Tesla повиши цените на електрическите пикапи Cybertruck.
Kомпанията спря да продава най-достъпната версия на пикапа, струваща 60,9 хиляди долара. Също така, следващата версия на автомобила в линията е повишила цената си с 20 хиляди долара и сега струва 100 хиляди долара. По този начин долната ценова граница се е увеличила с колосалните $40 хиляди.
Освен това тримоторната модификация на Cyberbeast е поскъпнала - и вместо 100 хиляди долара, ще струва 120 хиляди долара.
През юли американската корпорация Tesla започна безплатно да подменя двигатели в Cybertrucks.
© 2019 MenTrend. Всички права са запазени.
Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.
Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/
Коментари