• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Diemasport2

Monday, 14 Jun
00:00 "Дневник на UEFA EURO 2020™" обзорно предаване за европейското първенство по футбол - директно
01:00 Футбол: Англия - Хърватия мач от група D на UEFA EURO 2020™ запис
03:00 Футбол: Нидерландия - Украйна мач от група C на UEFA EURO 2020™ запис
05:00 Програмна пауза
08:00 Футбол: Австрия - Северна Македония мач от група C на UEFA EURO 2020™ - /п/
10:00 Футбол: Англия - Хърватия мач от група D на UEFA EURO 2020™ - /п/
12:00 Футбол: Нидерландия - Украйна мач от група C на UEFA EURO 2020™ - /п/
14:00 "Дневник на UEFA EURO 2020™" обзорно предаване за европейското първенство по футбол - /п/
15:00 "Еуфория" студио за европейското първенство по футбол - директно
15:40 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
16:00 Футбол: Шотландия - Чехия мач от група D на UEFA EURO 2020™ - директно
17:55 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
18:30 Германски туристически шампионат: Преди сезон 2021 предаване за автомобилни спортове (2021) - /п/
19:00 Футбол: Тотнъм Хотспър - Брентфорд Карабао къп, полуфинал - /п/
21:00 "Еуфория" студио за европейското първенство по футбол - директно
21:40 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
22:00 Футбол: Испания - Швеция мач от група E на UEFA EURO 2020™ - директно
23:55 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
Tuesday, 15 Jun
00:30 "Дневник на UEFA EURO 2020™" обзорно предаване за европейското първенство по футбол - директно
01:30 Футбол: Полша - Словакия мач от група E на UEFA EURO 2020™ запис
03:30 Програмна пауза
08:00 Футбол: Шотландия - Чехия мач от група D на UEFA EURO 2020™ - /п/
10:00 Футбол: Испания - Швеция мач от група E на UEFA EURO 2020™ - /п/
12:00 Футбол: Полша - Словакия мач от група E на UEFA EURO 2020™ - /п/
14:00 "Дневник на UEFA EURO 2020™" обзорно предаване за европейското първенство по футбол - /п/
15:00 Висша лига: Обзор на сезона предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
16:00 Футбол: Суноси Сити - Нотингам Форест Купа на Футболната асоциация - /п/
18:00 "Легендите на бокса" класически боксови мачове - /п/
19:00 Футбол: Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити Карабао къп, полуфинал - /п/
21:00 "Еуфория" студио за европейското първенство по футбол - директно
21:40 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
22:00 Футбол: Франция - Германия мач от група F на UEFA EURO 2020™ - директно
23:55 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
Wednesday, 16 Jun
00:30 "Дневник на UEFA EURO 2020™" обзорно предаване за европейското първенство по футбол - директно
01:30 Футбол: Унгария - Португалия мач от група F на UEFA EURO 2020™ запис
03:30 Програмна пауза
08:00 Футбол: Турция - Италия мач от група A на UEFA EURO 2020™ - /п/
10:00 Футбол: Унгария - Португалия мач от група F на UEFA EURO 2020™ - /п/
12:00 Футбол: Франция - Германия мач от група F на UEFA EURO 2020™ - /п/
14:00 "Дневник на UEFA EURO 2020™" обзорно предаване за европейското първенство по футбол - /п/
15:00 "Головете на сезона във Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
16:00 Футбол: Шефилд Юнайтед - Плимут Аргайл Купа на Футболната асоциация - /п/
18:00 "Еуфория" студио за европейското първенство по футбол - директно
18:40 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
19:00 Футбол: Турция - Уелс мач от група A на UEFA EURO 2020™ - директно
20:55 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
21:30 "Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
22:00 Футбол: Манчестър Сити - Тотнъм Хотспър Карабао къп, финал - /п/
Thursday, 17 Jun
00:00 "Дневник на UEFA EURO 2020™" обзорно предаване за европейското първенство по футбол - директно
01:00 Футбол: Италия - Швейцария мач от група A на UEFA EURO 2020™ запис
03:00 Футбол: Финландия - Русия мач от група B на UEFA EURO 2020™ запис
05:00 Програмна пауза
08:00 Футбол: Финландия - Русия мач от група B на UEFA EURO 2020™ - /п/
10:00 Футбол: Турция - Уелс мач от група A на UEFA EURO 2020™ - /п/
12:00 Футбол: Италия - Швейцария мач от група A на UEFA EURO 2020™ - /п/
14:00 "Дневник на UEFA EURO 2020™" обзорно предаване за европейското първенство по футбол - /п/
15:00 "Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
15:30 Германски туристически шампионат: Преди сезон 2021 предаване за автомобилни спортове (2021) - /п/
16:00 Футбол: Милуол - Бристъл Сити Купа на Футболната асоциация - /п/
18:00 "Еуфория" студио за европейското първенство по футбол - директно
18:40 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
19:00 Футбол: Дания - Белгия мач от група B на UEFA EURO 2020™ - директно
20:55 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
21:30 "Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21)
22:00 "НБА Екшън" предаване за баскетбол от НБА (2020-21) - директно
23:00 "Легендите на бокса" класически боксови мачове
Friday, 18 Jun
00:00 "Дневник на UEFA EURO 2020™" обзорно предаване за европейското първенство по футбол - директно
01:00 Футбол: Нидерландия - Австрия мач от група C на UEFA EURO 2020™ запис
03:00 Футбол: Украйна - Северна Македония мач от група C на UEFA EURO 2020™ запис
05:00 Програмна пауза
08:00 Футбол: Украйна - Северна Македония мач от група C на UEFA EURO 2020™ - /п/
10:00 Футбол: Дания - Белгия мач от група B на UEFA EURO 2020™ - /п/
12:00 Футбол: Нидерландия - Австрия мач от група C на UEFA EURO 2020™ - /п/
14:00 "Дневник на UEFA EURO 2020™" обзорно предаване за европейското първенство по футбол - /п/
15:00 "Еуфория" студио за европейското първенство по футбол - директно
15:40 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
16:00 Футбол: Швеция - Словакия мач от група E на UEFA EURO 2020™ - директно
17:55 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
18:30 "НБА Екшън" предаване за баскетбол от НБА (2020-21) - /п/
19:30 "Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
20:00 "Легендите на бокса" класически боксови мачове - /п/
21:00 "Еуфория" студио за европейското първенство по футбол - директно
21:40 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
22:00 Футбол: Англия - Шотландия мач от група D на UEFA EURO 2020™ - директно
23:55 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
Saturday, 19 Jun
00:30 "Дневник на UEFA EURO 2020™" обзорно предаване за европейското първенство по футбол - директно
01:30 Футбол: Хърватия - Чехия мач от група D на UEFA EURO 2020™ запис
03:30 Програмна пауза
08:00 Футбол: Швеция - Словакия мач от група E на UEFA EURO 2020™ - /п/
10:00 Германски туристически шампионат: Квалификация Монца - директно
10:30 "Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
11:00 "НБА Екшън" предаване за баскетбол от НБА (2020-21) - /п/
12:00 Футбол: Англия - Шотландия мач от група D на UEFA EURO 2020™ - /п/
14:00 "Дневник на UEFA EURO 2020™" обзорно предаване за европейското първенство по футбол - /п/
15:00 "Еуфория" студио за европейското първенство по футбол - директно
15:40 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
16:00 Футбол: Унгария - Франция мач от група F на UEFA EURO 2020™ - директно
17:55 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
18:30 "Легендите на бокса" класически боксови мачове - /п/
19:30 Германски туристически шампионат: Квалификация Монца - /п/
20:00 "Головете на сезона във Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
21:00 "Еуфория" студио за европейското първенство по футбол - директно
21:40 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно
22:00 Футбол: Испания - Полша мач от група E на UEFA EURO 2020™ - директно
23:55 Студио "UEFA EURO 2020™" - директно

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/