• мач футбол football soccer шампионска+лига
  • formula формула f1
  • баскетбол basketball NBA НБА
  • волейбол volleyball
  • тенис tennis

Diemasport2

Friday, 30 Oct
00:00 "Легендите на бокса" класически боксови мачове - повторение
01:00 Програмна пауза
08:00 Висша лига: Понеделнишки обзор предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
09:00 "Премиър лийг Токшоу" предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
10:00 Футбол: Манчестър Юнайтед - Челси Висша лига - повторение
12:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Уест Бромич Албиън Висша лига - повторение
14:00 Футбол: Бърнли - Тотнъм Хотспър Висша лига - повторение
16:00 "Легендите на бокса" класически боксови мачове - повторение
17:00 "Златният гейм" предаване за български волейбол (2020-21) - повторение
18:00 Студио "Волейбол" - директно
18:30 Волейбол Суперлига - директно
20:30 Студио "Волейбол" - директно
20:45 "Висшата лига в цифри" предаване за английски футбол (2020-21)
21:15 "Преди кръга във Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21)
21:45 Студио "Висша лига" - директно
22:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Кристъл Палас Висша лига - директно
23:55 Студио "Висша лига" - директно
Saturday, 31 Oct
00:15 Волейбол Суперлига - повторение
02:15 Програмна пауза
08:00 Волейбол Суперлига - повторение
10:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Кристъл Палас Висша лига - повторение
12:00 "Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
13:00 Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед класика от Висшата лига (2007-08) - повторение
13:30 "Преди кръга във Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21)
14:00 Студио "Висша лига" - директно
14:30 Футбол: Шефилд Юнайтед - Манчестър Сити Висша лига - директно
16:25 Студио "Висша лига" - директно
17:00 Футбол: Бърнли - Челси Висша лига - директно
18:55 Студио "Висша лига" - директно
19:30 Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед Висша лига - директно
21:25 Студио "Висша лига" - директно
22:00 Футбол: Шефилд Юнайтед - Манчестър Сити Висша лига - повторение
Sunday, 01 Nov
00:00 Футбол: Бърнли - Челси Висша лига - повторение
02:00 Програмна пауза
08:00 Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед Висша лига - повторение
10:00 "Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
11:00 Висша лига: Съботен обзор предаване за английски футбол (2020-21)
12:00 Баскетбол: Локомотив Кубан - УНИКС ВТБ лига - директно
13:45 Студио "Висша лига" - директно
14:00 Футбол: Астън Вила - Саутхямптън Висша лига - директно
15:55 Студио "Висша лига" - директно
16:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Евертън Висша лига - директно
17:55 Студио "Висша лига" - директно
18:30 Футбол: Манчестър Юнайтед - Арсенал Висша лига - директно
20:25 Студио "Висша лига" - директно
21:15 Футбол: Тотнъм Хотспър - Брайтън & Хоув Албиън Висша лига - директно
23:10 Студио "Висша лига" - директно
23:30 Висша лига: Съботен обзор предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
Monday, 02 Nov
00:30 Футбол: Астън Вила - Саутхямптън Висша лига - повторение
02:30 Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Евертън Висша лига - повторение
04:30 Футбол: Манчестър Юнайтед - Арсенал Висша лига - повторение
06:30 Програмна пауза
08:00 Футбол: Астън Вила - Саутхямптън Висша лига - повторение
10:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Евертън Висша лига - повторение
12:00 Футбол: Манчестър Юнайтед - Арсенал Висша лига - повторение
14:00 Футбол: Тотнъм Хотспър - Брайтън & Хоув Албиън Висша лига - повторение
16:00 "Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
17:00 Футбол: Манчестър Сити - Ливърпул класика от Висшата лига (2008-09) - повторение
17:30 Формула 1: Обзор Голяма награда на Емилия-Романя (2020)
18:00 Висша лига: Неделен обзор предаване за английски футбол (2020-21)
19:00 Студио "Висша лига" - директно
19:30 Футбол: Фулъм - Уест Бромич Албиън Висша лига - директно
21:25 Студио "Висша лига" - директно
22:00 Футбол: Лийдс Юнайтед - Лестър Сити Висша лига - директно
23:55 Студио "Висша лига" - директно
Tuesday, 03 Nov
00:30 Висша лига: Неделен обзор предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
01:30 Програмна пауза
08:00 Футбол: Фулъм - Уест Бромич Албиън Висша лига - повторение
10:00 Футбол: Лийдс Юнайтед - Лестър Сити Висша лига - повторение
12:00 Висша лига: Неделен обзор предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
13:00 "Голямото интервю: Хуан Мата" предаване за английски футбол - повторение
14:00 Футбол: Бърнли - Челси Висша лига - повторение
16:00 Футбол: Манчестър Юнайтед - Арсенал Висша лига - повторение
18:00 "Легендите на бокса" класически боксови мачове - повторение
19:00 Висша лига: Понеделнишки обзор предаване за английски футбол (2020-21)
20:00 "Премиър лийг Токшоу" предаване за английски футбол (2020-21) - директно
21:00 "Златният гейм" предаване за български волейбол (2020-21) - директно
22:00 Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Атланта Хоукс НБА (1987-88) запис
23:30 Висша лига: Понеделнишки обзор предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
Wednesday, 04 Nov
00:30 "Премиър лийг Токшоу" предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
01:30 Програмна пауза
08:00 Футбол: Шефилд Юнайтед - Манчестър Сити Висша лига - повторение
10:00 Футбол: Тотнъм Хотспър - Брайтън & Хоув Албиън Висша лига - повторение
12:00 Висша лига: Понеделнишки обзор предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
13:00 "Премиър лийг Токшоу" предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
14:00 Футбол: Фулъм - Уест Бромич Албиън Висша лига - повторение
16:00 Футбол: Лийдс Юнайтед - Лестър Сити Висша лига - повторение
18:00 "Златният гейм" предаване за български волейбол (2020-21) - повторение
19:00 Формула 1: Обзор Голяма награда на Емилия-Романя (2020) - повторение
19:30 "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2020-21)
20:00 "НБА Екшън" предаване за баскетбол от НБА (2019-20) - повторение
21:00 Футбол: Евертън - Манчестър Юнайтед класика от Висшата лига (2003-04) - повторение
21:30 Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед Висша лига - повторение
23:30 Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Евертън Висша лига - повторение
Thursday, 05 Nov
01:30 Програмна пауза
08:00 Футбол: Бърнли - Челси Висша лига - повторение
10:00 Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед Висша лига - повторение
12:00 "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2020-21) - повторение
12:30 Формула 1: Обзор Голяма награда на Емилия-Романя (2020) - повторение
13:00 "Златният гейм" предаване за български волейбол (2020-21) - повторение
14:00 Футбол: Астън Вила - Саутхямптън Висша лига - повторение
16:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Кристъл Палас Висша лига - повторение
18:00 Студио "Волейбол" - директно
18:30 Волейбол: Нефтохимик - Хебър Суперлига - директно
20:30 Студио "Волейбол" - директно
21:00 "Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2020-21)
21:30 "Легендите на бокса" класически боксови мачове
22:30 Футбол: Манчестър Юнайтед - Арсенал Висша лига - повторение

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.