• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Film Plus

Monday, 14 Jun
00:00 Тенис: Анджелик Кербер - Симона Халеп (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - повторение)
01:15 Тенис: Кори Гоф - Арина Сабеленка (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - повторение)
03:00 Тенис: Каролина Плишкова - Вера Звонарьова (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - повторение)
04:00 Тенис: Барбора Крейчикова - Ига Швьонтек (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - повторение)
07:00 "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
08:00 Футбол: Гранада - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
10:00 Футбол: Леванте - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
12:00 Тенис: Viking Open Nottingham, Нотингам (WTA 250 - повторение)
18:00 Футбол: Леванте - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
20:00 "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
21:30 "Шампионът на Ла Лига" - документален филм
22:30 Тенис: Йелена Остапенко - Анджелик Кербер (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - повторение)
Tuesday, 15 Jun
01:00 Тенис: Гарбине Мугуруса - Елина Свитолина (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - повторение)
02:30 Тенис: Петра Мартич - Джесика Пегула (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - I четвъртфинал, повторение)
04:30 Тенис: Каролина Плишкова - Йелена Остапенко (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - II четвъртфинал, повторение)
07:00 "Шампионът на Ла Лига" - документален филм
08:00 Футбол: Леванте - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
10:00 Футбол: Елче - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
12:00 "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
13:00 Тенис: Viking Open Nottingham, Нотингам (WTA 250 - повторение)
18:00 Футбол: Гранада - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
20:00 "Светът на Ла Лига" - 77 еп., документална поредица
20:30 "Най-добрите ретро голове" - 8 еп., документална поредица
21:00 Тенис: Ашли Барти - Кори Гоф (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - III четвъртфинал, повторение)
22:15 Тенис: Ига Швьонтек - Елина Свитолина (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - IV четвъртфинал, повторение)
Wednesday, 16 Jun
00:05 Тенис: Кори Гоф - Ига Швьонтек (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - I полуфинал, повторение)
02:00 Тенис: Каролина Плишкова - Петра Мартич (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - II полуфинал, повторение)
04:05 Тенис: Ига Швьонтек - Каролина Плишкова (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - финал, повторение)
05:05 Тенис: Катерина Синякова - Каролине Гарсия (Parma Open, Парма; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
07:00 "Светът на Ла Лига" - 80 еп., документална поредица
07:30 "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
09:00 "Шампионът на Ла Лига" - документален филм
10:00 Футбол: Гранада - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
12:00 Пряко: Тенис: Bett1 Open, Берлин (WTA 500)
20:30 "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
21:30 Тенис: Bett1 Open, Берлин (WTA 500 - повторение)
Thursday, 17 Jun
07:00 "Светът на Ла Лига" - 78 еп., документална поредица
07:30 "Най-добрите ретро голове" - 2 еп., документална поредица
08:00 Футбол: Ейбар - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
10:00 Футбол: Атлетико /М/ - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
12:00 Пряко: Тенис: Bett1 Open, Берлин (WTA 500)
20:30 Тенис: Bett1 Open, Берлин (WTA 500 - повторение)
Friday, 18 Jun
07:00 "Светът на Ла Лига" - 75 еп., документална поредица
07:30 "Най-добрите ретро голове" - 2 еп., документална поредица
08:00 Футбол: Атлетик /Б/ - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
10:00 Футбол: Севиля - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
12:00 Пряко: Тенис: Bett1 Open, Берлин - четвъртфинали (WTA 500)
13:30 Пряко: Тенис: Viking Classic Birmingham, Бирмингам - четвъртфинали (WTA 250)
22:00 Тенис: Bett1 Open, Берлин (WTA 500 - повторение)
Saturday, 19 Jun
07:00 "Шампионът на Ла Лига" - документален филм
08:00 Футбол: Реал /М/ - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
10:00 Футбол: Барселона - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
12:00 Пряко: Тенис: Bett1 Open, Берлин - I полуфинал (WTA 500)
13:30 Пряко: Тенис: Viking Classic Birmingham, Бирмингам - полуфинали (WTA 250)
18:00 Пряко: Тенис: Bett1 Open, Берлин - II полуфинал (WTA 500)
19:30 Тенис: Bett1 Open, Берлин (WTA 500 - повторение)

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/