Водещата Бесте Сабри вижда за първи път баща си от 27 г.

02 December 2023
БД Онлайн
Шуменката е докосната от срещата
Шуменката е докосната от срещата

Трогателно! Тв водещата Бесте Сабри вижда баща си за пръв път, откакто е била на 9 месеца. Лицето на "Тази събота и неделя" е трогната до сълзи за срещата си с родителя си. Бащата на шуменката заминава за Турция, преди Сабри да е завършила годинка, и оттогава не се е връщал обратно в България.

"Развълнувах се много! Дори не знаех как изглежда татко, не съм го виждала от години", сподели чаровната журналистка. Емоционалният момент ще бъде излъчен тази събота в предаването "Търси се..." по Би Ти Ви.

Коментари

Няма коментари. Бъдете първия с коментар по темата.
Остави коментар:

Име:

Eл. поща:

Коментар:* (макс. 1000 знака)




Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/