Диляна Попова с новото гадже на ресторант (Снимки)

06 November 2023
БД Онлайн

На ресторант отидоха Диляна Попова и новото й гадже. Хубавицата се срещна и със своя приятелка, като двете явно са много близки, защото горещо се прегръщаха.

Попова, която играе една от централните роли в новия български филм "Аферата Пикасо", се беше облякла със секси бяло потниче, което събра погледите на мъжката част от аудиторията. Актрисата пристигна до ресторанта с тежкарски джип.

Снимки: България ДНЕС

Коментари

Няма коментари. Бъдете първия с коментар по темата.
Остави коментар:

Име:

Eл. поща:

Коментар:* (макс. 1000 знака)




Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: office@cem.bg, https://www.cem.bg/