Сашо Кадиев е романтичен мъж, изчетка го годеницата му

29 July 2023
БД Онлайн

Сашо Кадиев и годеницата му - манекенката Ивелина Чоева, куфяха на концерта на прочутата банда "Wеekend".

Чоева написа панегирик на групата към клипа, на който двамата със сина на Катето Евро танцуват и се забавляват като тийнейджъри. 

"Тези песни ме изпращат в активните ми моделски години, когато пътувах и светът на модата беще необятен за мен! В годините, когато бях твърдо решена да посетя негов концерт , отмениха турнето му и се сдухах", спомня си моделката.

Ггджето на бившия екранен партньор на Деси Стоянова издава, че празникът на живо с популярния певец й е бил подарен от нейния любим. "Но Сашо е не само забавен, но и романтичен мъж /когато поиска/, като ме изненада с два билета и заминахме бързо и спонтанно. И има ли нужда да казвам, че изживяването беше WOW!", не крие, че е на седмото небе Ивелина.

Ухилен до уши, Кадиев е в същото състояние и личи, че изобщо не съжалява за раздялата си с предаването, на което бе ководещ над 10 години.    

Коментари

Няма коментари. Бъдете първия с коментар по темата.
Остави коментар:

Име:

Eл. поща:

Коментар:* (макс. 1000 знака)




Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации, без предварително съгласие на редакцията; чл.24 ал.1 т.5 от ЗАвПСП не се прилага; неразрешеното ползване е свързано със заплащане на компенсация от ползвателя за нарушено авторско право, чийто размер ще се определи от редакцията.

Съвет за електронни медии: Адрес: гр. София, бул. "Шипченски проход" 69, Тел: 02/ 9708810, E-mail: [email protected], https://www.cem.bg/