Реал Мадрид може да се раздели с Винисиус

29 May 2026
MenTrend.bg
Снимка: сайт на ФИФА
Снимка: сайт на ФИФА

Реал Мадрид ще продължи договора на Винисиус, ако бразилецът намали исканията си, съобщават медиите в Испания.

Ел Чирингито пише, че нападателят задължително ще трябва да приеме условия, които са значително по-ниски от желаните първоначално от него.

Настоящият контракт на бразилеца с 15 кратния клубен шампион на Европа е до лятото на 2027 година.

Ако Винисиус не се съгласи на условията на клубното ръководство на мадридчани, ще трябва да си тръгне от испанската столица още това лято.

Националът на Бразилия е в Реал Мадрид от 2018 година, а преди това носеше екипа на Фламенго в своята родина.

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: [email protected], https://www.cem.bg/