озбърн иска да повярва (Series 1): Вярващ (Episode 1)
11:00 Семейство Озбърн иска да повярва (Series 1): Да нарушиш всички правила (Episode 2)
12:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Златото на Ямашита (Episode 13)
13:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Изгубеният мексикански град (Episode 16)
14:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Мумията на краля на инките (Episode 17)
15:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Открито е изгубено испанско съкровище! (Episode 18)
16:00 Експедиция в непознатото (Series 3): Съкровището на шерифа (Episode 1)
17:00 Експедиция в непознатото (Series 3): Изгубената гробница на Атила (Episode 2)
18:00 Призрачна нация (Series 2): Стълбище към ада (Episode 12)
19:00 Извънземни в Аляска (Series 1): Корабът майка (Episode 7)
20:00 Извънземни в Аляска (Series 1): Горе и надалеч (Episode 8)
21:00 Кодове и конспирации (Series 1): Прикриване на НЛО (Episode 5)
22:00 Паранормални досиета (Series 5): Обсесията (Episode 5)
23:00 Паранормални досиета (Series 5): От отвъдното (Episode 6)
Sunday, 05 Dec
00:00 Призраци на Морган Сити (Series 1): Мъглата (Episode 1)
01:00 Кодове и конспирации (Series 1): Алкатрас (Episode 4)
02:00 Призрачна нация (Series 2): Демонична плантация (Episode 5)
03:00 Паранормални досиета (Series 5): Разкъсани (Episode 8)
04:00 Досиетата "Холцер" (Series 1): Легенди и лъжи (Episode 2)
05:00 Загадки в музея (Series 16): Тайната на мълчанието и други загадки (Episode 5)
06:00 По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Мама Бигфут (Episode 17)
07:00 Странни храни в Америка (Series 1): Браздата на блуса (Episode 16)
08:00 Странни храни в Америка (Series 2): Балтимор и Чесапийк Бей (Episode 1)
09:00 Странни храни в Америка (Series 2): Вашингтон (Episode 2)
10:00 Триъгълника на Аляска (Series 1): Аляски Титаник (Episode 8)
11:00 Триъгълника на Аляска (Series 1): Подводно НЛО и призрачен кораб (Episode 9)
12:00 Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Пустините на Калифорния (Episode 1)
13:00 Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Изоставеният град Монсерат (Episode 2)
14:00 Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Изгубени в морето (Episode 3)
15:00 Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Огнена стихия в Луизиана (Episode 4)
16:00 Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Остров Андрос (Episode 5)
17:00 Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Наводнение в амазонската джунгла (Episode 6)
18:00 Триъгълника на Аляска (Series 1): Тайните на планината (Episode 1)
19:00 Призрачна нация (Series 2): Полтъргайстът на затвора (Episode 3)
20:00 Призрачна нация (Series 2): Отвъдна присъда (Episode 4)
21:00 Кодове и конспирации (Series 1): Мотористи извън закона (Episode 6)
22:00 Посока "Страх" (Series 1): Зловещият хотел (Episode 9)
23:00 Посока "Страх" (Series 1): Приютът в Пенсилвания (Episode 10)
Monday, 06 Dec
00:00 Паранормални досиета (Series 1): Чудовища от дълбините (Episode 1)
01:00 Кодове и конспирации (Series 1): Прикриване на НЛО (Episode 5)
02:00 Призрачна нация (Series 2): Призракът на хирурга (Episode 6)
03:00 Паранормални досиета (Series 5): Социопат (Episode 10)
04:00 Досиетата "Холцер" (Series 1): Мрачни тайни (Episode 3)
05:00 Загадки в музея (Series 16): Луд конвой и други загадки (Episode 6)
06:00 По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Индонезийската малка Голяма стъпка (Episode 18)
07:00 Да откриеш извънземни (Series 1): Отвличания и ярки светлини (Episode 1)
08:00 Златотърсачките от Аляска (Series 1): Последният удар (Episode 6)
09:00 Строителство в Аляска (Series 3): Най-прекрасният момент (Episode 11)
10:00 Строителство в Аляска (Series 3): Последен напън (Episode 12)
11:00 Островът на змиите и скритото съкровище (Series 1): Какво се крие отдолу (Episode 1)
12:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Издирване на съкровището на Форест Фен (Episode 5)
13:00 Да откриеш извънземни (Series 1): Нашествие на извънземни (Episode 4)
14:00 Строителство в Аляска (Series 3): Ден за игра (Episode 9)
15:00 Строителство в Аляска (Series 3): Внимание! (Episode 10)
16:00 Триъгълника на Аляска (Series 1): Тайните на планината (Episode 1)
17:00 Островът на змиите и скритото съкровище (Series 1): В кошмара (Episode 2)
18:00 Да откриеш извънземни (Series 1): Крадци на кръв (Episode 2)
19:00 По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): В "лошите земи" (Episode 25)
20:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Гробницата на Чингис хан (Episode 6)
21:00 Призраци в лудницата (Series 2): Фабриката в Сибли (Episode 12)
22:00 Семейство Озбърн иска да повярва (Series 2): Големи огнени топки (Episode 2)
23:00 Посока "Страх" (Series 2): Психиатрична клиника "Ролинг хилс" (Episode 11)
Tuesday, 07 Dec
00:00 Призраци в Средния Запад (Series 1): Ела да поиграем (Episode 5)
01:00 Семейство Озбърн иска да повярва (Series 1): Феите носят ботуши (Episode 3)
02:00 Търсене на съкровища (Series 2): Победата на "Одисей" (Episode 3)
03:00 Призраци в лудницата (Series 2): Плантация "Фенуик" (Episode 11)
04:00 Досиетата "Холцер" (Series 1): Проклятието на собственика (Episode 4)
05:00 Загадки в музея (Series 16): "Дюи победи Труман" и други загадки (Episode 7)
06:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Издирване на съкровището на Форест Фен (Episode 5)
07:00 Да откриеш извънземни (Series 1): Нашествие на извънземни (Episode 4)
08:00 Триъгълника на Аляска (Series 1): Тайните на планината (Episode 1)
09:00 Строителство в Аляска (Series 4): Ние се завърнахме (Episode 1)
10:00 Строителство в Аляска (Series 4): Звярът е мъртъв (Episode 2)
11:00 Островът на змиите и скритото съкровище (Series 1): В кошмара (Episode 2)
12:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Гробницата на Чингис хан (Episode 6)
13:00 Да откриеш извънземни (Series 1): Крадци на кръв (Episode 2)
14:00 Строителство в Аляска (Series 3): Най-прекрасният момент (Episode 11)
15:00 Строителство в Аляска (Series 3): Последен напън (Episode 12)
16:00 Триъгълника на Аляска (Series 1): Голямата стъпка от Аляска (Episode 2)
17:00 Островът на змиите и скритото съкровище (Series 1): Ответен удар (Episode 3)
18:00 Чудовищата на Аляска (Series 1): Голямата стъпка от централна Аляска (Episode 1)
19:00 По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Среща (Episode 26)
20:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Японската Атлантида (Episode 7)
21:00 Призраци в лудницата (Series 2): Форт Делауеър (Episode 13)
22:00 Експедиция "Голямата Стъпка" (Series 2): Паранормална аномалия (Episode 9)
23:00 В търсене на чудовища (Series 1): Чупакабра (Episode 8)
Wednesday, 08 Dec
00:00 Семейство Озбърн иска да повярва (Series 2): Големи огнени топки (Episode 2)
01:00 Посока "Страх" (Series 2): Психиатрична клиника "Ролинг хилс" (Episode 11)
02:00 Островът на змиите и скритото съкровище (Series 1): Какво се крие отдолу (Episode 1)
03:00 Призраци в лудницата (Series 2): Фабриката в Сибли (Episode 12)
04:00 Досиетата "Холцер" (Series 1): Сурово отмъщение (Episode 5)
05:00 Загадки в музея (Series 16): Мечо Пух и други загадки (Episode 8)
06:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Гробницата на Чингис хан (Episode 6)
07:00 Да откриеш извънземни (Series 1): Крадци на кръв (Episode 2)
08:00 Триъгълника на Аляска (Series 1): Голямата стъпка от Аляска (Episode 2)
09:00 Строителство в Аляска (Series 4): Денонощни строителни дейности (Episode 3)
10:00 Строителство в Аляска (Series 4): Нападение от мечка (Episode 4)
11:00 Островът на змиите и скритото съкровище (Series 1): Ответен удар (Episode 3)
12:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Японската Атлантида (Episode 7)
13:00 Чудовищата на Аляска (Series 1): Голямата стъпка от централна Аляска (Episode 1)
14:00 Строителство в Аляска (Series 4): Ние се завърнахме (Episode 1)
15:00 Строителство в Аляска (Series 4): Звярът е мъртъв (Episode 2)
16:00 Триъгълника на Аляска (Series 1): Изчезналият самолет (Episode 3)
17:00 Островът на змиите и скритото съкровище (Series 1): Сърцето на мрака (Episode 4)
18:00 Чудовищата на Аляска (Series 1): Саблезъбият вълк (Episode 2)
19:00 По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Голямата Стъпка на картинг (Episode 27)
20:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Сърцето на султана (Episode 9)
21:00 Призраци в лудницата (Series 2): Сградата "Бисман" (Episode 14)
22:00 Портали към ада (Series 2): Железният остров (Episode 5)
23:00 Портали към ада (Series 2): Имението на Крок-Патерсън (Episode 7)
Thursday, 09 Dec
00:00 Експедиция "Голямата Стъпка" (Series 2): Паранормална аномалия (Episode 9)
01:00 В търсене на чудовища (Series 1): Чупакабра (Episode 8)
02:00 Островът на змиите и скритото съкровище (Series 1): В кошмара (Episode 2)
03:00 Призраци в лудницата (Series 2): Форт Делауеър (Episode 13)
04:00 Досиетата "Холцер" (Series 1): Погребан жив (Episode 6)
05:00 Загадки в музея (Series 16): Затворниците от "Райкърс" и други загадки (Episode 9)
06:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Японската Атлантида (Episode 7)
07:00 Чудовищата на Аляска (Series 1): Голямата стъпка от централна Аляска (Episode 1)
08:00 Триъгълника на Аляска (Series 1): Изчезналият самолет (Episode 3)
09:00 Строителство в Аляска (Series 4): План Б (Episode 5)
10:00 Строителство в Аляска (Series 4): Денят на независимостта (Episode 6)
11:00 Островът на змиите и скритото съкровище (Series 1): Сърцето на мрака (Episode 4)
12:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Сърцето на султана (Episode 9)
13:00 Чудовищата на Аляска (Series 1): Саблезъбият вълк (Episode 2)
14:00 Строителство в Аляска (Series 4): Денонощни строителни дейности (Episode 3)
15:00 Строителство в Аляска (Series 4): Нападение от мечка (Episode 4)
16:00 Триъгълника на Аляска (Series 1): Лох Нес чудовище в Аляска (Episode 5)
17:00 Островът на змиите и скритото съкровище (Series 1): Без изход (Episode 5)
18:00 Чудовищата на Аляска (Series 1): Кущака (Episode 3)
19:00 По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Голямата Стъпка обича барбекю (Episode 28)
20:00 Експедиция в непознатото (Series 2): Златното съкровище на Африка (Episode 11)
21:00 Призраци в лудницата (Series 2): Държавният затвор "Бръши маунтин" (Episode 15)
22:00 Загадки в музея (Series 23): Ураганният призрак и много други (Episode 10)
23:00 Загадки в хотела (Series 1): Нашествие на вампири (Episode 10)

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/