Sunday, 19 May
01:20
Сериозен човек, САЩ, 2009
03:25
Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп, САЩ, екшън/приключенски, 2008
06:05
Първичен код, Франция,САЩ, 2011
07:50
Мадагаскар 2, Нова Зеландия,САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2008
09:35
Индиана Джоунс: Похитителите на изчезналия кивот, САЩ, екшън/приключенски, 1981
11:50
Индиана Джоунс и храмът на обречените, САЩ, екшън/приключенски, 1984
14:10
Приключенията на Тинтин: Тайната на еднорога, САЩ,Нова Зеландия, анимационен/екшън/приключенски, 2011
17:55
Зулендър 2, Италия,САЩ, 2016
19:55
Лов на диви хора, Нова Зеландия, приключенски/комедия/драма, 2016
22:00
Авиаторът, САЩ, биографичен/драма, 2004
Monday, 20 May
01:10
Последен изход за Бруклин, Германия,Великобритания,САЩ, драма, 1989
03:10
Ул. Чудовищно 10, САЩ, 2016
05:10
Възкресение, САЩ, екшън/приключенски/драма, 2016
07:20
Авиаторът, САЩ, биографичен/драма, 2004
10:30
Възкресение, САЩ, екшън/приключенски/драма, 2016
12:30
Пинокио, Италия, 2019
14:55
Мисията невъзможна: Разпад, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 2018
18:00
Къща-чудовище, САЩ, анимационен/комедия/семеен, 2006
19:55
Лов на диви хора, Нова Зеландия, приключенски/комедия/драма, 2016
22:00
Безкраен биполяр, САЩ, комедия/романтика, 2014
23:45
Пианистът, Франция, биографичен/драма/военен, 2002
Tuesday, 21 May
02:35
Кървавият Свети Валентин, САЩ, ужаси/мистерии/трилър, 2009
04:35
Котката с шапка, САЩ, приключенски/комедия/семеен, 2003
06:25
Мисията невъзможна: Разпад, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 2018
09:15
Котката с шапка, САЩ, приключенски/комедия/семеен, 2003
10:50
Индиана Джоунс и храмът на обречените, САЩ, екшън/приключенски, 1984
13:05
Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход, САЩ, екшън/приключенски, 1989
15:30
Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп, САЩ, екшън/приключенски, 2008
17:55
Островът на Ним, САЩ, приключенски/семеен/фентъзи, 2008
20:00
Госпожица Потър, Великобритания,САЩ, биографичен/драма/романтика, 2006
22:00
Американски върколак в Лондон, Великобритания,САЩ, комедия/ужаси, 1981
23:55
Слийпи Холоу, САЩ, 1999
Wednesday, 22 May
01:55
Воини на светлината, Австралия,САЩ, екшън/ужаси/фантастика, 2009
03:45
Авиаторът, САЩ, биографичен/драма, 2004
07:00
Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход, САЩ, екшън/приключенски, 1989
09:15
Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп, САЩ, екшън/приключенски, 2008
11:40
Angry Birds: Филмът, САЩ, 2016
13:35
Първичен код, Франция,САЩ, 2011
15:20
Лов на диви хора, Нова Зеландия, приключенски/комедия/драма, 2016
17:20
Приказка без край, Германия,САЩ, приключенски/драма/семеен, 1984
19:30
Супер 8, САЩ, екшън/мистерии/фантастика, 2011
21:55
Лара Крофт: Томб Рейдър, Германия,Япония,Великобритания,САЩ, 2001
23:50
Убийци по рождение, САЩ, екшън/криминален/драма, 1994
Thursday, 23 May
02:10
Проклятието Блеър, САЩ, 1999
03:45
Супер 8, САЩ, екшън/мистерии/фантастика, 2011
06:20
Авиаторът, САЩ, биографичен/драма, 2004
09:35
Лара Крофт: Томб Рейдър, Германия,Япония,Великобритания,САЩ, 2001
11:30
Приключенията на Тинтин: Тайната на еднорога, САЩ,Нова Зеландия, анимационен/екшън/приключенски, 2011
13:30
Островът на Ним, САЩ, приключенски/семеен/фентъзи, 2008
15:40
Супер 8, САЩ, екшън/мистерии/фантастика, 2011
17:55
Вълшебникът Магориум, Канада,САЩ, 2007
19:50
Дамата, която живее в своя ван, Великобритания, биографичен/комедия/драма, 2015
22:00
Лара Крофт Томб Рейдър: Люлката на живота, САЩ, 2003
Friday, 24 May
00:15
Мюнхен, Канада,Франция,САЩ, екшън/драма/исторически, 2005
03:25
Книга на сенките: Вещицата от Блеър 2, САЩ, приключенски/фентъзи/ужаси, 2000
05:10
Котката с шапка, САЩ, приключенски/комедия/семеен, 2003
06:55
Зулендър, Австралия,Германия,САЩ, комедия, 2001
08:40
Зулендър 2, Италия,САЩ, 2016
10:35
Лара Крофт Томб Рейдър: Люлката на живота, САЩ, 2003
12:55
Вълшебникът Магориум, Канада,САЩ, 2007
14:45
Дамата, която живее в своя ван, Великобритания, биографичен/комедия/драма, 2015
16:40
Бъмбълби, САЩ,Китай, екшън/приключенски/фантастика, 2018
19:05
Специален доклад, САЩ, 2002
22:00
На ръба на седемнадесет, Китай,САЩ, комедия/драма, 2016
Saturday, 25 May
00:00
Злите мъртви, САЩ, ужаси, 2013
01:45
Апокалипсис сега, САЩ, драма/мистерии/военен, 1979
04:35
Лара Крофт: Томб Рейдър, Германия,Япония,Великобритания,САЩ, 2001
06:45
Мадагаскар 2, Нова Зеландия,САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2008
08:30
Лов на диви хора, Нова Зеландия, приключенски/комедия/драма, 2016
10:25
Около света за 80 дни, Германия,Ирландия,Великобритания,САЩ, екшън/приключенски/комедия, 2004
12:45
Семейство Адамс, САЩ, 1991
14:40
Акийла и правописът, САЩ, драма/семеен, 2006
17:00
Форест Гъмп, САЩ, 1994
19:50
Дни на грохот, САЩ, екшън/драма/спортен, 1990
22:00
Бандите на Ню Йорк, САЩ, екшън/драма, 2002