• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Telekabel TV

Wednesday, 27 Jan
00:00 Новини
00:20 Час пик - предаване на Телемедиа
00:30 Избрано от архива на Телемедиа
05:30 Фолклорна трапеза
06:30 Исторически календар
07:30 Детски свят
08:00 Новини
08:10 Исторически календар
08:20 Детски свят
09:00 Телевизионен шампионат по фолклор
10:00 Новини
10:10 Исторически календар
10:20 Симеон Спиридонов - орден за стойностен художник - документален филм
10:50 Фолклорна трапеза
12:00 Новини
12:15 Исторически календар
12:30 На кинофестивал в Банско - документален филм
13:30 Телевизионен шампионат по фолклор годишни награди
14:40 Песен за безсмъртната любов - театрална постановка
15:30 Детски свят
16:30 Новини
16:40 Исторически календар
16:50 Лов на гургулици - документален филм
17:30 Пчеларите от Пещера и Пазарджик - документален филм
19:00 Новини
19:30 Акценти - предаване на Телемедиа
20:10 През връх Тодорка в Пирин - документален филм
21:10 Илия Тончев - магията на багрите - документален филм
22:00 Новини
22:20 Час пик - предаване на Телемедиа
23:00 Драгиново село парцаливо на сърце мило - документален филм
Thursday, 28 Jan
00:00 Новини
00:20 Час пик - предаване на Телемедиа
00:25 Избрано от архива на Телемедиа
05:30 Фолклорна трапеза
06:30 Исторически календар
07:30 Детски свят
08:00 Новини
08:10 Исторически календар
08:15 Детски свят
09:00 Дива реалност - театрална постановка
10:00 Новини
10:10 Исторически календар
10:15 Панагюрското златно съкровище - документален филм
10:50 Фолклорна трапеза
12:00 Новини
12:10 Исторически календар
12:30 Акценти - предаване на Телемедиа
13:30 България - от вчера до днес
14:30 Пееща тишина - Спаска Попова - лирика
15:30 Детски свят
16:30 Новини
16:40 Исторически календар
17:00 От Сопот до хижа Дерменка - документална поредица
18:00 От хижа Дерменка до Козя стена - документална поредица
19:00 Новини
19:30 Час пик - предаване на Телемедиа
20:00 Забравеният град в Родопите - документална поредица
21:00 Празник на виното и мъдростта на предците - концерт в крепостта
22:00 Новини
22:20 Час пик - предаване на Телемедиа
23:00 По стъпките на кървавото писмо - документална поредица
Friday, 29 Jan
00:00 Новини
00:20 Час пик - предаване на Телемедиа
00:40 Избрано от архива на Телемедиа
05:30 Фолклорна трапеза
06:30 Исторически календар
07:30 Детски свят
08:00 Новини
08:10 Исторически календар
08:15 Детски свят
09:00 По стъпките на Апостола - документална поредица
10:00 Новини
10:10 Исторически календар
10:15 Един ден край Фотиново - документална поредица
10:50 Фолклорна трапеза
12:00 Новини
12:10 Исторически календар
12:30 По пътя на траките - документална поредица
13:30 Телевизионен шампионат по фолклор
14:30 Пееща тишина - Спаска Попова - лирика
15:30 Детски свят
16:30 Новини
16:40 Исторически календар
16:50 Етнофест Септември - документална поредица
18:00 Разходка край Кърджали - документална поредица
19:00 Новини
19:30 Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
20:10 Читалището - вековна българска традиция - документална поредица
21:10 България - от вчера до днес
22:00 Новини
22:20 Час пик - предаване на Телемедиа
22:50 Чан до чана ансамбъл Родопа - фолклорно предаване
Saturday, 30 Jan
00:00 Новини
00:20 Час пик - предаване на Телемедиа
05:30 Фолклорна трапеза
06:30 Исторически календар
06:45 Прогноза за времето
07:00 Детски свят
08:00 Час пик - предаване на Телемедиа
08:15 Исторически календар
08:20 Детски свят
08:50 Трудно за вярване - документален филм
10:00 Час пик - предаване на Телемедиа
10:15 Исторически календар
10:20 Сукмани от пазарджишко - документална поредица
10:50 Фолклорна трапеза - музикално кулинарно предаване
12:00 Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
12:40 България - от вчера до днес
13:30 Световното фолклорно изкуство
14:30 През връх Тодорка в Пирин - документален филм
15:30 Детски свят
16:00 Час пик - предаване на Телемедиа
16:20 Исторически календар
17:00 Акценти - предаване на Телемедиа
17:40 Литературен алманах Милош Зяпков - рецитал
19:00 Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
20:00 По върховеде край Велинград - документален филм
21:10 Да вървим към храма - документален филм
22:00 Час пик - предаване на Телемедиа
22:30 Акценти - предаване на Телемедиа
23:20 Очакваната изложба -Ангел Рашев - документален филм
Sunday, 31 Jan
00:00 Час Пик - предаване на Телемедиа
00:15 Избрано от архива на Телемедиа
05:30 Фолклорна трапеза
06:30 Исторически календар
06:45 Прогноза за времето
07:00 Детски свят
08:00 Час пик - предаване на Телемедиа
08:10 Исторически календар
08:15 Телевизионен шампионат по фолклор - музикално предаване
09:15 Градският часовник на Пазарджик - документален филм
10:00 Час пик - предаване на Телемедиа
10:20 Исторически календар
10:30 По стъпките на Хаджи Димитър /1 част/ - документален филм
12:00 Час пик - предаване на Телемедиа
12:20 Исторически календар
12:30 Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
13:30 По стъпките на Хаджи Димитър /2 част/ - документален филм
14:30 Пчеларите от Пещера и Пазарджик - документален филм
15:30 Детски свят
16:00 Час пик - предаване на Телмедиа
16:20 Исторически календар
17:00 Акценти - предаване на Телемедиа
17:45 По стъпките на Хаджи Димитър /3 част/ - документален филм
19:00 Час пик - предаване на Телмедиа
19:20 Акценти - предаване на Телемедиа
20:00 С България в сърцето - концерт на ДГ Калина Малина
22:00 Час пик - предаване на Телмедиа
22:50 Мяра за мяра - театрална постановка
Monday, 01 Feb
00:00 Час пик - предаване на Телмедиа
00:20 Избрано от архива на Телемедиа
05:30 Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
06:00 Регионите отблизо - обзорно предаване на Телемедиа
06:30 Исторически календар
07:30 Детски свят
08:00 Новини
08:10 Исторически календар
08:20 Детски свят
08:50 Мяра за мяра - театрална постановка
10:00 Новини
10:10 Исторически календар
10:20 По пътя на виното - документален филм
10:50 Фолклорна трапеза
12:00 Новини
12:20 Исторически календар
12:30 По стъпките на кървавото писмо - документална поредица
13:30 Телевизионен шампионат по фолклор - фолклорно предаване
14:30 Маркировка до Милеви скали - документален филм
15:30 Детски свят
16:30 Новини
16:40 Исторически календар
16:50 Градския часовник на Пазарджик - документален филм
17:50 Виноградец и Трифон Зарезан - документален филм
19:00 Новини
19:30 Час пик - предаване на Телемедиа
20:00 Пчеларите от Пещера и Пазарджик - документална поредица
21:00 През връх Тодорка в Пирин - документална поредица
22:00 Новини
22:20 Час пик - предаване на Телемедиа
23:00 Да вървим към храма - документален филм

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.