Златан Ибрахимович: Липсва ми прилива на адреналин от терена

16 October 2025
MenTrend.bg
Златан Ибрахимович
Златан Ибрахимович

Златан Ибрахимович разкри, че му липсва прилива на адреналин, характерен за моментите на терена. Бившият нападател се оттегли от футбола през 2023 година, а в момента е съветник на ръководството на италианския Милан.

"Липсва ми прилива на адреналин от терена. Винаги се опитваш да откриеш нова тръпка, дори и да не е същата. Преди да реша да се откажа, се страхувах, защото играех футбол цял живот, но после в един момент го приех. Сега разбирам, че трябва да се трудиш усилено за това. Нищо в живота не идва безплатно и ако работиш, всичко ще дойде по естествен път", каза 44-годишният Ибрахимович, цитиран от Гадзета дело Спорт в четвъртък.

Бившият национал на Швеция премина през Малмьо, Аякс, Ювентус, Интер Милано, Барселона, Милан, Пари Сен Жермен, Манчестър Юнайтед и Лос Анджелис Галакси в своята кариера.

Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: [email protected], https://www.cem.bg/