Агентът на нападателя на Манчестър Сити Ерлинг Холанд, Рафаела Пимента, заяви, че норвежецът не е водил разговори за трансфер в Барселона.
„Имаме голямо уважение към Барселона и също сме вдъхновени от тях. Но не сме водили диалог за трансфер, нито с Ерлинг, нито с ръководството на Барселона", цитира Пимента вътрешен човек Фабрицио Романо.
Членът на спортния комитет на Барселона Жоан Солер заяви, че каталунският клуб разполага с финансовите средства да придобие Холанд.
Договорът на 25-годишния норвежец със Сити е до лятото на 2034 г. Порталът Transfermarkt оценява стойността му на 200 милиона евро. През сезон 2025/26 Холанд е отбелязал 29 гола и е дал 7 асистенции в 40 мача.
© 2019 MenTrend. Всички права са запазени.
Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.
Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: [email protected], https://www.cem.bg/